Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Všímáte si způsobu kuřaččina odklepávání popela z cigarety?

ANO (cíleně) - dotváří to celkový můj dojem z kuřačky a jejího kouření
10
53%
ANO (příležitostně) - ale nepovažuji to za příliš důležité
7
37%
NE - protože to nemá na mé hodnocení kuřačky žádný vliv
2
11%
 
Celkem hlasů : 19

Kuřaččino odklepávání popela z cigarety - anketa

Příspěvekod Billda » neděle 21. 8. 2011 20:48

Už jsme zde probírali ledacos, ale na ladné odkepávání popela krásnou kuřaččinou rukou ještě, myslím, nedošlo. Přitom já osobně si toho u kuřaček hodně všímám.
Nejběžnějším zůsobem odklepávání popela z cigarety je myslím ono klasické přejíždění palcem přes ústí filtru při držení cigarety mezi ukazováčkem a prostředníčkem nebo klasické "popelníkové odklepávání" ukazováčkem poklepem na cigaretu shora dolů.
Pak však existuje ještě jeden specificky ženský způsob, a sice poklep na cigaretu ukazováčkem odspodu nahoru. Toto se mi na krásných kuřačkách hodně líbí, připadá mi to prostě sexy - zvlášť když ručka, která takto poklepává, je náležitě vyšperkovaná (modeláž nehtů, prstýnky, náramky...). Ale musí se to ladně umět! Často je to vidět u kuřaček kouřících na místě s podepřenou rukou.

Pány muryru a antarice bych nesměle do budoucna poprosil, zda by se u vhodného typu kuřačky nezaměřili i na vyfotografování tohoto momentu (třebaže jen aranžovaného). Díky.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Kuřaččino odklepávání popela z cigarety - anketa

Příspěvekod antaric » středa 24. 8. 2011 10:13

Přiznám se, že do dneška jsem způsobu odklepávání až takovou pozornost nevěnoval, resp. to bylo jen podvědomě vnímané. Ode dneška si toho už všímám víc :-) Je pravda, že způsob odklepávání sám o sobě nese eleganci či vznešenost, ještě může víc vyniknout, jak si kuřačka cigaretu užívá a vychutnává, jak k ní patří.

Jinak myslím, že Tě k téhle diskuzi inspiroval jeden záběr v posledním videu s Christinou :-)

Do fotografie se v nějakých z příštích foceních určitě zaměříme, zakomponujeme. Čím delší konkrétní focení je, tím víc se do něj dostane nápadů (ověřená praxe).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kuřaččino odklepávání popela z cigarety - anketa

Příspěvekod muryru » středa 24. 8. 2011 22:13

Já taky hlasoval možnost 2,
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřaččino odklepávání popela z cigarety - anketa

Příspěvekod Billda » pondělí 29. 8. 2011 11:08

antaric píše:Jinak myslím, že Tě k téhle diskuzi inspiroval jeden záběr v posledním videu s Christinou :-)


Neřekl bych, že by mě k tomu přímo inspirovala ta videosekvence s Christinou, kde poklepává na cigaretu shora dolů... Možná spíš její nádherná technika kouření celkově trochu upozadila mou lenost k vymýšlení další anketní otázky... :lol:

Jinak za domácí úkol si dávám zkouknout alespoň nějakou desítku videí tvé provenience a zkusit zjistit, zda některá z kuřaček přeci jen neoklepává popel z cigarety oním mnou preferovaným - specificky ženským - způsobem "odspodu nahoru". :|
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků