Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

přes vyhledáváč (Google, Seznam, Centrum, ...)
30
59%
z dřívějšího fóra na mujboard, resp. z "černých" stránek nebo jiného odkazu
8
16%
na základě doporučení, osobního nebo po internetu
7
14%
zkusil(a) jsem zadat rovnou adresu www.kuracky.cz
6
12%
 
Celkem hlasů : 51

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod Billda » čtvrtek 26. 8. 2010 21:22

Muryru: No tak to jen bledě závidím...
A ještě dodatek k "pravidlu" KRÁSNÉ HOLKY = VĚTŠINOU KUŘAČKY: častokrát jsem se setkal s tím, jak si někdo v reálu nebo v internetových diskuzích postěžoval asi takto: "Taková krásná holka a kuřačka!" No, nemusím říkat, že to je pro mě naopak rajská hudba...

S tou liberálností je to ošidné. Samozřejmě, že teď je hodně všelijakých zákazů, kde se nesmí kouřit, cigarety jsou drahé (ale je zase velký výběr značek a variant), neprodávají se už kusovky, zakázaly se (aspoň u nás) i desítkové krabky cigaret... ALE takovou volnost a sebevědomost jako má dnešní mládež v kouření, tehdy rozhodně nebyla. Nebo snad někdo pamatuje, že by měla mládež u školy nebo dokonce v areálu školy vyhrazený prostor pro kouření? A neskrývá se s kouřením vůbec. Kuřáci/kuřačky - křováci/křovačky, kterých bylo tehdy plno, jsou dneska skoro vyhynulý druh...

Pro všechny: Docela by mě zajímalo, zda si nás (http://www.kuracky.cz) už našla (vygooglila) MUDr. Eva Králíková... :P (nebo jestli jí někdo třeba z novinářů už naše stránky práskl).
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod muryru » čtvrtek 26. 8. 2010 21:33

Billda: Přesně tak: "Taková krásná holka a kuřačka", nebo různé hlášky většinou starších žen k mladým krásným
kuřačkám: "Zahoď tu cigaretu, fuj" "Že se nestydíš s tou cigaretou" případně stará drbna k druhé drbně "Já bych
ji tu ruku urazila, bejt její máma" .

Ta liberálnost - nevím jakou dobu máš na mysli, ale ten náš středoškolský park, jak jsem výše psal, to vlastně byl vyhrazený tolerovaný prostor pro kouření. To bylo vlastně přímo proti škole, profesoři si z oken mohli
zapisovat kuřáky.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod Billda » čtvrtek 26. 8. 2010 21:40

muryru: No, na učňáku jsem byl začátkem devadesátejch let. U vás už asi tehdy fungoval nějaký "ostrůvek pozitivní deviace" (a nebo jsi chodil na střední poblíž západoněmeckých hranic, odkud se ta liberálnost rychleji mohla dostat). Asi by na toto téma bylo vhodné založit nové vlákno, jaké mají ostatní zkušenosti s kouřením na školách v různých dobách...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod muryru » čtvrtek 26. 8. 2010 21:53

Billda: Takže stejné období jako já. No nevím, když jsme byli na středoškolským lyžařským výcviku
na společný chatě s jakousi pražskou školou, tak proti nim jsme byli mateřská školka..a myslím že filmová
parta ze Sněženek a machrů by taky bledla. To jsme jen čuměli.
Já mám pocit, právě to u nás bylo docela slušný,co se týče zkaženosti studentů, ale pravda, kouření bylo tolerováno.
Na střední školu jsem chodil ve Středočeským kraji v okrese Mělník.

(možná přesuneme příspěvky mimo téma do jiného vlákna,zatím lze psát sem)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: www.kuracky.cz - jak jste si nás našli?

Příspěvekod antaric » sobota 28. 8. 2010 20:39

Billda píše:Pro všechny: Docela by mě zajímalo, zda si nás (http://www.kuracky.cz) už našla (vygooglila) MUDr. Eva Králíková... :P (nebo jestli jí někdo třeba z novinářů už naše stránky práskl).

Tahle otázka mě napadla už dávno. V kontaktu jsme zatím nebyli, ale předpokládám, že o nás nejspíš asi ví. A pokud ne, je to spíš proto, že ještě nemáme takovou obecnou publicitu - v tomhle je potřeba postup dopředu nepřehřát. Nicméně, pokud toto paní doktorka čte (a třeba i její kolegyně doktorka Kateřina Langrová), tak je tímto zdravím a předpokládám, že vzájemně se budeme držet v mezích tolerance a respektu občanské společnosti, ve které žijeme, ve svobodném vyjadřování názorů. Že tu oba tábory existujeme pro jinou cílovou skupinu lidí - pro které něco znamenáme.
Pokud jde o novináře - už dříve jsme zvažovali, že bychom navázali kontakt s někým v médií, kdo by byl ochoten napsat nestranný článek o fenoménu přitažlivosti kuřaček (s poukazem na naše stránky). Zatím na to nedošlo - spíše vyčkáváme na vhodnou situaci, aby výsledek neměl opačný efekt, než chceme.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Předchozí

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník