Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Koupili byste si kalendář s fotografiemi www.kuracky.cz?

Ano, velký nástěnný kalendář "1 foto na 1 list"
9
35%
Ano, velký nástěnný kalendář "více foto na 1 list"
9
35%
Ano, malý nástěnný kalendář
1
4%
Ano, stolní kalendář
2
8%
Ano, rád bych, ale nemám ho kam pověsit :-(
1
4%
Ne, nemám zájem
4
15%
 
Celkem hlasů : 26

Kalendář www.kuracky.cz na rok 2010

Příspěvekod antaric » sobota 24. 10. 2009 12:59

V diskusním vláknu:

viewtopic.php?t=1331

jsem lehce nadhodil, zda by se vám líbilo vytvořit z autorských fotografií muryru nástěnný (popř. jiný) kalendář.

Reakce byla od některých poměrně jednoznačná, až mě mile překvapila. Proto bych chtěl váš zájem zmapovat více do šířky, plus s vámi konkretizovat vaše přání a podobu. Možnosti máte nahoře v hlasování + pokud máte své jednoznačně oblíbené konkrétní fotografie, můžete sem na ně dávat odkazy. Bude na ně brán zřetel, máte tak velkou šanci ovlivnit výslednou podobu kalendáře pro všechny!

Doplňuji, že hlasování není závazné, není ještě objednávkou.

Logistika, podoba a cena bude ještě konkretizována. Kalendáře by byly vyrobeny a rozeslány ještě před koncem roku.

Pokud by se nám všem podařilo výběr fotografií urychlit, cca do 5. 11. 2009, máte šanci, že bude vyroben včas tak, že ho uvidíte na živém setkání 14. 11., kdy by si ho pak jeden z vás mohl rovnou odnést.

Pokud vás zajímají technické možnosti výroby kalendářů obecně, podívejte se na služby fotolabů jako http://www.fotostar.cz, http://www.fotolab.cz a další.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » neděle 25. 10. 2009 10:15

Hlasoval jsem druhou možnost:konkrétně by se mi líbilo jedna velká fotka a dole dvě malé fotky té samé kuřačky...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod antaric » neděle 25. 10. 2009 21:43

milovník kuřaček: Dobrý nápad, to se líbí i mně. Pravděpodobně, pokud nebude výrazně poměr hlasů pro jiný nápad, viděl bych to, že kalendář bude takto. Tedy - hlavní velká fotka, která bude "rychle působivá" a k tomu doplňujíci menší fotografie téže kuřačky pro chvíle "delšího zadívání se na kalendář".
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 25. 10. 2009 21:46

Jinak počítejte s tím, že cena kalendáře bude klasicky komerční, tedy cena daná fotolabem (nejspíš zkusím vyjednat množstevní slevu).

My s muryru z toho nebudeme mít prakticky nic. Jen pokud byste nechtěli jinak a nevnímali to jako podporu stránkám, chtěli dát něco navíc - v tom případě bude cena na vás (spojená se sponzoringem).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 28. 10. 2009 18:18

Tak to mám radost,že se ti moje varianta zamlouvá antaricu...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod antaric » čtvrtek 29. 10. 2009 20:23

Kalendář se začíáná tvořit, pokud jste někdo chtěl nominovat nějakou svou favoritku, aby obsadila nějaký konkrétní měsíc, tak jste svou šanci prošvihli :-)

Pokud všechno dobře dopadne, tak premiéra a prezentace kalendáře bude na setkání 14. listopadu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 29. 10. 2009 20:36

Ano, Dáša tam bude, plánována na měsíc červenec. Obecně se zaměřím na ty kuřačky, které sklidily největší ohlasy a úspěchy v hlasování.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 30. 10. 2009 17:47

Antaricu:Nešla by ta Dáša dát na červen???
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod antaric » pondělí 2. 11. 2009 22:04

Kalendář se už vyrábí, první veřejná prezentace bude, jak bylo avizováno, na srazu v sobotu 14. listopadu 2009.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 5. 11. 2009 21:50

Kalendář je vyroben, hotov, vyzvednut, mám ho doma. Myslím, že se máte na co těšit, opravdu se povedl. Takže - 14. listopadu?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 7. 11. 2009 20:39

K rychlosti pomohl fakt, že ještě není sezóna na výrobu kalendářů. Horší to bude před Vánoci, kdy budou všichni zadávat zakázky. Místo pěti pracovních dnů jim to trvalo dva.
Zbytek v rámci rychlosti je moje zásluha plného nasazení :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 17. 11. 2009 21:33

Tak kalendář na rok 2010 byl úspěšně prezentován na 3. setkání dne 14. listopadu 2009. Otázku, kdo si kalendář přímo z místa odnese, jsem vyřešil překvapením a to formou dražby, kdy vyvolávací částku stanovily náklady fotolabu a částka nad představovala formu sponzoringu projektu www.kuracky.cz. Vítězem dražby se stal Pavel, kterému kalendář už teď s jistotou bude od ledna zdobit stěnu.

Pro ostatní, kteří mají vážný zájem o kalendář (zájem nejen prostřednictvím hlasování nahoře) - napište mi na mail antaric@kuracky.cz. Během několika dnů bych vám pak odepsal s informacemi a podklady, jak kalendář zařidit.

Pro vaši informaci (kdo nebyl na prezentaci) - jde o kalendář nástěnný, formát A3, na každém listu je jedna kuřačka ve velké fotce a v rozích doplněna třemi menšími fotkami téže kuřačky.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 29. 11. 2009 13:02

Kdo máte reálný zájem o kalendář, rozhodl jsem se k následujícímu postupu, který je nakonec z logistického pohledu nejjednodušší a nejvariabilnější. Kalendář si můžete objednat sami a to prostřednictvím internetového fotolabu.

Budete k tomu potřebovat následující:

1) Stáhnout si a nainstalovat na svém počítači Offline Klienta Fotolab, viz: http://foto-sberna.fotolab.cz/objednaci ... darma.html

2) Stáhnout si a rozbalit zip archiv: reg/kalendar_kuracky_cz_2010.zip (soubor má 14 MB)
K tomuto souboru mají přístup pouze registrovaní a přihlášení uživatelé (je to i dárek za vaši registraci).

3) Rozbalený archiv z bodu 2 si otevřete v Offline Klientovi (bod 1), dáte do košíku a pokračujete v objednávce, kde si zvolíte způsob úhrady a doručení/místo vyzvednutí podle vašich potřeb. Toto celé už probíhá v režii internetového objednávání, to je už mimo nás.

4) Řídíte se pokyny fotolabu a informací, které vám zašlou prostředníctvím e-mailu, na konci procesu budete mít na stěně náš kalendář.

Poznámky:
  • Bližší obecné informace o podobě kalendáře jsou na: http://foto-sberna.fotolab.cz/fotokalen ... ar-a3.html.
  • Jak reálně kalendář vypadá, zjistíte po otevření v Offline Klientovi, podle toho se také rozhodnete, zda vám vyhovuje.
  • Můžete zvolit i jiný internetový fotolab, na který jste případně zvyklí. Offline klienti jsou podle testů navzájem kompatibilní - můžete tak objednat přes Fotostar, DM Drogerie, Schlecker a další (na pozadí jde totiž jen o jednu výrobní linku - německý Cewe)
  • Všechny poplatky platíte přímo Fotolabu (obvyklá cena 449 Kč plus 39 Kč manipulační poplatek). Pokud uznáte za vhodné, že bychom si i my něco zasloužili, pak zvolte sponzoring www.kuracky.cz/sponzoring, děkujeme.
  • Do zítřka, tj. 30. listopadu 2009, probíhá ve Fotolabu akce 10% slevy na všechny fotokalendáře - můžete zkusit stihnout.
  • Vše byste měli zvládnout sami, pokud někdo bude potřebovat asistenci, tak v rámci (časových) možností se budu pokoušet pomoci (musíte ale mít jasno, kde si chcete kalendář vyzvednout - projděte si možná výdejní místa na http://www.fotolab.cz/vyhledat-prodejnu.html či dalších internetových fotolabech).


Doufáme, že s kalendářem budete spokojeni a bude vám s radostí dělat společnost po celý příští rok. Budeme rádi, když o sobě dáte vědět, jak jste s kalendářem naložili, kde vám visí a jak na vás působí, popř. působí na okolojdoucí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 27. 12. 2009 12:42

Kdo ještě nemá náš kalendář na příští rok a chtěl by ho, je tu příležitost ke slevě 20% u společnosti Fotolab (www.fotolab.cz). S postupem, který jsem napsal v předchozím příspěvku. Sleva platí od 24. do 31.12.2009.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 9. 1. 2010 18:12

Kdo ještě nemá kalendář a chtěl by ho, tak Fotolab prodloužil slevu 20% až do konce ledna.

Jinak by mě zajímalo - kdo si kalendář úspěšně nechal vyrobit, jak jste spokojeni? Líbí se vám? Kde vám visí? Co na to říkají kolemjdoucí?

Budu se těšit na vaše ohlasy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník