Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Autorská videa od antaric - otázky, diskuze, názory

Příspěvekod antaric » úterý 11. 11. 2008 10:10

Za zhruba dva a půl měsíce, co se připojuji k muryru a společným akcím spolu s kamerou a natáčením, vzniklo cca 20 doprovodných videí. (Z toho jsou ještě tři kuřačky, které ještě na zveřejnění čekají.) Myslím, že je možná okamžik určitého hodnocení a bilance, z uvedené várky (odkazy jsou uvedeny vždy v příslušném vláknu dané kuřačky) se dá už leccos posoudit.

Budu rád, když se v tomto vláknu rozepíšete s vašimi názory na videa, dáte mi tak lepší zpětnou vazbu. Těžko k tomu vymyslím nějakou jednoduchou anketu, tak prosím formou příspěvků.

Zajímají mě zejména následující otázky, které mohou být námětem k rozepsání se:
  • Jak se vám líbí videa jako celek (rychlé hodnocení)?
  • Za jak velký přínos tématu a stránkám považujete jejich zveřejňování?
  • Jak moc se mění vaše hodnocení kuřačky po shlédnutí videí?
  • Které zachycované momenty na videích se vám líbí nejvíce? Na které se mám zaměřit, které zdůraznit?
  • Které okamžiky v sekvencích považujte za zbytečné, raději byste je vypustili?
  • Které momenty vám naopak na videích chybí - co byste rádi, abych na videích zachytil, co v nich zatím ještě nebylo?
  • Líbí se vám zdůraznění vybraných pasáží formou opakování a zpomalení takových částí? Nebo byste se bez něj obešli?
  • Jaké "filmařské" postupy se mi ve videích povedly a jaké naopak ne, jakých se dopouštím prohřešků?
  • Jak moc chybí doprovodný zvuk (hlas kuřačky)?
  • Jakou délku (stopáž) považujete u videí za optimální?
  • Vyhovuje vám formát souborů (Windows Media Video)?
  • Vyhovuje vám rozlišení a velikost stahovaných souborů? Přidali byste nebo naopak ubrali? Preferujete menší soubory pro rychlejší stažení a přehrání nebo naopak upřednostňujete kvalitnější (a tím i rozměrově větší) videa?

Předpokládám, že se vyjádří jen VIP uživatelé, kteří mají přístup k videím.
Za všechny reakce předem děkuji a budou-li dobré náměty, tak dojdou svého uplatnění :-) Určitě jsem na nějaké otázky zapomněl :-)

Pro mě, stejně jako pro muryru, je zpětná vazba důležitá a je současně povzbuzením pro další práci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 11. 11. 2008 13:28

Tak videa se mi moc líbí,někoho to třeba víc přinutí hlasovat a vkládat příspěvky,po shlédnutí videa se mi většinou kuřačky líbí ještě více,to zpomalování je bezvadná věc a kuřačka je tam pěkně zachycená,hlas kuřačky bych si moc přál-takže jsem určitě pro zvuk!Délka i kvalita je vyhovující asi bych moc neměnil...Celkový dojem je perfektní a žádná výtka mě nenapadá!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod antaric » neděle 20. 9. 2009 13:11

Doufám, že ve stejné podobě budu pokračovat i nadále :-) Detaily - jak kdy to vyjde, rozhodně mám pro ně smysl a rád je zachycuji, dávám si záležet, na ozvláštnění a nápadech :-) Tedy pokud jsou příznivé okolnosti.

Zvuk - to byla zatím asi největší otázka. Problematický je hlavně okolní ruch z ulice. Kromě toho se během natáčení technicky domlouváme, s muryru, popr. muryru se domlouvá s kuřačkami, pro zachycení to není zajímavé.

Jednou bych rád ovšem natočil něco jako medailonek. Něco jako, že by se kuřačka představila, krátce o sobě něco řekla, mluvila, něco o svém kouření, závislosti, vztahu k cigaretám, i jak začínala apod. Není to ovšem pro ně jednoduché, jak i píšeš, chtěli bychom toho asi moc. Ale pokud by se to jednou povedlo, bylo by to fajn - pak byste se i dočkali zvuku :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 21. 9. 2009 12:20

Ten medailonek je výborný nápad, je pravda že jsme se o tom ještě s antaricem příliš nebavili, ale jsem jednoznačně pro.
Pokusíme se společně, aby byl tento nápad realizován a třeba to bude první vlaštovka nové tradice :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod rray30 » pondělí 21. 9. 2009 22:30

Nezbývá, než plně souhlasit! Medailonek doplněný třeba ještě fotogalerií je naprosto výborný nápad. Jestli tohle vyjde, bude to zas určitě bomba. :-) Takže se těším a opravdu tomu fandím.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » středa 23. 9. 2009 12:21

Medailonek - uvidíme, kdy a za jakých okolností to vyjde poprvé :-) Pravděpodobně to bude překvapení :-) S nápadem medailonku jsem přišel už na našem prvním srazu - k realizaci na místě nedošlo (přecijen je potřeba asi více odvahy ze strany kuřaček a přecijen jde trochu o "monolog", byť velmi krátký, navíc se dá zopakovat, prostříhat atd.).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 23. 9. 2009 18:07

Medailonek to by bylo fakt dost dobrý a byl bych moc rád,kdyby se podařil zrealizovat...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod Katmar » pátek 18. 12. 2009 18:09

Mám dotaz ohledně funkcí fóra. Možná to nějak jde, ale jsem pitomej a nepřišel na to jak.
- Lze si dát vyhledat:
"všechny diskuze do kterách jsem nepřispěl"
"všechna hlasování, kde jsem nehlasoval"

Pak se mi také stalo, že jsem omylem zrušil e-mailovou informaci o nových příspěvcích v diskuzi. Lze nějak zjisti ve kterých jsem to zrušil a obnovit je? Díky za odpovědi.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » sobota 19. 12. 2009 22:11

Katmar: Jako technický správce (a programátor) stránek se pokusím odpovědět: Vyhledávání, pokud máš na mysli Hledat nahoře v menu, tak ty volby jsou jen takové, jaké tam jsou. Bohužel hledat neodhlasované ankety či vlákna bez vlastních reakcí nelze. Aspoň v této verzi fóra (phpBB 2).
Lze jen zobrazit následující - kliky jsou v přehledu kategorií:

- Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
- Zobrazit vaše příspěvky
- Zobrazit příspěvky bez odpovědí

Druhá část - avíza aktivit v rámci vlákna na mail. Mail chodí automaticky, pokud člověk přispěje a výslovně neodškrtne tuto volbu. Jinak se lze v každém vláknu k avizování na mail přihlásit či odhlásit - slouží k tomu klik na konci každého vlákna vlevo dole.

Jinak nové vlastnosti a funkce přinese nová verze fóra (phpBB 3) někdy na jaře, jako dárek ke 3. výročí naší existence. Všechny výrazné nové funkcionality budu dělat až v této nové verzi.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků