Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

casovy posun

Příspěvekod MBL » středa 2. 4. 2008 21:43

Mam taky dojem ze tu ide chybne cas, prispevok som pisal 22:06, avsak tu sa zobrazuje este podla zimneho casu :-) Takze ak by sa dalo, poprosil by som administratorov o takuto administrativnu zmenu :-)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: casovy posun

Příspěvekod antaric » středa 2. 4. 2008 21:59

MBL píše:Mam taky dojem ze tu ide chybne cas, prispevok som pisal 22:06, avsak tu sa zobrazuje este podla zimneho casu :-) Takze ak by sa dalo, poprosil by som administratorov o takuto administrativnu zmenu :-)


Máš u mě bod, za všímavost a projevení navenek - započítá se Ti :-)
Je to blbě u provozovatele hostingu, z mně neznámých důvodů na jejich serverech neposouvají čas zima <-> léto. Musím si to u nich prověřit, na placeném hostingu na to máme nárok.

Zatím jsem to vyřešil stejně jako v minulém letním čase (srpen 2007-říjen 2007), tj. nastavení časového pásma všem uživatelům, i nově registrovaným na +2h (Káhira).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

dakujem

Příspěvekod MBL » čtvrtek 3. 4. 2008 19:46

dakujem, snazim sa vsimat si ... je pravda ze doteraz som bol viac v pozicii ticheho sledovatela, ale dal som si zavazok ze sa viac zapojim, ved preco aj nie ? :)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: dakujem

Příspěvekod antaric » čtvrtek 3. 4. 2008 21:42

MBL píše:dakujem, snazim sa vsimat si ... je pravda ze doteraz som bol viac v pozicii ticheho sledovatela, ale dal som si zavazok ze sa viac zapojim, ved preco aj nie ? :)


Toho si cením, zapojení se, to je největší moje přání, na uživatele tady :-) Zpětná vazba a život tady je pro fórum nejdůležitější věc.
Odměnou Ti zatím je zvýšení kvalifikace podle počtu příspěvků - už jsi postoupil výš ;-) A jednou se třeba dostaneš i do avizovaného VIP statusu (zprovozním snad během dubna).

Přál bych si, aby jednou tady komunikovali všichni uživatelé intenzivně tak, abych už nestačil skoro sledovat a ke všemu se vyjadřovat a přispívat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » čtvrtek 3. 4. 2008 22:04

Já mám také radost z každé aktivity pravidelných návštěvníků našich stránek, nejen z komentářů "mých" fotokuřaček, ale i dalších témat...
A největší moje přání je, aby se vyskytla opravdu pořádná konkurence
v autorských fotografiích, aby vše neleželo jen na mě, a taky na mém
vkusu při výběru...zatím si připadám jako velký solitér :-)
Významným vkladem jsou četné odkazy na výborná videa od honzy (jeho píle si taky cením), v rozmanitosti fóra je to zase něco jiného
než moje práce a to je dobře...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod MBL » čtvrtek 3. 4. 2008 22:36

Dakujem za pochvalne slova, tieto potesia rovnako, ako Vas aktivita kohokolvek. Mna celkom tesi ze nie som sam, co ma rovnake zmyslanie a verim ze nas je daleko viac. Nezatracoval by som nikoho na fore, uz len zvedavost a akasi "falosna" registracia su prejavom kazdeho jedneho. Poznam to na sebe, aj ked som nic nepisal, vzdy som si prezrel vsetky fotky, zhodnotil, ked sa dalo aj zahlasoval v ankete. Vlastne autorske prispevky zial nechystam, ale do aprila vchadzam s "novorocnym" prislubom prispievat ak ako sa len bude dat. Na VIP status to sice nevidim, ale tak treba byt skromny :-)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 8:42

MBL: Myslím, že Ti rozumím, celkem i těm mnohým, kteří se tady registrují, přihlašují se sem a jejich počet příspěvků je 0, stejně tak počet hlasování 0. Sám jsem zaregistrovaný všude možně jinde, aniž bych se tam projevoval. Myslím ale právě, díky specifičnosti tématu, že na stránkách a fóru se můžeme potkat všichni, kterým se to líbí - že nejsme na to téma osamoceni, že tady můžeme, aspoň takto virtuálně, být mezi svými. A v téhle specifičnosti se projevit i malinko víc.

Jak jsem psal už v jiném vláknu, je mi jasné, že k přispívání mnozí nenajdou sílu a odvahu, ale projevem je také právě aspoň to hlasování. Spousta lidí (podle statistik) sice nepřispěla jediným příspěvkem, komentářem, ale celkem poctivě hlasují, někdy i v desítkách. Jsou ale tací a je jich velká část, která má i nulu v hlasování. To je spíš už lenost. A je to škoda.

Ty na VIP status postupem času šanci máš, rozjíždíš se slibně ;-)
Základní podmínky VIP statusu budou zveřejněny, až ho zprovozním, zvažuji i nově "scoring" uživatelů, což bude jedno celé číslo, vypočítávané podle řady parametrů (uvidíte pak jakých všech :-) ).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pátek 4. 4. 2008 9:43

No já bych klidně holky fotil rád jsem vášnivý fotograf jenže nevím jak na to prostě bych se styděl se jí zeptat jestly nechce vyfotit na forum no a sryté focení z toho by byl asi průšvih .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 10:21

Honza: Spousta z nás fotíme, máme přístroje a všechno, chybí prostě ta odvaha a štěstí prostřelit přístupnost kuřaček k focení. Nebo lépe řečeno, není to jen o odvaze, ale i tom, že prostě nevíme předem, co na to druhá strana, jak zareaguje - a reakce mohou být od nejkladnějších až po ty bohužel nejméně příznivé :-(
Skryté focení - někdy je to aspoň možnost a řešení, ale fotky zpravidla ze svých zkušeností nejsou moc kvalitní, i když kouzlo své mají taky. Navíc je férovější, když o focení kuřačka ví a dá souhlas.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 4. 4. 2008 10:46

Reakce kuřaček: Taky se občas najde kuřačka, která řekne něco nepěkného (ale u neúspěchu jde většinou o slušné odmítnutíí) prostě pak nezbývá než se přes to přenést a hrdě odejít.....
Já osobně mám obavu z jediné věci, že přijde nějakej ostrej hoch (přítel,manžel,kamarád kuřačky) a nebude mít pochopení, kdysi - ještě před vznikem těchto stránek - mi jeden takovej rozbil zaplaťpánbu jen foťák (držka by asi byla horší :-)))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 10:57

Ono asi taky u oslovaných kuřaček jde o takový ten reflex, který známe všichni - přijde někdo a něco nabízí (zboží, marketing, letáky, operátoři, výzkumy) - máme asi všichni rovnou nedůvěru a rovnou odmítáme, aniž bychom věděli víc, o co jde.

muryru: Až to zkusíme ve dvou, tak uvidíme, jestli nám to půjde lepší nebo horší :-) Na případné rozbíjení čehokoli se budeme bránit snad líp :-) I když já moc jako bodyguard nevypadám :-)))
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pátek 4. 4. 2008 11:39

No moje přítelkyně nekouří buhužel jsem neměl nikdy to štěstí a vlastně žádná z mých ex nekouřila což je škoda a není škoda pro normálního smrtelníka to škoda není a pro s prominutím "úchyla " jako jsem já to škoda je . No , ale proč o tom mluvím prostě kdyby kouřila a někdo si jí chtěl vyfotit na stránky třeba sem a já byl u toho myslím problém bych v tom nehledal . Prostě nejde o sex nejde o to že mi jí chce někdo zbalit jde jen o fotku kouřící ženy a to normální smrtelníky stejně nepřitahuje . Takže si myslím že když bude přítel kamarád nebo kdokoly normání výprasku se bát nemusíte . He he he ted mně napadlo jak mně asi už trochu znáte he he he prostě líbilo by se mi kdyby mně nařezala ta žena s tou cigaretou .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 11:47

Honza: Ano je to tak, jak píšeš. Sám bys v tom problém neviděl, nechat vyfotit přítelkyni s cigaretou (kdyby kouřila) a zveřejnit na netu (navíc třeba jen pro registrované nebo VIP uživatele - tedy úzká skupina uživatelů). Nejde o sex, ani o erotiku, nejde v podstatě o nic. Ale spousta chlapů má podezření, které se noří někde z povědomí a mají siláckou potřebu si svoji ženu chránit (v daném případě v podstatě ji berou jako svůj majetek, nikoli jako svébytnou rovnocennou bytost s vlastním rozumem - už to je špatně samo o sobě, ve vztahu - i pokud se ta žena v tomto duchu bojí předem a focení odmítá). I tohle by bylo na samostatnou analýzu a výzkum :-)
S tou ženu a výpraskem, bohužel Ti pomoct nemůžeme, v rámci projektu :-) Možná na srazu :-)
Pokud jde o Tvé přání rukavic s cigaretou, je to prostě dané tím, že asi nebyla u muryru příležitost takovou fotit - všechny byly bez rukavic. Nicméně, třeba se jednou poštěstí.. I když asi až zas v zimě.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 4. 4. 2008 12:02

Je to přesně jak píše antaric, každý chlap je jiný - stalo se mi párkrát, že se k focení přimotal chlap, patřící ke kuřačce (čekala na něj), ale nejčastěji kamarád..a většinou bylo všechno v pohodě.
Ovšem zažil jsem už i tady pro naše stránky až agresivní reakci (na Kladně), kdy se přiřítil přítel fotografované kuřačky a nezbylo mi než fotky smazat a nezveřejnit....a byla moc pěkná :-(

Ostatně i jeden mě velmi blízký člověk, který ví o našich stránkách, a má přítelkyni-pěknou kuřačku, řekl že kdybych ji nafotil a zveřejnil, že mě zabije :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník