Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

dobíhání tramvaje s cigaretou

Příspěvekod zdenda123 » čtvrtek 29. 4. 2010 19:32

Ja se díváte na dobíhání tramvvaje či autobusu s cigaretou. je přece škoda ji nedokouřit. Jedná se o obvzláště zajímavou scénu souboje sportovního výkonu a touhy dokouřit cigaretu.
některá slečna ji zahodí, některá si šlukne a rozeběhne se s kouřem na plicích, jsou i takové co cigaretu za běhu dokouří, což je síla.
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Re: dobíhání tramvaje s cigaretou

Příspěvekod antaric » čtvrtek 29. 4. 2010 22:21

Dobré otevřené téma :-) Možná by se v něčem dalo zobecnit na situaci, jak se kuřačka zachová v okamžiku, kdy přijede autobus či tramvaj. Řekl bych, že jen menšina si nechá dopravní prostředek ujet, resp. to není poznat (čeká na tenhle nebo jiný spoj?). Častější situace je, že s cigaretou nějak vypořádá. Některé se snaží ještě párkrát potahnout, jiné už z dálky a předčasně odhazují (některé i típnou), jiné opravdu potahují ještě těsně před dveřmi - je skoro nádhera, když pak skoro vydechují ještě v autobuse nebo tramvaji. Stalo se mi to jen výjimečně, ale ta vůně, když nastoupí a postaví se nebo posadí hned vedle mě... cítit tu vůni, čerstvé cigarety, mmm....
Hodně nechápu kuřačky, které si zapálí, ale hned příjíždí autobus, pomalu ani znova nepotáhnou a odhodí téměř celou cigaretu. Je to jednak škoda a jednak, je to opravdové uspokojení chuti, vášně a závislosti?

Mimochodem - poslední dobou mám pocit, že častěji vidím kouřit kuřačky přímo na zastávkách (ostrůvku tramvají). Že by předzvěst zmírnění zákona, který bude platit od července (zákaz pouze v krytých částech zastávek, dosavadní ustanovení nemělo logiku).

Jinak ses s vláknem velice dobře trefil, protože v tu chvíli, co jsi ho napsal, jsem sám po hodně dlouhé době dobíhal tramvaj s cigaretou :-) Vzhledem k tomu, že jsme byli spolu s muryru a že bylo potřeba stihnout kvůli návaznosti spojů, tak jsem ji uprostřed běhu zahodil :-) JInak naprosto pravidelně si nechávám všechno ujet, přeci neodhodím nevykouřenou. Mimochodem - dnes máme s muryru nafocené a natočené čtyři kuřačky - budou zveřejňovány postupně v příštích dnech (je toho hodně a bohužel musíme chodit i normálně do práce :-) )
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron