Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Při čem se Vám žena s cigaretou líbí nejvíc?

Při řízení auta
7
11%
Při vaření
1
2%
Při líčení (se)
20
32%
Ráno po probuzení v postýlce
15
24%
Ve vaně, či vířivce
5
8%
V kanceláři při práci
4
6%
Nevybral jsem si z možností, vyjádřím se dole ... :-)
11
17%
 
Celkem hlasů : 63

Při jaké činnosti byste rádi pozorovali ženu při kouření?

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 24. 1. 2008 17:06

To, že se nám kuřačky líbí, není asi potřeba příliš zdůrazňovat. Při jaké činnosti by se Vám ale s cigaretou zdála nejvíc sexy? Nahodím pár možností, ale klidně se vyjádřete ve vláknu konkrétněji ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » čtvrtek 24. 1. 2008 19:59

Výborná anketa, krásné možnosti, prakticky všechny se mi líbí.
Když vidím ženu kouřit při řízení auta, tak mě to vždycky přitáhne, rád ji u toho sleduji - stejně tak nabízím kuřačce ve svém autě vždy ihned možnost kouřit (sám rád kouřím za volantem, doufám že to nezakážou).
Při vaření, to je taky velice přitažlivé, miluju, když žena má v kuchyni u vaření své cigáro a zažil jsem to i u partnerky, i u některých dalších mě blízkých žen.
Při líčení - přiznám že ze všech krásných možností asi dám hlas této - tak to je maximální nádhera, když se líčí u zrcadla, a u toho v ústech cigaretu, nebo v koupelně když si pročesává čerstvě umyté vlasy a kouří, nebo si dělá jen v prádelku základní líčení - je super, když u toho kouří. Mám moc rád, když modelky kouří když je vizážista a kadeřník upravuje, líčí je, česají, krášlí a ony u toho znuděně kouří jednu za druhou...
Ráno po probuzení - ano, to je povinnost každé kuřačky, nejlépe ještě v posteli si dát první ranní cigaretku...
Ve vaně, vířivce - to už je hlavně labužnická záležitost, ale když si dá kuřačka ve vaně relax s cigaretkou, samozřejmě krásné.
No a konečně v kanceláři, v práci, je to bohužel čím dál méně častý jev, zaměstnavatelé vyhánějí kuřačky do potupných kuřáren nebo před objekt, což je škoda, protože se mi vždy líbilo setkávat na takových místech s kuřačkami, i ve vlastním zaměstnání s kolegyněmi.
A s kouřením v kuřáckém kupé vlaku se už nesetkáme vůbec :(

Resumé: Líbí se mi všechny možnosti, každá jinak, ale dávám hlas možnosti "při líčení"
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 24. 1. 2008 20:19

No jo, myslím, že se prostě shodnem ... :-) Samožřejmě je spouta dalších situací a činností, při kterých se mi žena s cigaretou líbí, ale volil jsem ty konvenčnější, které se mě samotnému moc líbí a také jsem měl to štěstí je všechny zažít ... :-)

Mimochodem Muryru, myslíš že by se Ti nepodařilo při nějaké z těchto činností některou dívku, či ženu zvěčnit objektivem Tvého fotoaparátu ??? A teď jsem neměl na mysli zrovna vanu ... I když ... :-D
Naposledy upravil Kasoun dne pátek 25. 1. 2008 7:47, celkově upraveno 1
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod honza » čtvrtek 24. 1. 2008 20:45

Kasoun píše:No jo, myslím, že se prostě shodnem ... :-) Samožřejmě je spouta dalších situací a činností, při kterých se mi žena s cigaretou líbí, ale volil jsem ty konvenčnější, které se mě samotnému moc líbí a také jsem měl to štěstí je všechny zažít ... :-)

Mimochodem Muryru, myslíš že by se Ti nepodařilo při nějaké z těchto činností některou dívku, či ženu zvěčnit objektivem Tvého fotoaparátu ??? A teď jsem neměla na mysli zrovna vanu ... I když ... :-D


Já to mám tak na ulici v zimě v kožených rukavicích .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod muryru » čtvrtek 24. 1. 2008 22:03

Moje focení - chtěl bych být letos pestřejší než loni, budu se snažit, pokud bude příležitost (a bude to vhodné i na zveřejnění - přece jen soukromí je trošku osobní záležitost). Rozhodně bych rád...
A stejně tak jsou vítány fotografie od kohokoli z vás...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 25. 1. 2008 9:51

Nejvíce se mi líbí kuřačky při kávě nebo vínku.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » pátek 25. 1. 2008 20:22

Dobrý nápad na diskuzi :-) Nejvíc se shodnu s muryru a Kasounem, souhlasím. Sám jsem zažíval s bývalou láskou první tři možnosti, tedy její kouření při řízení auta, při vaření a při líčení se. Líbilo se mi to a bralo... I když ne vždycky a pokaždé vzrušovalo, přecijen to jsou i normální a běžné chvíle, jsou i důležitější věci. Ranní cigaretku ještě v postýlce, to ne, ale v postýlce obecně ano :-) To byly asi ty nejlepší chvíle...

Ještě k tomu líčení a kouření u toho. Z vlastního poznání - myslím, že pro většinu kuřaček jsou to v rámci dne ráno první startovní cigarety, vykouří třeba tři po sobě, teprv po nich jsou schopny něco dělat.

K chybějícím možnostem bych přidal tu, kterou asi často vídáváme, i na ulicích, tedy když žena kouří a současně telefonuje. Popotahuje, mluví, vydechuje... (U bývalé lásky to bylo časté).

Pravděpodobně se shodneme na tom, že se nám líbí, když žena kouří spolu s nějakou činností, tím i dává najevo, jak cigarety potřebuje, jak je to pro ní samozřejmá součást, při čemkoli, nenechá se ovlivňovat ve své vášni a touze po nikotinu...

Hlasování - vzhledem k tomu, že do jisté míry jsou všechny možnosti rovnocenné (a každá je přitažlivá), nakonec jsem hlasoval pro "nevybral jsem si, uvedu dole" :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod stulik » středa 6. 2. 2008 13:14

Rozhodně nejradši při líčení, ale líbí se mi i ostatní možnosti!
stulik
uživatel
 
Příspěvky: 39
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 18. 12. 2007
Bydliště: Litoměřice, Praha

Příspěvekod bubakus » neděle 10. 2. 2008 18:05

To mě jednoznačně ráno v postýlce :-) neni nad to když kuřačka ještě než otevře očka zapálí cigáro a kouří někdy i dvě za sebou a teprve potom vstane

Ale když si tak znovu probírám ty možnosti, tak je určitě fajn i kouření u vaření, to bych muryru někdy prosil vyfotit, myslím, že postýlka se asi těžko podaří :-)
bubakus
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 2. 2008

Příspěvekod sejcek » sobota 6. 9. 2008 16:35

Při líéčení jsem bohužel asi žádnou holčinu nezažil kouřit, ale v postýlce je to nejúžasnější - alespoň pro mě...
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:57

Jasně, při líčení, když má v puse cigaretu a tahá z ní pěkně bez pomoci rukou, to je slast... :)
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 23:04

mě se líbí jak pracovnice postávají před svími pracovišti protože vevnitř se kouřit nesmí
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod fantomas » úterý 11. 8. 2009 23:13

Při všech uvedených činnostech se mě líbí,když žena kouří,protože je to o její potřebě nikotinu a tím vlastně dokazuje,že je opravdu závislá.Cigaretka se stala její potřebou,její přirozenou součástí života a potřeba nikotinu je tak silná,že např při ranním líčení si z nedostatku času musí během této činnosti prostě zapálit.To samé platí při řízení auta ráno do práce a nebo zase odpoledne ,když je špička v provozu,tak je kouření pro ženu za volantem perfektní uklidnujicí a relaxující prostředek,který ji pomáhá v řízení,tot mé postřehy
Jinými slovy,at žena kouří při jakékoliv činnosti,vždy je to skvělé
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod rray30 » pátek 21. 8. 2009 13:39

Všechny možnosti jsou dost dobré, ale hlas dám líčení se. To jednoznačně vede. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod martinh » pátek 21. 8. 2009 15:46

já bych rád pozoroval ženu při kouření například v té vaně, kdybysme tam byli spolu... i ráno v té postýlce by to bylo dost sexy a při řízení v autě také, kdyby to byla třeba pěkná blondýnka v BMW nebo Audině...
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod honza » úterý 1. 9. 2009 7:15

rray30 píše:Všechny možnosti jsou dost dobré, ale hlas dám líčení se. To jednoznačně vede. ;-)




honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod rray30 » úterý 1. 9. 2009 12:28

Prostě nádhera ;-), k tomu není co dodat. Díky!
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 2:16

Na rozdíl od možnosti hlasování, se mi líbí žena s cigaretou vždy, všude a při všem. Snad jedině ne, když kouří kojící maminka a nebo v přítomnosti děcka tak, že to dítě musí dýchat (dítě v autě a pod.)
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » středa 16. 9. 2009 8:17

Nejvíce a rád pozoruji ženu při kafíčku v pěkně v klidu jak si to vychunává,viděl jsem několikrát ženy v vzrušené diskuzi a byl to pohled velice pěkný,jak divoce bafaly.Nesnesl bych kouření v posteli a uvnitř domu.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Tanec

Příspěvekod tanfoglio » neděle 31. 1. 2010 20:40

Nádherná je žena s cigaretou při tanci v náručí (nemám na mysli zrovna rock-and-roll) a v náručí při polibku.
tanfoglio
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 1. 2010

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků