Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Veronika Žilková - diskuse

Příspěvekod anaru » středa 26. 8. 2009 22:30

Cau vsichni,bohuzel nemam fotku,ale dnes jsem koukal na Top star magazin,kde mimo jine byl rozhovor z Veronikou Zilkovou a i Agatou a obe v tu chvily kourily,bohuzel to byl kratonkej zaber,ale byl.Samozrejme,ze o Agate a jejim vztahu ke koureni se vi,ale Veroniku jsem videl snad jen jednou kourit pri jedne scence v TELE TELE a to nemuselo vypovidat o jejim vzatahu ke koureni i v soukromi,ale ted je to potvrzeny,ze kouri i v soukromi.Nikde jsem tady nenasel nejaky prispevek k ni,tak doufam,ze to bude ode mne alespon mala "novinka"
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod muryru » čtvrtek 27. 8. 2009 12:28

Veronika Žilková kouřila údajně jako mladá dívka (asi do 25 nebo 30 let), pak přestala. Jestli kouří i nyní, netuším.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod anaru » čtvrtek 27. 8. 2009 13:13

Jak jsem psal Muryru,vcera jsem ji videl na nejaky party z Agatou a kourila,hadam,ze bude spis takova prilezitostni,mel jsem moznost se s ni setkat letos v Lednu na jednom komparzu,ale tam jsem ji nevidel kourit,ikdyz spousta harcu tam kourila,bohuzel ale spis ty mladsi,asi jeste ty co jsou na Damu,takze v tuto chvily jeste neznami herecky,ale kdo tam statecne vykurovala,byla Klara Issova,ale oni se to vi.Jinak Veronika je moc simpaticka a pohodova a velmi elegantni zena.
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků