Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Co vás spolehlivě vyprovokuje k zapálení původně neplánované cigarety?

neočekávané prostoje (např. čekání na spoj MHD, otevření obchodu, ohlášené zpoždění vlaku, náhle avizovaný pozdní příchod někoho na sraz s vámi...)
14
19%
závan lahodného cigaretového kouře
10
14%
nabídnutá cigareta kolegy, přítelkyně...
17
23%
splnění obtížného úkolu, neočekávaná pozitivní či negativní zpráva
8
11%
provokativně potahující kuřák či sexy kuřačka ve vaší blízkosti
25
34%
NIC - chuť si zapálit podléhá výlučně potřebě mého těla
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 74

Neplánovaná cigareta - anketa

Příspěvekod Billda » neděle 17. 11. 2013 22:58

Jistě to jako kuřáci znáte: většina z vás má své cigarety rozloženy během celého dne a pojí se k nim většinou i jakýsi rituál - např. káva+cigareta, přestávka v práci nebo ve škole=cigareta, diskotéka+cigareta, cesta do práce/z práce+cigareta, televize+cigareta... Na takovéto cigarety se zároveň plánovaně těšíte a počítáte s nimi. Pak ale někdy nastanou situace, kdy právě dokouříte a vychutnáte si nějakou svou "standardní" cigaretu, ale třeba hned vzápětí dostanete obrovskou chuť na další. A nebo jste jen příležitostný kuřák/kuřačka, kterého nějaká situace dokáže svést k cigaretě takovým způsobem, že i když původně s kouřením vůbec nepočítal, a tedy si ani cigarety s sebou nebral, je poté schopný vážit cestu třeba i na nejbližší benzinku, aby si cigára mohl koupit a zapálit si.
A o tom by měla být tato anketa. Zkusit si definovat situace, které mají takovou moc (znovu) vyprovokovat vaše chuťové buňky k ukrutné chuti na cigaretu. :)
Nějaké možnosti jsem vypsal do ankety, ale jsem si vědomý toho, že rozhodně nemůžou být vyčerpávající. Pokud jsem nějakou "vaši" možnost nenabídl, zkuste se o ni podělit v komentáři k této anketě.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Neplánovaná cigareta - anketa

Příspěvekod Gaan » pátek 22. 11. 2013 19:22

No, za mě tedy jednoznačně možnost číslo jedna, protože není asi ani lepší způsob, jak vyplnit takhle neplánovaně volný čas.
Gaan
uživatel
 
Příspěvky: 43
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 1. 2011
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Re: Neplánovaná cigareta - anketa

Příspěvekod fantomas » sobota 23. 11. 2013 0:46

Tak za mě jsou to možnosti 1,3 a 5,u těchto možností si většinou zapaluju plus například,pokud sedím s kuřačkou někde na kafi,nebo v hospodě a ona si zapálí,tak většinou zapaluju podle ní taky.Za takových okolností jsem schopen vykouřit hodně nadstandartních cigaret :)
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Re: Neplánovaná cigareta - anketa

Příspěvekod Dara » úterý 26. 11. 2013 20:32

Moje denné fajčenie sa skladá asi z desiatich plánovaných a desiatich neplánovaných cigariet :D Tiež som hlasovala za možnosť 1,3,5, ale našlo by sa aj mnoho iných okamihov.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Neplánovaná cigareta - anketa

Příspěvekod MBL » středa 27. 11. 2013 21:46

Ja to mam tak podobne ako Dara :) Mam svoje ritualne cigarety, rano, po jedle, cez prestavku v praci, ked dojdem z prace domov (to vzdy zo zasady 2-3 po sebe, ako bodku po pracovnom dni), po veceri, pred spanim ... ale obcas su proste chvilky, "kedy to chce cigaretu" :) A hlasoval som za moznosti 1,3,4,5 :)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Neplánovaná cigareta - anketa

Příspěvekod antaric » sobota 30. 11. 2013 20:23

Vzhledem k tomu, že coby spoluautor projektu jsem "průkopníkem v povzbuzování kouření" :-) jsou mé cigarety veskrze vždy plánované, vědomé a chtěné - prostě si chci zapálit vždy. Nicméně z nabízených možností je "provokativně potahující kuřák či sexy kuřačka ve vaší blízkosti" asi tím okamžikem, kdy cítím, že je to opravdu ta nej chvíle :-) Ve společnosti kuřačky v podstatě kouřím v tandemu. Pokud jde o focení pro projekt, během focení to nelze (ruce mám jen dvě), ale o to s větší chutí si zapálím v "rauchpauze". Jinak to prostě nejde, když vám to voní až k objektivům :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník