Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Popřál již někdo vám nebo naopak vy někomu "dobrou chuť" k cigaretě?

Oboustranně
4
29%
Bylo mi jen popřáno
0
Žádná hlasování
Jen jsem někomu popřál/a
1
7%
Nikdo mi ještě nepopřál a (nebo) sám/sama jsem nikomu nepopřál/a
9
64%
 
Celkem hlasů : 14

"Dobrá chuť" k cigaretě - anketa

Příspěvekod Billda » sobota 28. 8. 2010 19:53

Anketní otázka jsem tentokrát volil pouze zjišťovací - nezohledňuje vaše názory k dané věci - kdo chce, může svůj názor na věc okomentovat v diskuzi pod anketou. Možnosti jsem volil tak, aby se mohli zapojit jak kuřáci, tak i nekuřáci - vždy jedinou variantou odpovědi. Sám za sebe dávám třetí možnost - ne snad, že bych přál na potkání, ale tu a tam, když je vhodná příležitost, jsem třeba kolegyním v práci takto popřál... Myslím si, že když už nic jiného, tak to může nepřímo zapůsobit jako takové malé pohlazení - že beru kolegu/kolegyni s cigaretou jako součást jeho/její osobnosti.

P.S.: Nevím, jaké mají pánové muryru a antaric zaběhnuté postupy při oslovování kuřaček, ale zkusili jste již někdy oslovené kuřačce po úvodním pozdravu netradičně popřát dobrou chuť k právě kouřené cigaretě? Mohlo by je to víc pozitivně naladit k případné spolupráci :P :P :P
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: "Dobrá chuť" k cigaretě - anketa

Příspěvekod antaric » sobota 28. 8. 2010 20:18

V mém případě asi zvolím první odpověď - tedy oboustranně. Byť samozřejmě je to nevyvážené - mnohem častěji jsem přál a přeju já (a spíš formou psanou - mail, sms či chat) - přál v duchu "ať ti chutná.. a mysli při tom na mě, jak se mi líbí, že kouříš...". Myslím a shoduju se, že popřání určitě povzbudí v lepším a delším vychutnání, jsem o tom přesvědčen. Krom toho, že to lichotí a opravdu i pohladí na duši - je to kontrast s postojem většinové společnosti.

My s muryru při oslovování - nepamatuju si na to, že bychom při pozdravu nějak takto přáli :-) Určitě jsem to nejednou udělal při rozloučení, ale je to spíš výjimka. Při úvodním pozdravu - budu přemýšlet nad formulací, aby to znělo nějak přirozeně jako "dobrý den", aby z toho dotyčné neměly hned šok :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: "Dobrá chuť" k cigaretě - anketa

Příspěvekod muryru » sobota 28. 8. 2010 21:32

Já asi jako Billda tu třetí možnost - byť vlastně odpovím totéž jako antaric :-) Určitě jsem říkal a říkávám
takové to cca "až si zapálíš, vzpomeň si na mě, jak se mi to líbí apod." , ovšem ženy mi často říkají také "až si zapálím, tak si na tebe vzpomenu" apod., takže tohle určitě funguje, a to jak v reálu, tak v psané formě.
A třeba to "ať ti chutná" používám taky, ale mám pocit, že jsem to tak trochu odkoukal od antarice :-)

A co se týče při práci s kuřačkami pro naše stránky - tak při pozdravu jak správně podotýká antaric, nejspíše
ne, ale při rozloučení určitě nějaká zmiňovaná fráze nejednou padla, i při mých sólo akcích.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron