Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

MÉDIA 26.3.2007

Příspěvekod andrew » pondělí 26. 3. 2007 19:24

Tak dneska se Blesk "pochlapil" :

Tady je Míša Dolinová
http://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/ ... halie3.jpg

Michaela Badinková - ta mě s cigaretou obzvlášť potěšila
http://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/ ... e-dod..jpg

Vilma Cibulková
http://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/ ... thalie.jpg

Jen tak dál kluci z bulváru ...

A tady iDnes :

Agáta kouří víc jak 30 denně, tak to by bylo, aby si nezapálila i v prosluněných Alpách :
http://revue.idnes.cz/foto.asp?c=A07032 ... 004228.jpg
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Re: MÉDIA 26.3.2007

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 3. 2007 20:57

andrew píše:Agáta kouří víc jak 30 denně, tak to by bylo, aby si nezapálila i v prosluněných Alpách :
http://revue.idnes.cz/foto.asp?c=A07032 ... 004228.jpg


Na tu Agátu jsem dnes taky narazil, při čtení idnes, hned jsem si vzpomněl, že to tu musím dát, ale předběhli jste mě :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 26. 3. 2007 21:29

Tleskám!!! Tu Agátu vidím poprvé, moc pěkná fotka. V tom Blesku - škoda že ta Vilma není víc v detailu, to je hodně náruživá kuřačka....
Badinková jsem ani nevěděl že kouří. To mám radost, taky mě potěšila. Vilmu jsem přidal do hlasování, neoddiskutovatelně tam patří, zapomněl jsem na ní.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 9:18

Vilma Cibulková - před časem byl nějaký pořad na čT, už si nepamatuju, jestli to byla Třináctá komnata nebo něco jiného, byl to pořad o ní a sní - Vilma tam kouřila hodně a dost... líbilo se mi to...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:23

Jo, to jsem viděl a taky mě to zaujalo. To je moc sexy ženská, něco pro mě (když mám taky rád i ty trochu starší). Dneska v Blesku píšou, že kouří 40 denně. Jsou tam fotky, ale bohužel žádná z cigaretou. Akorát ta "tvoje" včerejší.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Martin » pátek 30. 3. 2007 17:45

To mě se Vilma Cibulková vůbec nelíbí. Je to kuřačka, na které je již přílišné kouření vidět - jsou již vidět následky. Když je žena mladá tak je to fajn, ale díky cigaretám většinou zestárne mnohem rychleji a na Vilmě je to znát.
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 22
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Příspěvekod muryru » sobota 31. 3. 2007 9:57

Nevím, podle mě Vilma na svůj věk (44) vypadá velice dobře. Ale třeba tě její generace už neoslovuje a proto se ti nelíbí. V rámci 40+ je to nadprůměr i s "následky kouření". Ještě jo :))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 31. 3. 2007 10:03

Martin píše:To mě se Vilma Cibulková vůbec nelíbí. Je to kuřačka, na které je již přílišné kouření vidět - jsou již vidět následky. Když je žena mladá tak je to fajn, ale díky cigaretám většinou zestárne mnohem rychleji a na Vilmě je to znát.


Pro mě třeba - když chci a líbí se mi, když žena či dívka kouří, tak s tím počítám, že se to na ní projeví - a současně se mi to i líbí a vzrušuje, protože se mi líbí všechno, co s kouřením u žen souvisí... Rychlejší stárnutí - myslím, že je to v rovině hypotetických kdyby, jak by vypadala dotyčná kuřačka, kdyby nekouřila a současně jak by vypadala nekuřačka, kdyby kouřila. Známe jistě všichni moře případů, kdy kuřačka v 35 vypadá mnohem mladistvěji než jiná žena nekuřačka v 25. Jde o celkový životní styl, jídelníček, stres, ponocování atd. Kouření je jen jeden z faktorů. A každý má taky jiné dispozice. Těžko jednoznačně soudit a vyhodnocovat.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod dawidd » neděle 1. 4. 2007 22:22

Souhlasím s Martinem, že na Cibulkové je kouření vidět, ač je to (nebo spíš bývala) pěkná ženská, také mě příliš nepřitahuje - ani s cigaretou. Pokud kouří 40 denně, je to spíš k pláči. Nelíbí se mi ani Agáta Hanychová. Přerostlá puberťačka naprosto mimo můj vkus
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod muryru » pondělí 2. 4. 2007 9:25

Mě se Agáta zpočátku taky nelíbila, ještě ani když byla v Miss. Ale přece jen dozrála a myslím že je to pěkná sexy holka, a ještě hodně kouří a neskrývá se s tím. Vilma - už jsem to psal. Pro mě je v kategorii čtyřicítek výborná. Rozhodně mě bere tisíckrát víc než třeba Chýlková, a v porovnání třeba s Asterovou byl taky upřednostnil Vilmu.
Pro mě je příkladem naprosto asexuální, nepřijatelné kuřačky, na které život zanechal stopy (ale ona taková byla už v mládí) - E. Holubová, ale to asi řekneme všichni. Vilma je úplně jiná kategorie
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod dawidd » úterý 3. 4. 2007 15:46

agáta hanychová byla v miss? proboha to snad ne
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 3. 4. 2007 21:53

dawidd píše:agáta hanychová byla v miss? proboha to snad ne


Ano, byla, ale spousta lidí si toho nevšimnula, dozvídá se do až dodatečně. Já jsem to tehdy asi zachytil, ale víc Agátu znám až poté - to se i o ní začlo víc mluvit. Zřejmě soutěž Miss byla pro ní dobrou reklamou a spouštědlem pro to být celebritou.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: MÉDIA 26.3.2007

Příspěvekod metrak » pondělí 28. 3. 2016 10:47

Pánové. Vilma Cibulková vytáhne každý den 70 cigaret - zapaluje si každých 15 minut. Těch 40 jak někdo píše v příspěvku nahoře už dávno neplatí. To je teda síla. Je fakt že když jsem si našel její aktuální fotografie, tak už je to na ní hodně vidět. Kuřačky mě přitahují, ale jak se říká: čehé je moc....
kouknete se.....
http://www.super.cz/16339-vilma-cibulko ... louby.html
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel
 
Příspěvky: 19
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 6. 2008
Bydliště: Praha 4
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Zpět na České celebrity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků