Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Rád bych se seznámil s nějakou kuřačkou

Příspěvekod martinh » čtvrtek 20. 8. 2009 18:34

Není to tady sice seznamka, ale kde jinde když ne tady. Je mi 21, jsem z Prahy a rád bych poznal nějakou nezadanou kuřačku z Prahy. Moc se mi líbí kuřačky, s cigaretou působí strašně přitažlivě a sexy. Sám sice nekouřím, i když bych si klidně dal, ale kdyby sem poznal nějakou kuřačku, klidně bych i začal. Napište mi, budu rád.
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2009 19:23

martinh: Těší nás Tvé nadšení, nicméně nejsi zdaleka první ani poslední, kdo stojí o seznámení (s kuřačkou). I oba autoři těchto stránek (muryru i já-antaric) o tom ví své, mají letité zkušenosti a poznání, mnohem větší, než by se mohlo zdát (a oslovování kuřaček pro naše téma v terénu je jen malým zlomkem, skoro vedlejším). Je potřeba být realista a kuřačky zaujmout i jinak, umět jim v empatii nabídnout i něco jiného (to spíš poznámka na okraj).

Seznamka jako taková - zatím stále monitoruju zájem (viz viewtopic.php?t=1223). Celkem mě množství kladných ohlasů překvapuje, na druhou stranu to není ideálně vyvážené z hlediska poměru pohlaví. K realizaci se dostanu možná koncem roku (teď jsem ještě stále ponořen do jiných povinných projektů) - mělo by to získat nějakou důstojnou podobu. Aby to ovšem mělo smysl, bude potřeba tomu udělat reklamu a propagaci napříč internetem. Pokud v tomto směru budete moci něco udělat i vy, budu rád. Včetně sponzoringu našich stránek.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron