Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Zobrazení nových příspěvků

Příspěvekod Rudik » úterý 25. 9. 2007 16:50

Zdravím všechny!

Nevím, jestli je chyba na mé straně nebo na straně fóra - zkrátka po přístupu na fórum se mi nemění ikonky udávající nové příspěvky/témata atp. Jak kdyby nikdo nikde nepřispěl, ačkoli tak učinil...

Pak člověk neví, jestli je něco novýho nebo ne.

?

Díky!
Rudik
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 21. 9. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » úterý 25. 9. 2007 19:43

Mám pocit, že tahle funkce fungovala a funguje dobře, nikdy s ní problém nebyl. Pravda, u tohodle skinu fóra, co jsem zvolil, není možná úplně graficky dobře vidět, v kterých oddílech je nový příspěvek, rozdíl barev není výrazný. Možná bych to i graficky upravil, ale spíš zatím čekám, až bude k dispozici nová verze phpBB (tedy systém, na kterém fórum jede), věnoval bych se tomu víc až po upgradu.

Spíš doporučuju používat funkci, kterou jsem zvýraznil oranžově - po přihlášení ji vidíš v záhlaví fóra vpravo nahoře jako "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - to ukazuje nové příspěvky rovnou, bez nutnosti prohledávat.

Pokud by byl problém na Tvé straně (a opravdu vidíš, že jsi přihlášen (v hranatých závorkách Tvůj login - v horní liště napravo)), tak mě napadají dvě věci. Stránky jsem optimalizoval pro prohlížeče Internet Explorer 6 a Mozilla Firefox 2.0, obojí v prostředí Windows - ostatní (jako Operu nebo pod Linuxem) jsem netestoval. Druhá možnost (ale s tím jsme měli problém jen při převodu fóra pár dní - začátkem srpna) jsou zblbnuté cookies. Zkus si je smazat - postup přikládám (kdyby ses v problematice neorientoval):

Mazání cookies - v Internet Exploreru (pro verzi 6.0) - menu Nástroje -
Možnosti internetu. Hned v první záložce Obecné dát tlačítko Vymazat soubory cookies - potvrdit. Tím se to smaže, začne znovu - mělo by to být v pořádku.

V jiných prohlížečích je to sice jinak, ale hledá se to podobně.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron