Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Pro muže - sami kouříte?

Ano, kouřím pravidelně, pravidelně bych kouřil i s kuřačkou
17
21%
Ano, kouřím příležitostně, s kuřačkou bych začal kouřit pravidelně
5
6%
Ano, kouřím příležitostně, s kuřačkou bych asi kouříl dál stejně příležitostně
20
25%
Ne, nekouřím, ale s kuřačkou bych se rád naučil kouřit
10
13%
Ne, nekouřím, a i když se mi kouření na ženách líbí, sám kouřit nechci, s kuřačkou žít ale chci
22
28%
Ne, nekouřím, a i když se mi kouření na ženách líbí, sám kouřit nechci a s kuřačkou žít také nechci
6
8%
 
Celkem hlasů : 80

Pro muže - sami kouříte?

Příspěvekod antaric » neděle 8. 4. 2007 20:36

Tahle otázka je určena jen pro ty, kterým se líbí ženy kuřačky cigaret. Zdánlivě by se anketa mohla jevit zbytečně, ale opak je pravdou - ačkoli se nám kuřačky líbí, s vlastním kouřením to může být u nás mužů jiné - kuřáci, nekuřáci. Zkuste se najít ve zvolených odpovědích a komentář připojte, pakliže chcete upřesnit a ještě jste totéž neřekli v jiných otázkách fóra.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » pondělí 9. 4. 2007 13:50

Co se týká mně, jsem poměrně silný kuřák a cigaretu považuji za součást svého životního stylu. Rád si zapálím s kuřačkou a konverzuji s ní.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » úterý 10. 4. 2007 13:04

já kouřím příležitostně, pokud si zapálím, tak 3-10 cigaret za den , nejsem závislý, a doufám že to tak zůstane.
Pokud mám partnerku, která kouří, počet mých cigaret je jen lehce vyšší, protože kouříme cigarety u sexu a při flirtování, ale já osobně si udržuju svou nezávislost, pokud partnerka kouří mnohem víc, nevadí mi to, líbí se mi to (i když ideál je pro mě, když kouří okolo 10/den), ale rozhodně se jí nepřizpůsobuju, že bych kouřil výrazně víc než je mým zvykem.
Naopak hodně se mi líbí když vidím dvojici žena-kuřačka, muž-nekuřák.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 24. 5. 2007 10:22

DELON píše:Kouřil jsem příležitostně, dnes jsem již nekuřák. Přitahuje mě to na ženách, sám však nevidím důvod kouřit, kouření mužů mě nezajímá


Mě to taky na mužích nepřitahuje, nicméně je rozdíl, když kouří jen jeden (ona) nebo oba (on i ona) - společné chvíle, uvolňující, vzájemné... Jinak jako chlap kouřím, protože tím i víc prožívám, co ty kuřačky, závislé... A navíc chutná, požitek, uvolnění. A navíc jsou chvíle, kdy mi to zatraceně pomáhá, víc než cokoli jiného...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » středa 1. 8. 2007 22:27

Osobně taky kouřím pravidelně 10-20cig za den.Začal jsem v necelých 15,ale pravidelně až tak od 18.
Kouření u žen a dívek mě fascinuje a mé kouření začalo vlastně s téhož důvodu.Jednak jsem chtěl poznat,co dívky a ženy zažívají abych je mohl dobře pochopit a jednak když s nimi kouřím,tak jsem jim nablízku a dobře se s nimi povídá právě při cigaretě.No a ted už kouřím i proto,že mě to chutná,mám to rád,přináší mě to radost i požitek,uvolnění,uklidnění,zábavu,no a samozřejmě taky proto,že to potřebuju
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Tato » pátek 3. 8. 2007 15:09

No konečně také nějaký kuřák. Já též dost kouřím a kouření mi přináší potěšení. Jsem rád, že na toto fórum nepíší jen fetišisté, ale i kuřáci. Fantomasi vítej.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » pátek 3. 8. 2007 17:45

Já myslím, že většina z nás se rozhodně necítí ztotožněna s označením "fetišista". Ano, cigareta v ruce pěkné dívky nebo ženy její půvab v mých očích zvýrazňuje, ale za fetišistu bych se považoval, kdybych třeba sbíral vajgly cigaret od těch dívek a nad nimi se vzrušoval (a věřím, že takoví lidé jsou). Jistě, většina z nás, co nás kuřačky přitahují, mají více či méně "smoking fetish" , ale obecně se mi opravdu označení fetišista nelíbí. Spíše bych to nazval "milovník kuřaček".
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 3. 8. 2007 19:24

Sory, asi jsem se blbě vyjádřil: Nespojuji pojmy fetišista a úchyl. Jen mi přijde zvláštní, že mezi milovníky kuřaček je tolik nekuřáků. Vždy? na kuřačkách je především to nejlepší, že jako manželky či přítelkyně nezakazují chlapovi si zapálit doma, či jako kolegině mu nabídnou ze své krabičky, když tu svou již vykouřil.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 10:29

Je pravda, že mezi milovníky kuřaček je hodně nekuřáků, netroufám si říct, jaké množství, možná půl na půl, nebo jinak - obojího je určitě velké množství. Sám jsem byl nekuřák, mnoho let, především kvůli okolí, kuřačky mě přitahovaly, dostávaly, vzrušovaly. Ale pak jsem začal, trošku se do toho dostaly i události v mém životě, přiležitostně, dnes je to už pravidelně, kolem 10 denně. Bylo to i o tom, že jsem chtěl se dostat dál, možná kuřačky mě přitahovaly víc a víc, chtěl jsem prožívat to, co ony, tu slast, požitek, i to, co přináší závislost - tedy to, co kuřačky tak uspokoje a jak jim chutná. Myslím si, že většina nekuřáků-milovníků kuřaček by měla kouření zkusit, ochutnat - tím se jim přiblížit. Možná si víc uvědomí a víc prožijí to vzrušení, přitažlivost (a nebo taky ne - individuální). Ono je to i o tom, že pokud touží po vztahu s kuřačkou, měli by si uvědomit, že to může být jiné, když žijí denně s kuřačkou, pravidelnou, závislou, kouř je trvalou a neoddělitelnou součástí společného života a než když ji ji jen pozorují zdálky, tu a tam.

Fetišista - je to možná trochu tvrdé označení, ale asi do toho spíš patříme, v tom širším slova smyslu. Naprosto se ztotožňuju s muryru, ale je pravda, že asi myslíme všichni to samé. Osobně rozlišuju fetišismus, kdy jde spíš o tu věc, než o tu osobu. Nám ale jde o tu ženu jako takovou, kterou cigareta nesmírně zatraktivňuje, dělá přitažlivou. Chceme být s ženou kuřačkou, její vášní, se vším všudy, i v normálním životě. Nejde jen o cigarety jen jako takové - to by zůstalo velmi brzy naprosto prázdné...

Ještě k pojmu úchylka. Asi to tak je - že smoking fetish je úchylka, ale slovo úchylka spíš beru ve významu "odchylka". Od něčeho většinového, společensky normovaného. Prostě je to odchylka a na ženách je, jestli je tahle odchylka je samé přitahuje, může být pro ně výhodou, spojením s příjemným, erotickým, sexuálním...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » sobota 4. 8. 2007 12:04

V širším slova smyslu asi do fetišistů můžeme spadat, i když já osobně s klasickými fetišisty moc společného nenacházím - dokonce jsem před časem navštívil specializovaný fetish sex shop, kde opravdu není NIC pro mě....
Mezi milovníky kuřaček vnímám více jako fetišisty, kteří (jak v reálu, tak na fokách a videu) mají rádi trošku stylizovanou prezentaci kouření vyloženě pro účely smoking fetish, kde ty stylizované ženy vypadají trochu jako dominy, nebo v lepším případě svérázné prostitutky.
A naprosto souhlasím s antaric, když píše že nám jde především o tu ženu, vzrušuje nás ta žena, nikoliv její cigareta. Tím že jí žena (která se nám ale musí i bez cigarety líbit, jinak to nefunguje) kouří, pouze zvyšuje svou přitažlivost, což je sice fetišistický atribut, ale nikoliv primární fetišismus. V tom se od typických fetišistů, kteří doma ukrývají jako objekt svého sexuálního zájmu použité dámské kalhoty, lišíme. Mnoho z nás vajgly třeba s oharkem rtěnky po krásných kuřačkách nejspíše nesbírá (ale pokud nás vzruší, pak to skutečně je náznak fetišistického chování, a to už je individuální).
Jinak co je úchylka a co není, je na dlouhé téma, myslím že nějakou tu drobnou úchylku, odchylku, zvláštnost v sexuálním chování má většina lidí, každý to svoje. Nejsme stádo robotů.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod fantomas » sobota 4. 8. 2007 14:39

Plně souhlasím s Antaric.Můj důvod,proč jsem začal kouřit,byl vlatně úplně stejný jako u Tebe,pouze s tím rozdílem,že jsem začal trošku dříve.
Taky souhlasím s tím,že pokud chceme žit a mít vztah s ženami kuřačkami,které této vášni opravdu propadly a říci jim o naší zálibě a tuto zálibu si chceme opravdu plně vychutnat,tak by jsme měli kouřit taky.
Nikoho nenavádím,aby začal kouřit,to ne,ale je to můj názor na toto téma,když sám kouřím,tak kuřačku,dokážu lépe pochopit i z dlouhodobého hlediska,vím,co prožívá,jak se při cigaretě cítí,jak ji je,když si nemůže zapálit atd.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 15:36

Fantomas: Ještě, možná je to zvláštní, ale zjistil jsem, že mě taky vzrušuje, když se ženě líbí, že kouřím, nebo přímo chce, abych kouřil, byl kuřák - spolu s ní.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » sobota 4. 8. 2007 15:42

antaric:Taky mám někdy ten pocit,možné je,že některé ženy to mají na mužích taky rády,jen se s tím moc nevytahujou na světlo nebo je možně,že to nějak souvisí s jejich psychikou a i tím,že jim kouření nebudeme vyčítat,nebo zakazovat,prostě je budeme podporovat a to mají ženy rády.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 15:45

Fantomas: Ženy bych v jejich kouření rozhodně podporoval, aby jim to bylo příjemné, chutnalo jim víc, rády se slastí podléhaly. A nejen slasti z cigaret...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » sobota 4. 8. 2007 15:49

antaric:myslím,že ti rozumím,připadám si tak trochu,jak tvuj dvojník.Máme to fakt hodně podobné a tak mě nezbývá nic jiného,než opět souhlasit.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 15:51

Fantomas: Taky jsem ten pocit měl, o tom dvojníkovi :-) Tvé příspěvky jsou mi hodně blízké, napsal bych je hodně podobně. Jsem rád, že sis nás tady našel, zaregistroval a že jsi aktivním účastníkem. Doufám, že nás tady bude časem víc a bude to platit i pro ženy kuřačky.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » sobota 4. 8. 2007 15:55

Taky jsem rád,řekl bych,že Muryru odvádí s těma fotkama skvělou práci,fakt paráda.
Ženy kuřačky bych tady samozřejmě rád uvítal,nebylo by to vůbec špatné
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

reakce

Příspěvekod rob » čtvrtek 30. 8. 2007 22:22

Sám jsem nekuřák a tak to zůstane, ale jako partnerku bych chtěl kuřačku, která by si dávala 10-15 denně. Samozřejmě to neznamená, že nekuřačku, která je fajn bych nechtěl- to jen na vysvětlenou
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod rostak.78 » neděle 28. 10. 2007 15:45

Já sem taky začal až v 28ti letech a to zdůvodu, že sem chtěl poznat, co ženy prožívají při kouření. Už sem si vypěstoval docela slušnou závislost, kouřím podle situace a nálady, tak kolem 10 - 25 cigaret denně. Jinak se mi kouření u žen a dívek líbí, připadají mi více sexy.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » neděle 28. 10. 2007 18:47

Já si už závislost na kouření taky vypěstoval, poměrně asi slušnou, den bez cigaret ze začátku byl pro mě dobrý, šlo to, později pak už den bez cigarety byl hůř snesitelný, potřeboval jsem, dnes už potřebuju během dnes víckrát, běžně dostávám chuť tak do dvou hodin, někdy i dříve, hodně rychle...
Závislost sama o sobě je fajn, líbí se mi, nebýt omezení a ohledů, nevadí mi... Stejně jako u žen kuřaček, vím, co prožívají... Proto jim chci i v té závislosti lichotit.... v jejich neustálé chuti na cigaretu... jsou sexy.. a nejen pro mě..
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron