Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Ve které fázi vnímáte cigaretu v ústech krásné ženy/dívky nejintenzivněji?

Když je ještě nezapálená (čeká v ústech na zapálení)
4
7%
Když je právě zapálená
34
60%
Když je již asi zpola vykouřená
6
11%
Když je již skoro vykouřená "až na filtr"
6
11%
Líbí se mi všechny fáze stejně intenzivně
7
12%
 
Celkem hlasů : 57

Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod Billda » pátek 20. 8. 2010 11:39

Napadlo mě vytvořit anketní otázku, která by akcentovala podobu "fáze kouření" cigarety v ústech krásné ženy/dívky a vašeho estetického prožitku z toho. Za sebe musím říct, že nejintenzivněji vnímám v ústech žen/dívek právě zapálenou cigaretu (je hodně vidět; žena/dívka se jí intenzivně věnuje - protože ještě nedodala svému tělu potřebnou dávku atd.). K zahození není ani dojem z nezapálené cigarety volně (někdy až ležérně) "popuštěné" z úst. Naopak "moc nemusím" vidět cigaretu skoro před jejím vykouřením, tedy jakýsi "kouřící filtr".
Naposledy upravil Billda dne sobota 21. 8. 2010 7:21, celkově upraveno 2
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod muryru » pátek 20. 8. 2010 13:50

Doufám, že se všichni shodneme na tom, že cigareta v ústech krásné ženy/dívky je estetický prožitek.
Pořád se setkávám s názory přesně opačnými, a občas mi to tvrdí i ženy/dívky, které bych chtěl
získat do Miss Kuřačky. Snad naše stránky aspoň trochu napomáhají k tomu, aby fakt kouření cigarety
půvabnou ženou bylo vnímáno více esteticky, jako smyslná a sexy činnost.

I já hlasoval pro tu právě zapálenou cigaretu, i když moje hlavní preference možná míří trošku dál, mezi
variantu 2 a 3.
Ještě nezapálená cigareta, již visící v ústech, samozřejmě krása, čím krásnější kuřačka, tím intenzivnější -
možná vzpomínáte na můj někdejší avatar - notoricky známá fotka Moniky Bellucci v Maleně, to je přece
nádherný okamžik, těsně před zapálením. Škoda jen, že Tornatore nenechal záběr plynout delší dobu po zapálení,
právě proto, abychom mohli vychutnat variantu 2 - čili právě zapálenou cigaretu, labužnické potahování
a vyfukování. Přiznám se ale, že se mi, zvlášť u cigaret delší délky (nad 100´s, a u slimek) nelíbí tolik celá
délka cigarety - zejména mám na mysli esteticky na fotkách. Stačí se podívat na holky v našem logu -
daleko víc mě bere cigaretka v ústech Terezy nebo v ruce Míši, než u Liliyi mezi nimi. Ale naživo a při
pozorování kouření jsou fakt lepší ty první chvíle s novou cigaretou, proto varianta 2.
Ale v zásadě by bylo případné odpovědět i variantou 5 - líbí se mi všechny možnosti :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod Billda » pátek 20. 8. 2010 15:54

Ke své preferenci ještě doplňuju:

- krásu ještě nezapálené, ale smyslně převislé (především dlouhé) cigarety v ústech překrásných dívek jsem začal intenzivněji vnímat na základě videí z http://www.womensmokingculture.com - dívky si tam opravdu nechávají záležet na tom, aby nezapálená cigareta v jejich ústech vypadala opravdu sexy - Mari je toho jedinečným příkladem.

- právě zapálená cigareta, která je navíc alespoň velikosti 100´s, má pro mě kouzlo taky proto, že žena/dívka musí k nasátí kouře vynaložit větší úsilí a nejvíce jsou pak vidět ony pověstné a mnou zbožňované ďolíčky v jejích tvářích, které pak ve spojení s velkými kruhovými náušnicemi jsou pro mě doslova "vražednou kombinací".

Jinak částečně souhlasím s muryru - kouřené příliš dlouhé cigarety u žen/dívek taky nemám tolik v oblibě, ale ne z důvodu jejich délky, jako spíš tloušťky - o co jsou delší, o to jsou zpravidla taky tenší.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod tanfoglio » pátek 20. 8. 2010 17:02

Téma zní cigareta v ústech, tak jsem hlasoval pro právě zapálenou cigaretu, ale myslím si, že v anketě chybí fáze úplně první, kdy žena bere cigaretu do ruky a připravuje k zapálení. Možná, že bych pak měl s hlasováním i problém... ;)
tanfoglio
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 1. 2010

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod Billda » pátek 20. 8. 2010 17:27

tanfoglio: právě proto, že téma zní "cigareta v ústech", nemohla být zohledněna tobě blízká varianta "kdy žena bere cigaretu do ruky". Úplně první fáze cigarety v ústech kuřačky je tedy nezapálená cigareta čekající na zapálení (zprvu spíše svěšená z úst dolů, těsně před zapalováním napřímená kolmo k ústům), a tomu odpovídá první varianta odpovědi na položenou otázku: Když je cigareta pouze nezapálená.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod antaric » pondělí 23. 8. 2010 19:47

Nad touhle otázkou jsem se musel hluboce zamyslet, protože jsem zjistil, že to v sobě nemám nijak vymezené :-) A ani po hlubokém zamyšlení jsem k nějakému jasnému závěru nedošel :-)

Myslím ale, že vítězí varianta právě zapálené, která zatím v anketě vede. Možná i proto, že je to právě ten okamžik, který začíná kuřačku uspokojovat, kdy se konečně dočkala vytoužené chvíle a nyní ji čeká pár minut uvolnění a nasycení. Cigareta je i nejvíc vidět, nejvíc výrazná (což s povděkem kvitujeme i na fotkách), krásná, vysoká, štíhlá, nažhavená (což je vlastně i pro mnohé muže ztělesnění ideální ženy jako takové).

Zmíněný "hořící filtr" taky nemusím, to z cigarety už není nic vidět. Ale pravda, že některá videa (zejména od Frana ze smokingsweeties) se v těsném dokuřování až za hranici filtru specializují. Otázkou, co vlastně kouří - filtr není tabák. Na druhou stranu je to aspoň důkaz, že kuřačka ukončení své slasti oddaluje, nechce se ji vzdát (na rozdíl od jiných, které típou v podstatě skoro v půlce a mně není jasné proč.)


Billda: Možná nebylo špatné anketu definovat jinak - umožnit zaškrtnutí více odpovědí najednou (při správné volbě variant). V definici hlasování je možné zadat číslo, kolik je maximálně možných odpovědí. Teď už to nepředělávej, ztratilo by to smysl, až někdy příště, u jiné ankety :-)

Muryru: Liliya - ta kouřila moji Davidoffku. I když Davidoffky jsou mírně delší, stovky to nejsou. Klam spíš dotváří bílý filtr, který opticky prodlužuje, nedá se to tak porovnávat. Se žlutým, který cigaretu nakonec v podstatě "zkracuje" :-)

Zkuste někdy pro porovnání dokuřovat cigaretu s bílým filtrem a se žlutým filtrem až do konce - uvidíte, jaký z toho budete mít sami dojem :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod Billda » pondělí 23. 8. 2010 20:26

antaric: dík za info o tom, že je možné u anket povolit více možností. Zvažoval jsem to už vymýšlení anketní otázky, ale nakonec jsem došel k závěru, že pokud má být výsledek ankety aspoň trochu atraktivní a vypovídací, bude lepší nechat hlasujícím jen jednu možnost hlasování (tomu také odpovídá formulace "nej..."). A kdo by měl potřebu komentáře, napíše to do diskuze. Ze své strany jsem tedy s anketou a jejími průběžnými výsledky spokojený...
Omlouvám se, že jsem tě anketní otázkou zaskočil :x (toho si ale na druhé straně docela považuju - od tebe - skoro gurua této problematiky :mrgreen: ).
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod antaric » pondělí 23. 8. 2010 20:42

Billda: Pokud jsem guru tématiky, tak už konečně vím, jak se cítil muryru, když jsem ho kdysi sám takto označil :-) Je to příjemné. lichotivé, ale beru to se skromností - určitě jsou schopnější :-) Mě to taky zaškočilo, že mě to zaskočilo :-) Že existuje pro mě ještě spousta témat, které v sobě nemám rozluzlené :-) Proto jsem rád, že je otevíráš a nadhazuješ :-)

Více odpovědí v jedné anketě - záleží, jak to cítíš - je to jen možnost. Někdy by díky tomu mohl být stromeček vyváženější a nemůsel vyskakovat v poslední "nouzové" odpovědi. Kromě toho, rychleji by Ti přibývaly hlasy :-) A rychleji by Ti rostl počet odpovědí u variant, které by lidé také zvažovali (a nemohli zaškrnout). Zkus to někdy příště a uvidíš, myslím, že to bude pro Tebe zajimavá zkušenost.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod fantomas » sobota 28. 8. 2010 23:21

Líbí se mě fáze od vložení cigarety do úst,přes zapálení a dokouření tak 2cm od filtru.Tohle je můj ideal ženského kouření.Co se mě nelíbí vůbec je dokuřovaní úplně až k filtru a držení cigarety mezi palcem a prsteníčkem.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod Katmar » neděle 29. 8. 2010 9:32

To je zajímavé téma... Mě se prostě líbí, když kuřačka kouří "poctivě" tj. kouří dlouhé cigarety (čím delší tím lepší) a vykouří jí úplně celou, až téměř k filtru - cca 5 mm od filtru. S tím, že ji opravdu celou vykouří, ne že si ji zapálí a nechá v popelníku nebo v ruce vyhořet :-) Co se mi opravdu nelibí, je když kuřačka kouří a cigaretu dokouří do půlky a vyhodí... To považuji za "plýtvání zlatem".
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod muryru » neděle 29. 8. 2010 11:21

Katmar píše:Co se mi opravdu nelibí, je když kuřačka kouří a cigaretu dokouří do půlky a vyhodí... To považuji za "plýtvání zlatem".


To je hodně k vidění ve filmech a přijde mi to komické. Kuřačka si zapálí, jednou nebo dvakrát
potáhne, a najednou buď cigaretu už nemá nebo jí típe. Mluvím o jednom záběru, kdy je z děje jasné, že
není časový posun.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod antaric » neděle 29. 8. 2010 13:15

muryru: Ono to není vidět jen ve filmech, ale běžně kdekoli v životě. Kuřačka si zapálí, vtáhne dvakrát, přijíždí autobus, zahodí takřka celou cigaretu a nastupují dovnitř. To je obrovské plýtvání. O to víc si cením kuřaček, které se nenechají vyprokovat přijíždějícím MHD a v klidu dokouří tu svoji, klidně jedou až dalším spojem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod Billda » neděle 29. 8. 2010 14:11

Já osobně zase nedokuřování cigaret jak ve filmu tak v reálu u kuřaček neodsuzuju. Vzhledem k tomu, že nejintenzivněji prožívám u kuřaček fázi právě zapálené cigarety, i v těchto chvílích si přijdu tedy na své. Navíc to tu a tam může mít i určité kouzlo v jakési roztržitosti, snobismu, plezíru (záleží samozřejmě na kuřačce a situaci). Že je to neekonomické, je jiná věc. V návaznosti na antaricovu poznámku ("Kuřačka si zapálí, vtáhne dvakrát, přijíždí autobus, zahodí takřka celou cigaretu a nastupuje dovnitř.") však musím říct, že stokrát milejší je mi tato situace než ta, kterou vidím častěji, a to, že kuřačka nedokouřenou cigaretu chvatně uhasí o stěnu prostředku MHD a vloží do krabičky (tady si i já nemohu odpustit výraz "humus").
Navíc, na nějakém ženském webu či co jsem četl radu nějaké lékařky ženám-kuřačkám, že když už se své cigarety nechtějí vzdát, ať ji aspoň nekouří celou, ale asi jen do poloviny, protože pak prý obsah škodlivin v ní prudce stoupá. Něco na tom asi bude...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Cigareta v ústech krásné ženy/dívky - anketa

Příspěvekod muryru » neděle 29. 8. 2010 14:36

antaric: To co popisuješ (přijíždějící autobus), to je něco jiného, tam se nedá nic dělat. Nebo i v jiných
případech, kde NENÍ ČAS prostě vychutnat si celou cigaretu. Tam jde o to zapálit si, tu neodolatelnou
touhu, byť to bude jen na pár šluků. K tomu plýtvání-tak pokud mají spoje 5-10 minutové a menší intervaly,
tak to snad lze, jinak by to bylo spíše plýtvání časem :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník