Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod Billda » čtvrtek 23. 9. 2010 16:09

Může mi někdo z administrátorů osvětlit rozpor, který cítím z údajů na záložce "Úvodní strana", kde se aktuálně uvádí:
10204 příspěvků • 1402 uživatelů • 390 anket
a mezi záložkou "Diskuzní fórum", kde se mj. aktuálně píše:
Statistiky
Celkem členů 1378?
Kam se podělo těch zbývajících 24 (členů? uživatelů? nebo je v těchto kategoriích nějaký rozdíl?)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel

Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Členové/uživatelé těchto stránek - jejich aktuální počty

Příspěvekod antaric » čtvrtek 23. 9. 2010 21:45

Vysvětlení je poměrně jednoduché. Ten menší počet uvádí celkový počet potvrzených-aktivních uživatelů. Ten vyšší počet zahrnuje i uživatele, kteří se registrovali, ale zatím svůj účet neaktivovali prostřednictvím odkazu v e-mailu, který jim měl dorazit. Často to jsou uživatelé, kteří uvedou nesprávnou e-mailovou adresu - těm nikdy nic nemůže dojít, účet tak zůstane mrtvý. Dalším posílám upomínky. Čas od času tyto "nedokončené" uživatele promažu - tím pádem "sjednotím" obě čísla.

Je samozřejmě filozofickou otázkou, které číslo je správnější - možná máš ale pravdu, asi to udělám spíš tím nižším číslem, to je asi reálnější, upravím někdy brzy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47551
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Dara » sobota 5. 3. 2011 18:25

Ja by som mala taký návrh k tejto téme. Viem,že na niektorých fórach sa také niečo robí. A to premazanie neaktívnych členov,je tu registrovaných teda vyše tisíc ľudí,no prispieva možno 20....
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Příspěvekod antaric » sobota 5. 3. 2011 18:38

Dara: Já jsem dělával to, že jsem odmazával dříve tzv. jednorázové zvědavostní registrace, tedy lidi, kteří se sem registrovali, strávili tu chvilku a pak už se nikdy znovu nepřihlásili. Mazal jsem ty, u kterých u takové registrace uplynulo půl roku a více. Poslední dva roky jsem to nedělal, ale zřejmě ve volných chvilkách se k této praxi vrátím.

Jinak aktivitu lidí lze těžko hodnotit - jsou lidé, kteří nepřispívají, ani nehlasují, přesto sem chodí velmi často a to už poměrně dlouhou dobu (mám poměrně pečlivý monitoring). Samozřejmě by to chtělo motivaci (či zjednodušení fóra) tak, aby aspoň hlasovali. Což není vidět příliš navenek, ale v anketách počty naskakují. Díky takovým, kteří nikdy nepřispívají, ale hlasují, někteří z nich poměrně intenzivně.

Je tedy těžké říct, které registrace promazávat. Nejsem příznivcem restrikcí v podobě uměle nucených příspěvků "jinak bude účet zrušen". Ale mazání se dotkne zcela určitě těch jednorázových zvědavostních, o kterých píšu v prvním odstavci.

Větší důraz klademe na pozitivní motivaci - za smysluplnou a dlouhodobou aktivitu přiděluji pak VIP status - tedy přístup do VIP sekcí fóra a možnost si pouštět naše autorská videa.

Spíš to ber jako pohled z druhé strany, kdy toho vidíme s muryru trochu více - jinak samozřejmě Tvá připomínka je k věci a správná.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47551
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Dara » sobota 5. 3. 2011 21:54

To som si neuvedomila ;) Ale bolo by určite super,pomazať teda tých,čo sem vôbec nechodia...
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum