Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

A něco pro přispěvatelky něžného pohlaví ...

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 24. 1. 2008 17:11

V tomto hlasování viewtopic.php?t=443 jsem se ptal mužů, při čem se jim žena s cigaretou líbí nejvíc. A teď otázka pro Vás, ženy a dívky. Při jaké činnosti, nebo na jakém místě kouříte nejraději?
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milena » pátek 25. 1. 2008 16:04

Ačkoliv pravidelně kouřím již od základky, nepatřím mezi silné a náruživé kuřačky. Krabička mi vystačí na dva až třidny, což ale neplatí pro plesy, kde běžně vykouřím i třicítku. Nejsem na cigaretách příliš závislá, ale kouření mi přináší potěšení a radost a každou cigaretu si pořádně vychutnám.
Ráda si zapálím v parku, večer u televize nebo na babici / kamarádky jsou povětšinou silné kuřačky/. Můj největší relax je, když si napustím vanu s pěnou, pustím Mozarta a zapálím si vanilový doutník. To pak vydržím být takto naložená hodně dlouho a moc si odpočinu.
Milena
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 6. 2007

Příspěvekod ivi717 » pátek 8. 2. 2008 21:13

Já si úplně nejraději vychutnávám cigaretu ve vaně,když ležím ponořená v pěně a poslouchám prolínající se zvuky hořícího tabáku a praskjících bublin.....to je relax nejvyšší kvality.
Při telefonování si zapálím pokaždé,když vím,že hovor bude trvat déle než 2 minuty :-) a při líčení má kouření svůj význam...trénink mimických svalů a hlavně můžem vypilovat k dokonalosti svuj výraz-vypadat při kouření co nejvíc sexy :-)
Samozřejmě káva a sklenička vína buď v poklidu domova,nebo ve společnosti to k sobě se zapálenou cigaretkou neodmyslitelně patří :-)
ivi717
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 10. 1. 2008
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvekod Kasoun » neděle 10. 2. 2008 15:55

Ach jo Ivi, stejně je škoda, že už si Tě nemůžu vzít ... :-( Napsalas to moc krásně .... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod ivi717 » pondělí 11. 2. 2008 22:32

:-) ale no tak Tome,nebuď fmutný :-)vždyť vlastně ani nevíš jestli to není lepší,že už si mně nemůžeš vzít.....třeba jsem kouřící semetrika :-)))
A aspoň takhle mají šanci všechny nezadané,krásné,vášnivé,krásně vášnivě kouřící kuřačky,která touží poznat toho,který je náležitě ocení :-)
Takže otevři oči a pozorně se rozhlížej kolem sebe :-)
ivi717
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 4
Pohlaví: Žena
Registrován: 10. 1. 2008
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvekod Evelika » pátek 21. 3. 2008 19:00

Jelikož v práci už kouřit nemůžeme...(ale přidělili nám místnustku! to byste nevěřili jakou!:-)) tak to doháním doma.Na jakém místě nejraději? či při jaké činnosti?... u počítače, s kámoškama při kafíčku, při vínku...v létě pak nejradši na zahradě na lehátku ...hm, už se těšíííím!
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: A něco pro přispěvatelky něžného pohlaví ...

Příspěvekod Tereza02 » pondělí 5. 9. 2022 8:54

Já nejraději kouřím při pití alkoholu s kámoškama
Tereza02
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 2. 9. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník