Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Re: V jakých situacích bychom měli vyfotit kuřačky?

Příspěvekod muryru » neděle 26. 2. 2012 23:03

Billda: stejně tak ani já většinou nemám prostor věnovat se na hokeji lovu kuřaček, nicméně alespoň svátečně
se i zde zadaří. Ano, s tou Ivou to nevyšlo, ale například na témže místě se zadařila Denisa viewtopic.php?f=7&t=2376, která dle mého patřila do finále :-)
A v prvním ročníku bylo taky několik úlovků z hokeje, na Slávii,Spartě, a z fotbalu na Kladně.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor

Obrázky: 50236
Pohlaví: Muž

Příspěvekod Blago » pondělí 5. 3. 2012 20:38

Co se týče věku, ono to má každý jinak, a v tom jsou dobré tyto stránky, že každý si najde to svoje. Já osobně preferuji mladší slečny zvláště když z nich vyvěrá svěží energie, někdo by řekl neposkvrněné. Vždy když vidím starší kuřačku, tak mám pocit, že už je na ní vidět právě ta sešlost z kouření a to je to, co vidět nechci. Je to pokrytecké a nelogické ale já to tak mám. Naopak u mladých dívek je krásné pozorovat právě ten protiklad. Jako oheň a voda...

co se týče míst, tak to nechám na pocitu fotografa, líbily se mi jak fotky z parku, tak něco do sebe měly i nedávné fotky za dodávkou od české pošty ;) :mrgreen:

a do třetice - se připojuji do fanklubu ženských nohou, nejlépe v sukni a silonkách nebo legínách :o . Málokdy se mi líbí dívka v kalhotech. Pohled na ženské lýtko mě dostává, takže nechť je více fotek celého těla jako se zadařilo třeba u letošní miss Terezy. :twisted:
Díky a mějte se Blago. ;)
Blago
uživatel

Obrázky: 1

Příspěvekod muryru » pondělí 5. 3. 2012 22:42

Co se týče věku, u mě a myslím, že i u antarice je rozhodující, jestli se nám daná kuřačka líbí jako žena. Pak je jedno, jestli je jí 18 nebo 45. Mám pocit, že s přibývajícím věkem se rozšiřuje věkové spektrum žen, které se mi líbí - oběma směry. To platí i o kouření. Dostane mě když kouří jak sladce nevinné kuřátko, tak zralá elegantní prokouřená žena. A samozřejmě vše mezi tím. Samozřejmě má to své meze. Nezajímají mě nezletilé děti, stejně tak ženy důchodového věku :-))

Blago: Fotky za dodávkou? Myslíš Vendula+Hedvika? Jak to víš? Za nějakým autem jsme začínali fotit, pak mě
ten řidič málem přejel. Slečny v první fázi focení se prostě chtěly fotit tam a nikde jinde, to nebyl záměr - záměrem je bylo dostat jinam, což se pak povedlo k těm lavičkám u multikina.

Fanklub ženských nohou - založte ho s antaricem a dalšími :-) Já pak (a někdo se snad přidá) založím fanklub ženského poprsí :-)))
muryru
administrátor

Příspěvekod Blago » úterý 6. 3. 2012 22:05

to muryru :
-Teda, ty to umíš tak popsat, že možná objevím půvab v nových věcech :)
-Na jedný fotce hedviky jse vidět část telefonního čísla vozu český pošty...
-Dobře, hlavně že to máme ujasněný :D

Ještě mě napadá, že jsem tu zatím neviděl dívku olíznout cigaretu, myslím že to bývalo docela běžný a může to být velice atraktivní... ;)
Blago
uživatel

Příspěvekod muryru » úterý 6. 3. 2012 22:33

Blago: Olíznout cigaretu, asi by mohlo být vidět spíš ve videu....ale nevím jestli už se to antaricovi povedlo natočit, nevzpomínám si. Rozhodně zajímavé...:-)
muryru
administrátor

Příspěvekod antaric » úterý 6. 3. 2012 23:19

muryru píše:Fanklub ženských nohou - založte ho s antaricem a dalšími :-) Já pak (a někdo se snad přidá) založím fanklub ženského poprsí :-)))

Já jsem dnes osobně muryru řekl, že to sem napíšu :lol: Že s muryru to máme rozdělený, on je horňák, zatímco já dolňák :lol: Či-li já na půvab a krásu ženských nohou rozhodně jsem a pokud to jde, zvýrazním to, na fotkách, ale asi víc ve videu. Ve videu jsou poměrně časté záběry nožky-botičky, která típe nedopalek..

K námětům, jak bychom měli vyfotit či natočit kuřačky - přidám i jeden svůj, na který jsem si vzpomněl. A o kterém už muryru ví, nadhodil jsem ho při našich oslovováních na Letné :-) Totiž - strašně rád bych nafotil a hlavně natočil kuřačku, která kouří a současně jede na inline bruslích!
antaric
administrátor

Obrázky: 47566
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 6. 3. 2012 23:24

muryru píše:Blago: Olíznout cigaretu, asi by mohlo být vidět spíš ve videu....ale nevím jestli už se to antaricovi povedlo natočit, nevzpomínám si. Rozhodně zajímavé...:-)

Nevím proč, ale nějak to ve mně evokuje spíš balené cigarety :-)
Nevzpomínám si, ale řekl bych, že asi ne, že jsem zatím nenatočil :-)
antaric
administrátor

Příspěvekod muryru » středa 7. 3. 2012 14:10

Jak píše antaric o kuřačce na in-line bruslích, tak já bych zas docela rád kuřačku za volantem. I když spíš by to chtělo aby to antaric nebo Katmar natáčeli kamerou z místa spolujezdce. Taky by bylo skvělé nafotit kuřačku při česání, líčení - to je celkem realizovatelné. Chtěl bych kromě těch našich typických fotografií víc přinášet i takové ty přípravné, zákulisní, 100% nestylizované fotky.
muryru
administrátor

Příspěvekod Pavel » středa 7. 3. 2012 18:30

Antaric
Kuřačku na bruslích? To by bylo opravdu zajímavé- jen jestli by se to dalo vůbec zachytit :D Přece jenom je to v pohybu.Muryru- za volantem? Viděl jsem kdysi pěkné video kouření při řízení a docela se mi líbilo. Ale já jsem stejně nejvíc příznivce normálního kouření. :D
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Billda » středa 7. 3. 2012 20:45

antaric: nafotit sexy mladou inlajn bruslařku s cigaretou by bylo skutečné terno ... slinty slint... Osobně bych spíš preferoval spíš než za jízdy foto někde na lavičce či na obrubníku, jak odpočívá a dává si cigaretu. Dráždilo by mě na tom to spojení slečna+šortky+všechnotoinlajnnádobíčko(chrániče, potítka, helma)+CIGARETA

Ale možná ještě víc si přeju, aby se ti, antarici, podařilo zdokumentovat to, co jsi kdysi napsal tady na fóru, že se ti líbí, a to spojení mladá slečna+batůžeksezavěšenýmimedvídky+vprůhlednésíťcebatůžkubalenícigaret, a jak si následně tato slečna zapaluje a kouří...
A na nohách by klidně mohla mít inlajny.... ;)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel

Obrázky: 84
Kouření: příležitostně
Značky: Marlboro 100´s Red

Příspěvekod Blago » středa 7. 3. 2012 23:56

In-line nápad je dobrej nápad - bude to trochu složitější pro fotografa, ale půjde to, důležitý je, aby se fotograf pohyboval taky a pak bude krásně zachycenej pohyb - dívka zaostřená (naostro ;) ) a pozadí mázlé ...
Blago
uživatel

Příspěvekod antaric » čtvrtek 8. 3. 2012 0:20

Inline brusle bych chtěl fotit, resp. točit, zcela určitě za jízdy :-) Samozřejmě realizace ze strany fotografa je věc druhá :-) Fotky by dělat šly, fotil bych vždy při jejím dojezdu ke mně - buď manuál fokus nebo kontinuální. Na několikátý pokus by to vyšlo a když ne, tak bych zaclonil, holt by byla velká hloubka ostrosti.

Ovšem mnohem víc toužím to natočit kamerou, to by bylo něco! Všechny ty ladné sportovní pohyby, kouřit u toho, vydechovat za jízdy! Něco by šlo taky dojezdem směrem ke mně, spolu s couváním zoomu (ale nouzové řešení, uznávám). Další možnost - že by nejezdila rovně, ale kolem dokola v kruhu kolem mně a já bych se jen točil kolem své osy :-) Nesmělo by ale být ostré boční slunce. Jiná možnost - točit to za jízdy z auta, to bych si už ovšem připadal jak při natáčení opravdového filmu :-) A poslední možnost - že bych sám nazul inlajny a točil to za jízdy na nich. Problém je, že jsem nikdy v životě na inlajnech nejel. Ale předpokládám, že asi nebude na nich jednoduchý jet pozadu - abych kuřačku bral za jízdy zepředu :-)

Jinak já věřím - že se mi na inlajnech kuřačku podaří natočit a nafotit - určitě to spadne do oněch tradičních 90%, co vymyslím, že nakonec i uskutečním :-)
antaric
administrátor

Příspěvekod Blago » čtvrtek 8. 3. 2012 0:31

:roll: No ta možnost nazutí vlastních bruslí poprvé a rovnou couvačka by byla dost divoká :D jednou jsem to zkoušel a dopadlo to asi jako moje první snowbordování > teda natvrdo... leda že by ona jela pozadu- čímž by se kouř mohl táhnout směrem k fotografovi. 8-) . Bude to dobrodrůžo.
Tak přeju ať se plán vydaří. Blago
Blago
uživatel

Příspěvekod antaric » pátek 9. 3. 2012 10:20

Blago: Něco se určitě podaří vymyslet a také zrealizovat, v pravý čas :-) Předpokládám ale, že to bude plánované focení, ne náhodné. To bychom museli cíleně do Braníka a Modřan k Vltavě, na tu inlajnovou dálnici :-) Tam to sviští, nicméně oslovit s cigaretou bychom museli nějakou, která bude zrovna s cígem odpočívat, za jízdy žádnou neodchytíme :-) Rozhodně se na focení s inlajma těším, možná to bude příjemný důvod si zopakovat focení s nějakou, se kterou jsme už spolupracovali.
Úplně si už představuju, jak kuřačka na inlajnech típe cígo přejížděním kolečkama :-)
antaric
administrátor

Příspěvekod Dara » středa 28. 3. 2012 12:09

Pri slečne Katke ( viewtopic.php?f=7&t=2526 ) ma napadlo... Páčilo by sa mi, keby mala Vaša "modelka" krabičku cigariet vo vrecku na blúzke. Pôsobilo by to zaujímavo, kontrastne.
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Příspěvekod mars13 » středa 28. 3. 2012 14:59

Velmi dobře, když žena kouří a vydechuje kouře skrz nosu. Musí požádat o každý kuřák kouří z jeho nosu vydyhala. To je sexy. A oblečení by mělo být lesklé a světlé. Velmi dobré lesklé taneční punčocháče a lesklé legginsy.
mars13
nováček

Příspěvekod antaric » sobota 31. 3. 2012 17:57

S Katmarem jsme přišli na další námět pro focení kuřaček - a to s cigaretou v plavkách a v bazénu :-) Vzhledem k tomu, že Katmar bazén vlastní, není to nereálné. Je to jen o vhodných adeptkách (které se mohou hlásit) a o výletu z Prahy do Mníšku pod Brdy :-)
antaric
administrátor

Příspěvekod muryru » sobota 31. 3. 2012 22:01

U toho bych taky rád byl, i vzhledem k tomu, že několik let se mi nedaří mít příležitost něco podobného nafotit na pláži někde u vody.
muryru
administrátor

Příspěvekod Pavel » neděle 1. 4. 2012 10:53

óóó, tak to nebude mít chybu :) Věřím, že si to užijete, pokud k tomu dojde :D
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne

Příspěvekod Dara » neděle 1. 4. 2012 11:57

antaric & muryru: Podľa mňa by stačilo zájsť na kúpalisko, kde je atraktívnych žien v plavkách s cigaretami mnoho. ;)
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum