Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Berenika Saudková

Příspěvekod nob321ody » středa 2. 6. 2010 18:11

......už jsem nechtěl sem vůbec přispívat, ale Berenika mě vrátila aspoň jedním příspěvkem zpět...
od mládí pamatuji začátky Káji Saudka, což je u mne samozřejmě nepřekonatelný fenomém / pro zájemce mám úplně všechny jeho komiksy v "E" podobě/, pamatuji jeho "kočkování" s dalším fenoménem té doby, a to je Olinka Schoberová, pamatuji si jeho svatbu s Johankou /Hankou/, dalším symbolem velkokapacitních plic, hltal jsem v Mlaďáku Lipse Tuliana a Černou bandu -- zkrátka tuhle celou rodinu /kromě bláznivého Janka/ jsem miloval .... potom přišlo na svět vyžle,drobeček, které se vypracovalo v perfektní kreslířku, malířku........ a hlavně se na ní vyřádila matka příroda v podobě totálního údolí mezi dvěma nepředstavitelnými pahrbky :D :D
před pár léty jsem na její vernisáži viděl, že je také krásnou kuřačkou ..............
.......mám pár fotek, kde kouří ....konečně se ale objevily nové fotky v trošku v lepší kvalitě
9292 9293
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Berenika Saudková

Příspěvekod muryru » středa 2. 6. 2010 21:17

Berenika Saudková - jejích fotek už jsem viděl s cigaretou víc, až na nějakou narazím,
přidám. Jinak na mě je moc extravagantní...:-)

Dotaz k pamětníkovi nob321ody na jeho příspěvek: byla Olga Schoberová v době její největší
slávy a krásy, kuřačkou? v žádném filmu jsem jí kouřit neviděl, a na snímcích z reálného
života taky ne. Doufám že nebyla podobný případ jako její slavnější vrstevnice Ursula Andress (známá
mj. jako první bondgirl z Dr.No), jejíž kuřácký snímek prostě neexistuje.

Jinak manželka Káji Saudka asi musela být v mládí docela kočka. Kdesi někde mě (byl to nějaký
dokument z 90.let) zaujala s cigaretou i jako už dosti zralá žena.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Berenika Saudková

Příspěvekod nob321ody » čtvrtek 3. 6. 2010 17:35

Hanka Woydinková byla /a pořád je/ překrásná ..... matka příroda na ní nešetřila....nakonec Hilda, neteř pána z Thunu jakoby jí z oka vypadla......
_______
......o Olince nic nevím, jen, že když někdo potřeboval osm šroubků, tak šel k Rottovi 8x pro jeden šroubek
:D :D :D :D :D :D :D :D
.....2x jsem ji viděl naživo, ale nikdy s cigárkem....
_______
Berenika je jedna z mála u které snesu její "vzpouru proti módní přírodě", ve skutečnosti je to jednička, překrásný drobek, sympatická, fascinující.......
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Berenika Saudková

Příspěvekod nob321ody » čtvrtek 6. 1. 2011 19:11

po delší době odpovídám pro Muryru - nebyl jsem si jistý, ale včera jsem si to ověřil , Olinka kouří asi v jediném českém filmu a to v detektivce Slečny přijdou později , hraje tam "lehkou" Sašenku - "picnu přes screen" fotky z filmu a dám je sem - jinak poněvadž je velká kamarádka s Yvonnou Přenosilovou a pravidelně se scházejí na kafi , docela bych věřil tomu, že je Olinka taky taková hulihulka jak Yvonna :D :D :D :D
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron