Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Páči sa Vám viac,ked má žena cigaretu v kútiku úst alebo v ich strede?

Je mi to jedno-páči sa mi oboje rovnako.
12
31%
Viac sa mi páči,ked má žena cigaretu v strede úst.
21
54%
Viac sa mi páči,ked má žena cigaretu v kútiku úst.
1
3%
Neviem,nezamýšlal/a som sa nad tým.
1
3%
Nepáči sa mi,ked žena drží cigaretu len perami
4
10%
 
Celkem hlasů : 39

Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod Dara » čtvrtek 9. 12. 2010 13:04

Ahojte
Všimla som si viackrát,že mnohým z Vás sa páči,ked žena drží cigaretu len perami,napríklad ked ruky potrebuje na niečo iné. Mne osobne to tiež pripadá veľmi sexi :D A dnes ma napadla taká maličkosť. Sama na to nemám vyhradený názor,ale rada si to všímam. Aký máte na to názor Vy? Alebo si to vôbec nevšímate? Som zvedavá :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod anaru » čtvrtek 9. 12. 2010 17:21

Ahoj,diky za zajimave tema.Ja osobne spis preferuju, kdyz zena drzi cigaretu v ustech a to ve stredu.Drzeni cigarety v koutku na me spise pusoby drsnejsim dojmem,takze je to spis pro muzskou cast.Diky tvemu tematu me napadla jeste jedna vec ohledne cigarety v ustech pri koureni.Je to velice inviduelni,ale pri pozorovani zen,divek atd.kdyz zrovna potahuje,tak jsem si vsiml,ze nektere zeny sve rty pri natahovani koure prakticky uplne "schova " a nektere zase spis sve rty drzi v normalnim stavu nebo je i trosicku naspuli,coz ja osobne nejvice preferuji,vzdyt pro nas milovniky koureni u zen je pohled na vlozenou cigaretu v krasnych rtech ten nejhezci pohled u zenskeho koureni ;)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 9. 12. 2010 18:10

To mě se líbí úplně jiná možnost,která tu není a to když kuřačka drží cigaretu v úrovni obličeje...A následně když dokuřují,tak když ji drží pořád stejně (ukazováček prostředníček) a né (palec ukazováček)...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod muryru » čtvrtek 9. 12. 2010 19:05

Pokud drží cigaretu v ústech, tak se mi nejvíc líbí cigareta visící uprostřed úst mezi rty - "v strede" jak je napsáno v hlasování. To mi přijde asi nejvíc sexy.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod antaric » čtvrtek 9. 12. 2010 23:01

Dara: Díky za super téma, potěšilo, navíc zvlášť proto, že vyšlo od Tebe jako od ženy! :-) Je na tom i vidět, kolik různých detailů a jednotlivostí si lze všímat a prožívat u kouření - nejen u žen. Přijde mi to až fenomenální - že kouření není jen jednoduchá omezená činnost, ale má svých spoustu dynamických podob.

Cigareta mezi rty ženy, bez držení - samozřejmě si všímám a beru jako zatraceně sexy. K tomu si vybavuju hned kolegyni v práci - často ji má chvilku jen tak mezi rty, těsně po zapálení, třeba když si zapíná bundu (nebo jinak zaměstnané ruce). A ještě je super, když u toho mluví - má přivřené rty, cigareta se chvěje při jejích trochu tlumených slovech... Ještě že radši neví, že mě to bere až tak (ale o stránkách se už dověděla - pokud to čteš, tak Tě zdravím a sejdeme se zas dole :-) ).

Z ankety jsem vybral možnost, když je cigareta zhruba uprostřed. Vídám to tak obecně i nejčastěji. Krom případů, kdy je zvyklá normálně kouřit dáváním cigarety ze strany a potahovat.

Jinak cigareta volně jen v koutku úst - mně se vybaví hned "Jen počkej zajíci" :lol:
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod muryru » pátek 10. 12. 2010 13:21

antaric píše:Jinak cigareta volně jen v koutku úst - mně se vybaví hned "Jen počkej zajíci" :lol:


Ano, vlk :D :D A v souvislosti s vlkem-kuřákem se mi vybaví nezapomenutelné figurky z okolí mého
bydliště - nebožtík Jarda Němec, a také Baba Smrt (nedávno jsem jí potkal, když jsem šel
s kamarádem, který ví o tom, že se mi líbí kuřačky - "a ta je pro tebe taky přitažlivá?" zeptal se mě,
když jsme míjeli tuto paní kráčející s cigaretou nepřetržitě zavěšenou v koutku úst.

Takže ano, je to sexy - ale především musí být sexy ta žena, cigareta sama o sobě ne. O tom
je celá naše váseň pro ženy-kuřačky, neříkám nic nového :) :)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod Dara » pátek 10. 12. 2010 16:58

Ďakujem za názory páni :-) Samozrejme súhlasím s Pavlom a muryru, aj z môjho pohľadu ma žena musí zaujať sama sebou,svojim vystupovaním,osobnosťou,eleganciou,zovnajškom,a až potom si všímam maličkosti ako oblečenie,fajčenie atd. Keby to bolo naopak,bol by to asi problém hodný konzultácie s odborníkom.

antaric: Ja som v mnohých veciach detailistka,všímam si detaily,lebo tie tvoria celok. No a samozrejme najviac si takéto detaily všímam na partnerke :lol:
antaric píše:. A ještě je super, když u toho mluví - má přivřené rty, cigareta se chvěje při jejích trochu tlumených slovech...
S týmto tiež absolútne súhlasím. Spočiatku mi to u partnerky vadilo (neuvedomujem si nejak,či to aj sama robím :lol: ) ale časom sa môj názor nejak obrátil,a dnes som z toho takpovediac "paf".

A ešte mi nedá poznamenať. Všimla som si že na fotkách adeptiek na Miss mnohé fotíte práve v takejto póze. Neviem si pomôcť,ale u niektorých to vyzerá bohovsky,no u iných nejak umelo. Ktovie čím to je ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod muryru » pátek 10. 12. 2010 18:40

Dara píše:. Všimla som si že na fotkách adeptiek na Miss mnohé fotíte práve v takejto póze. Neviem si pomôcť,ale u niektorých to vyzerá bohovsky,no u iných nejak umelo. Ktovie čím to je ;)


Mě by velmi zajímaly konkrétní příklady, které máš na mysli. Protože samozřejmě některé dívky pózují tak
nějak automaticky, jsou s cigaretou opravdu "sehrané" - to se pak "fotí samo" a vyzní to, jak píšeš - úžasně.
Ale neplatí to vždy.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod antaric » sobota 11. 12. 2010 22:07

Dara: Od té doby, co jsi nahodila toto téma a anketu, tak si víc všímám venku :-) Dospěl jsem k prozatímnímu závěru, že cigaretu jen ústy drží prakticky drtivá většína kuřaček a kuřáků - a to minimálně v okamžiku zapalování. Z důvodů větru si kuřačky a kuřáci kryjí druhou rukou plamínek - tudíž cigareta je zcela volná, bez držení rukou, jen rty. Myslím, že málokdo si v okamžiku zapalování si drží cigaretu mezi prsty.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod MBL » neděle 12. 12. 2010 22:32

Tato anketka sa mi tiez "trafila do vkusu", je to jedna z veci, ktore me vedia "dostat najviac" :) Krasnou ilustraciou toho co sa mi paci, je fotka Lucie, v hornom banneri na stranke, hned prva z lava :) Oba prsty jemne oddialene, cigareta dokonale zovreta perami, aby bol docieleny maximalny tah. V tomto momente intenzivneho potahovania su mimicke svaly na tvari dost specificky napnute, co mne osobne pride velmi sexi a pritazlive a je to nieco, co si na fajciarkach vsimam asi najviac (spolu so sposobom / stylom, ako zena vyfukuje dym, ci uplne nedbalo, alebo sa s nim hra, pozoruje ho, zamerne usmernuje jeho smer) :)

Vrcholnou dokonalostou je pre mna tento zaber (aj holka na obrazku je moj "ideal"): http://www.pbase.com/bertone61/image/107085319

Pripadne sa mi este paci situacia, ked zena drzi este nezapalenu cigaretu v ustach, kym najde zapalovac / schova krabicku cigariet, resp. robi nieco ine: http://www.pbase.com/bertone61/image/91391881

Inak odporucam celu tu galeriu, niektore fotky su tam velmi vydarene.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod Dara » pondělí 13. 12. 2010 18:56

Tiež som si pozrela galériu s odkazu MBL. Najviac ma zaujala (čo sa týka témy) asi táto dáma http://www.pbase.com/bertone61/image/103209229 ,a táto slečna http://www.pbase.com/bertone61/image/100843612.
Z "tunajších" dievčat si myslím cigareta v volne puse svedčala asi najviac Kláre a Lylii, a nedá mi to.....
aj pani Dáše
5956
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod MBL » pondělí 13. 12. 2010 22:06

Ten druhy link Dara je tiez pekna holka, kazdopadne, ta cigareta v pravom rohu mi v tomto pripade nejako nesedi, viac by sa mi pacila v strede :)

Inak, taka technicka otazka na adminov: Nedalo by sa nejako zariadit, aby sa fotky/externe linky otvarali v novom tabe ? Clovek to potom omylom zavrie a musi znovat prichadzat na stranku. Takto by to bolo prehladnejsie, aspon podla mna.
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod Dara » pondělí 13. 12. 2010 23:19

MBL: Ja k tomuto nemám asi jasné stanovisko. Ale.... pri peknej,upravenej žene mi tá cigareta v kútiku pripadá zdravo sebavedome. Aj ked,na mňa klasická cigareta v kútiku pôsobí mužsky,skôr by tak pekne vynikla slimka. No ale samozrejme v strede je to ženskejšie a elegantjšie,krajše.
K tej technickej poznámke: Je to super nápad,ja to momentálne riešim pravým klikom myšky a voľbou "Otvoriť odkaz na novej karte".
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod MBL » pondělí 13. 12. 2010 23:23

Ad Slimky vs. Klasicke cigarety, neviem, ja na to nemam nejaky vyhradeny vkus, ale viac preferujem tie klasicke, aj ked su aj vynimky, kde sa mi vyslovene pacia slimky. Co sa tyka polohy, ten stred ust je optimalny, viz moj skorsi komentar.
Ad technicka poznamka - ja mam "nakusnute jabko", ktore ma len jednotlacitkovy touchpad a kedze nie som moc zastanca klavesovych skratiek a roznych "chvato-matov" tak to mam tazke :))
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod alda-123 » čtvrtek 16. 12. 2010 22:08

Já osobně upřednostňuji, když žena drží elegantně cigaretu v elegantně upravené ruce ve výšce obličeje ( ideální je, pokud má druhou ruku založenou pod rukou s cigaretou) a v klidu si kouření vychutná. Držení cigarety pouze mezi rty bez rukou mi pro ženy přijde vulgární ( tak často vídávám různé pobudy a nejspíš proto mi toto u žen vadí). Samozřejmě pokud si žena zapaluje, nebo potáhne a na okamžik oddálí prsty od cigarety, tak to je krásný okamžik. Takže pro mne - cigareta mezi rty u žen ne. Ale samozřejmě jsme lidé různí a proto různé názory a náhledy.
alda-123
alda-123
VIP uživatel
 
Příspěvky: 85
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 4. 2009

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 12. 2010 23:22

MBL píše:Inak, taka technicka otazka na adminov: Nedalo by sa nejako zariadit, aby sa fotky/externe linky otvarali v novom tabe ? Clovek to potom omylom zavrie a musi znovat prichadzat na stranku. Takto by to bolo prehladnejsie, aspon podla mna.

Rozumím, mně se to taky stává - ale většinou s tím už počítám a přizpůsobuju chování. Něco ale časem vymyslím - rád bych v nějaké dohledné době udělal pár úprav a vylepšení fóra (bohužel mám za povinnost i jiné projekty, které mě i živí, na rozdíl od kuřaček).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » úterý 21. 12. 2010 9:09

V tomto případě plně souhlasím s ALDOU 123 jako by mi mluvil z duše,ale chci se s vámi podělit o zážitek který se mi přihodil minulý týden.Stál jsem na zastávce a čekal na odjezd když v tom se přihnala odněkud taková stará hnusná tlustá cigánka v ruce dvě tašky a v koutku pusy měla krátkou slimku a divoce bafala no prostě hnus :o jen mě mrzí ,že jsem to nemohl vyfotit :lol:
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod Katmar » pondělí 3. 1. 2011 21:55

Moc pěkné téma.
Rozhodně se mi líbí, pokud dívka drží cigaretu v ústech. Nicméně výběr z voleb je poměrně úzký a navíc u tohoto způsobu kouření - alespoň u mně strašně záleží na konkrétní kuřačce a způsobu jakým způsobem cigaretu v ústech drží.
Nejvíc se mi líbí když dívka drží cigaretu v ústech jakoby "mimoděk" prostě si ji tam strčí, třeba ještě před tím, než si zapálí a potom hledá zapalovač, cigaretu drží v ústech a ještě přitom něco povídá, potom si zapálí a aniž by cígo vyndala, pokračuje v rozhovoru a zase schová zapalovač a podobně.
Také je skvělé když kuřačka dělá něco oběma rukama - třeba se meje, píše do počítače, vaří a podobně a přitom jí cigareta tak volně drží mezi rty a občas ještě potáhne.
Je celkem jedno, jestli drží cigaretu uprostřed nebo v koutku. Celá akce však musí být přirozená a v klidu některé kuřačky se při držení cigarety šklebí, mhouří oči a to pak je jedno jestli drží cigaretu uprostřed nebo v koutku.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Držanie cigarety v ústach

Příspěvekod Dara » pondělí 3. 1. 2011 23:24

Katmar: Absolútne súhlasím,vystihol si to :-)
vaclavsun: Ono sa to tu mnohokrát riešilo. Že žena musí byť v prvom rade atraktívna sama o sebe,a až potom má zmysel si všímať detaily. Aj ked priznám sa,že ked niečo podobné zbadám,mám sto chutí prestať fajčiť.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků