Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Komunikace s administrátory muryru a antaric
Pište také, jaká další témata byste rádi na těchto stránkách viděli

Srpen 2008

Příspěvekod muryru » pondělí 18. 8. 2008 9:48

Omlouvám se že v srpnu zatím nepřibyly nové galerie kuřaček - šlo především o technické problémy, které se bohužel protáhly na delší
dobu, než jsem předpokládal..... nefungoval můj domácí PC, jinde nemám možnost vkládat fotky z fotoaparátu...
Tento týden by už mělo být vše v pořádku, bohužel tři nezazálohované
nové fotogalerie kuřaček jsou nenávratně ztraceny :-(
ale po neplánové pauze se pokusím o zvýšenou aktivitu :-)

Toto léto bohužel není na galerie kuřaček tak bohaté jako loňské,
mrzí mě to, ale bohužel, jak jsem už asi smířen, to asi fakt závisí na
jediném člověku - na mojí osobě.
Moje veškeré pokusy o vytvoření fotokonkurence - naposledy fotosoutěž - jsou asi marné, pravidelně se zabývat vlastní fotografií kuřaček
(krom několika sympatických pokusů) pro naše stránky, nezačal
vlastně nikdo...
Stejně tak příspěvková aktivita u různých "okrajovějších" témat,
jako SC kuřačky, candid kuřačky, celebrity, je takřka nulová...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » pondělí 18. 8. 2008 10:10

A ještě jedna věc:
Moje fotogalerie kuřaček pro naše stránky si prohlížel, bohužel s despektem, jeden fotograf, nemající vztah k naší tematice.
Řekl mi, že to co jsem nafotil (od konce loňského března do současnosti) by "NACVAKAL ZA DVA, MAXIMÁLNĚ TŘI DNY".
Tak jsem mu řekl, ať to zkusí.....řekl, že nemá důvod, chuť ani čas, ale nebyl by problém...možná se s ním někdy vsadím :-)))
Pak jsem s ním polemizoval o tom, že když je to tak jednoduché, proč na stránkách tvořím galerie vlastně jen já....nakonec jsem se od něj
dozvěděl, že kuřačky jistě fotí (asi teda ne tak cíleně a intenzivně (teď pardon za tu pauzu) jako já) kdekdo, ale nedůvěryhodné jsou především naše stránky a jejich uživatelé....to jsem oponoval, že to si určitě nikdo z nás nemyslí....on zase, že si to myslí ale fotografované kuřačky, s čímž musím trochu souhlasit, bohužel....nevím....
Zmiňovaný fotograf zcela jistě tu dvoustovku galerií kuřaček, ba myslím že ani jednu pořádnou galerii, nenacvaká, já doufám budu pokračovat a budu se snažit potěšit svými fotografiemi kuřaček jejich příznivce a očekávat konkurenci , protože - i vzhledem k předpokládané pracovní vytíženosti - do budoucna autorské kuřačky, abychom neklesli pod nasazenou laťku, úroveň, nemohou záviset jenom na mě...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » úterý 19. 8. 2008 14:13

Murryru nenech se otrávit, je skvělé, co děláš a i když se kuřačky mého věku objevují spíše sporadicky, moc Ti fandím a děkuji.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » úterý 19. 8. 2008 14:58

Díky za podporu, přiznávám že jsem v posledním období trochu skeptičtější (všeobecně), každopádně po třech týdnech nečinnosti
(oprava PC a dovolená) už nejpravděpodobněji zítra opět začnu s
lovem kuřaček, zvláště pak příští týden by mělo vyzbýt více času...
Sám se těším! :-))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Návrhy, náměty a připomínky pro www.kuracky.cz a fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků