Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Příspěvekod Pavel » pondělí 26. 10. 2009 19:44

Oznamuji změnu avataru.Připadá mi to nemužské používat ženský avatar.A i mi to připadá férovější vůdči zde zveřejněným ženám.Ony zde předvádějí své půvaby a ještě se nechají hodnotit,za což jim patří můj obdiv a dík.A my chlapi jsme tady v anonymitě.
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
6095
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Pohlaví: Muž
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Pavel » pondělí 26. 10. 2009 20:01

PS.Muryru a Antarici doufám že mi sem nedáte hodnocení,CHacha
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 10. 2009 21:31

Ne, hodnocení opravdu nedáme :-) Možná až později a budou moci hlasovat jen ženy :-)

Jinak samozřejmě díky a popostrčení k úvahám nad avatary a jejich rolemi. Ze začátku jsme žádné nepoužívali a až někdo (myslím Kasoun) si přál jejich zapnutí, po vzoru ostatních diskuzních fór. Tak jsem to zapnul a zdá se mi, že fotky avatarů u všech zatím odpovídají typově fotkám i jinde. Vyjadřují ne daného uživatele, ale něco, co se mu líbí, co je mu vlastní.

Avataři coby skutečná podoba (třeba i trochu zakrytá tmavými brýlemi :-) ) jsou asi lepší a přirozenější. Byly časy, kdy jsem měl důvod, abych svůj ksicht nezobrazoval, dnes bych řekl, že už na tom nezáleží a je to jedno. Na druhou stranu neznalost našich ksichtů s muryru takto otevřeně navenek je ochranou při oslovovacích akcích.

Uvidíme, jak se k tomu budou stavět ostatní tady na fóru.

Jinak kdo mě chce poznat osobně, může dorazit na sraz 14. listopadu a případně si mě i osahat :-) Akci budu moderovat, takže se dočkáte veselých i trapných chvil :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48005
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 27. 10. 2009 17:42

Na žádost Pavla776 jsem změnil jeho přezdívku na Pavel. Abyste věděli, že jde o stále jednoho člověka :-)

Pavla jsem pracovně nazval "třetím mužem", bude totiž součástí řady chystaných změn, bude tu moderátorem pro nová témata. Ženy se mohou na něj těšit, díky zkušenostem z jiných diskuzních fór.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48005
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum