Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Úspešnosť oslovenia

Příspěvekod kaprál » úterý 22. 9. 2009 5:09

Chcel by som sa spýtať p. Muryru aká je jeho úspešnosť pri oslovení žien k foteniu; koľko žien musíš v priemere osloviť aby si získal ďalší "úlovok"? Isto niektoré sa ihneď otočia chrbtom, niektoré váhajú a niektoré sú ochotné.
kaprál
uživatel
 
Příspěvky: 14
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 2. 11. 2007
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod JerryRose7 » úterý 22. 9. 2009 12:13

Ahoj Kaprále, dobré téma, také by mě to zajímalo, už jsem nad tím uvažoval, jak vlastně takové oslovení probíhá - vůbec nemám představu a myslím, že bych asi v téhle branži neuspěl.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod muryru » úterý 22. 9. 2009 12:43

Na tuto otázku se ptá hodně lidí.
Těžko se odpovídá. Je to různé. Jsou dvě rozdílné varianty oslovování.
Buď jsem sám, a oslovení probíhá náhodně, když mě nějaká kuřačka zaujme. Jen málokdy někam jedu vyloženě proto, abych oslovoval. Jsou to "úlovky" z cest.
Anebo jsme ve dvojici s antaricem, a to pak se lovu věnujeme cíleně.


Já bych spíš úspěch-neúspěch postavil jinak, a teď nemusím rozlišovat, zda jsem sám, nebo jsme oba.
Spíš jde o reakce kuřaček. Opravdu jen velmi malé množství reaguje nepříjemně (nemají zájem bez vysvětlení, prudké odmítnutí), to jsou skutečně jen výjimky, asi pro to už máme cit.
Hodně kuřaček z nejrůznějších důvodů váhá, byť jsou jinak příjemné a sympatické. Některé se podaří přesvědčit, některé nepřesvědčíme, a některé řeknou, že se nám ozvou a případně to nafotíme po domluvě. Tato varianta vychází málokdy (kuřačka si rozmyslí-nelíbí se obsah stránek, partner si nepřeje, něco ji do toho vleze, nedostane odvahu anebo zkrátka zapomene). Ale taky někdy tyhle domluvené schůzky vyjdou - zde jsou řekl bych spolehlivější starší kuřačky.
Naopak mladší kuřačky jsou ochotnější v okamžitém focení po oslovení, i proto v galeriích převažují. Většinou jim to nedělá problém. Jde hlavně o to, aby měly čas a nestála v cestě žádná překážka.
Jinak všechny oslovené, ať už je fotíme nebo ne, dostávají vizitku našich stránek a mají možnost se podívat.

Nemyslím si také, že by si jednalo o nějakou "branži", jsme ryzí amatéři a jde jen a jen mezilidskou komunikaci. Umět oslovit cizí osobu, navázat rozhovor, představit projekt, pro nějž tuto aktivu dělám a nabídku,
a doufat v zájem opačné strany, svými argumenty přesvědčit. Každá žena je jiná, proto jsou různé i reakce a postoje, i to je na tom zajímavé.
Celkově shrnuji, že vychází takové množství úspěšných oslovení, že mě (abych mluvil za sebe) to i v třetím roce esistence stránek stále velmi baví. Byť samozřejmě nedostaneme do galerie každou, na kterou si ukážeme prstem, a tuplem to platí o generaci starší. Problémem je spíše nedostatek volného času nás obou.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 23. 9. 2009 12:18

muryru to popsal kompetentně a se vším, já mám zkušenost jen ze společných akcí (ale na nich to v zásadě odpovídá tak, jak to je obecně).

Pokud ses ptal na procentní úspěšnost, nedá se to jednoznačně říct jedním číslem - často jsou akce, jejíž výsledek je nulový, a pak jsou akce, které to bohatě vynahradí (prakticky všechny oslovené spolupracují). Tipuju si hádat, že v průměru to vychází tak na 20-30% úspěšnosti.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků