Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Předělali jste nekuřačku na kuřačku ???

ANO
25
37%
NE
15
22%
Zatím ne, ale přál bych si to ...
23
34%
Nevadí mi, že patnerka nekouří ...
4
6%
 
Celkem hlasů : 67

Začla už kvůli Vám dívka kouřit?

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 21. 2. 2008 17:23

Napadlo mě tohle hlasování. Samozřejmě jako partnerky preferuji kuřačky, ale stalo se mi, že jsem byl i s nekuřačkou. Nikdy jsem se ale netajil tím, že mi ženy s cigaretou připadají sexy. Jedna dívka kvůli mě začala kouřit, a i když spolu už dávno nejsme, nepřestala. Vím, že to vlastně není dobře, ale hrozně mi to imponovalo. Máte někdo podobné zkušenosti???
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pátek 22. 2. 2008 11:29

Mně osobně se tohle ještě nestalo, nepovedlo, v čisté podobě, nicméně si myslím, že to možné je (i když asi hodně vzácné). V tom případě, kdy prostě dívku nebo ženu nadchnete, dokážete ji předat to, co se líbí, co přitahuje, vzrušuje, dělá sexy.. Dokážete přenést to vzrušení a ona se v tom dokáže najít, spolu s erotikou, sexem... Zvlášť když ji cigarety navíc zachutnají, nejde jen o vizuální vjem.

Pravděpodobnější spíš je, než udělat z nekuřačky kuřačku, rozkouřit víc stávající kuřačku. To, že se mi to líbí, dostává a vzrušuje, a ona to vnímá, spolu se vzrušením, tak ji víc chutná a nutká ji to víc a častěji si zapalovat, myslí na to, na všechno... Tohle mohu potvrdit, tohle se mi už stalo, naprosto reálně.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

bohužel zatím ne

Příspěvekod metrak » pátek 27. 6. 2008 15:45

Bohužel toto se mi ještě nestalo. Kromě jedné ženy jsem měl zatím samé kuřačky (nekuřačky již nevyhledávám,) ale pokud bych už měl nekuřačku určitě bych vyžadoval aby začala kouřit a všemožně bych se o to pokoušel.
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel
 
Příspěvky: 19
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 6. 2008
Bydliště: Praha 4
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Poděkování kuřačkám.cz

Příspěvekod Katmar » pondělí 16. 2. 2009 11:58

Mám takový příběh. Začal jsem chodilt s kuřačkou. Chodit s nekuřačkou by mě vůbec nenapadlo - mám pocit, že jim "něco" chybí. Jaké to pro mě však bylo zděšení, když ke mně přišla a řekla mi, že mě tak miluje, že KVŮLI MĚ přestala kouřit! Dokážete si to představit? Vůbec jsem nevěděl co mám dělat. A skutečně nekouřila. Pak začala kouřit v práci "potajmu" ale hrozně málo. Krabička ji vydržela i víc než měsíc. Pak otěhotněla a nekouřila vůbec. Pak jsme měli ještě dvě děti a já už vůbec vůbec nedoufal, že kdy zase začne. Až si před pěti lety jsme jsme seděli ve vinárně a po asi láhvi vína se ke mě naklonila a "provinile" zašeptala: "já mám chuť na cigáro" - Ani nevíte s jakou radostí jsem pro ně na bar běžel. Od té doby zase kouřila i když ne moc - asi krabičku za týden. Pak jsem objevil vaše stránky. Ukázal jsem jí je a od té doby se úplně změnila. Rozkouřila se - tak 10-15 za den. Kouří červený dlouhý Malrbora. Začala kouřit i doma a to máte vidět tu radost, když si zakouří v postýlce nebo ráno v koupelně. Dřív když jí cigára došli, tak si třeba týden nezapálila. Teď když nemá, musí si pro ně z práce odběhnout. Takže vám moc děkuju za vaší práci. Vnesli jste do našeho manželství další pozitivní náboj.
Naposledy upravil Katmar dne pondělí 16. 2. 2009 15:51, celkově upraveno 1
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pondělí 16. 2. 2009 12:47

Krásné! Ani se nechce věřit, že k větší chuti na cigaretu u tvé manželky přispěly i naše stránky :-)

Mě by se líbilo, kdyby nám nějaká zajímavá kuřačka posílala pravidelné fotoreporty ze života, na pokračování, trvalejší spolupráce, spíše než pózování zachycení reality...to je zatím náš nesplněný cíl. Co na to říkáš,
asi byste do toho nešli, že? to je asi příliš soukromé..
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Katmar » pondělí 16. 2. 2009 13:03

To: muryru.
Uvidíme, to bych nechal čistě na manželce - máme doma takové pravidlo, že vše co se týká obou musí mít od obou 100% -ní souhlas. Takže nepředjímejme :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pondělí 16. 2. 2009 13:10

katmar:
Jasně, naprosto rozumím...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 16. 2. 2009 16:38

Katmar: Děkuji Ti i já, za krásný příběh, ze života, skutečný, dovršený happy endem a naplněním. Mám z toho velkou radost - z toho, že naše stránky mohou být třeba byť jen malým a nepatrným, ale reálným příspěvkem do vašich osobních životů, příspěvkem k vašemu štěstí...

Bylo vždy mým přáním, ať jsem dělal, kdy co dělal a účastnil se všeho možného, být i tím, kdo může pomoci a přispět byť jen opravdu nepatrně, ale o to silněji, ke štěstí druhých, bez ohledu na sebe. Jsem rád, že i tyto stránky a fórum tomu pomáhají, že mají i tuto lidskou rovinu - každá taková odezva mě od srdce potěší...!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » pondělí 17. 8. 2009 14:46

Ahoj! Díky za bezva stránky, chodím na ně, ale ještě jsem se neodhodlal přispět. Ale dneska už musím. :) Stalo se mi totiž tohle:

Moje přítelkyně (28) kouřila asi půl roku v patnácti (jak mi povídala), ale pak toho sama nechala a poznal jsem ji před třemi lety jako nekuřačku. Sám nekouřím a i když se mi to u holek líbí, tak preferuju soužití bez cigaret, kvůli nakouřeným věcem atd. Což byl i její názor. No, k věci. :) Protože trochu fotím, jednou se nějak stočil rozhovor na svůdnost žen - kuřaček na fotkách. Za pár dní přišla přítelkyně domů ve vyloženě "fotivé" náladě (občas mi dělá modelku :)))), pustili jsme se do toho a.... no nevěřil jsem vlastním očím, když najednou vytáhla krabičku slimek, začala je svůdně rozbalovat a ptala se, proč nefotím dál. No nenechal jsem se dlouho pobízet. :) Nosí hodně dlouhé nehty a s cigaretou jí to vážně sluší... Nakonec vykouřila dvě, naprosto fantasticky, vznikla z toho řekl bych dost povedená série fotek. (Jen rovnou říkám, že žádnou sem dát nemůžu - bez souhlasu modelky to nejde. A pózuje mi jen pod podmínkou, že "to nikde neukážu". Takže fakt sorry.) Bylo to tak sexy, kouřila s takovou ženskou grácií, no vzrušilo mě to maximálně. ;-) A ona si všimla... tak jsme se o tom ještě chvíli bavili s tím, že třeba zas někdy něco nafotíme. Kromě jiného. ;-)
Zhruba za týden jsem přišel odpoledne z práce - a vidím přítelkyni, jak sedí v křesílku na balkóně, bosé nohy zkřížené na stolku - a kouří! Další slimku z načaté krabičky. Zas tak elegantně a smyslně, že prý měla hroznou chuť... bylo to pro mě šokující i vzrušující zároveň. Vždyť to byla vždycky nekuřačka!
Nebudu to natahovat, z té krabičky dokouřila včera poslední a pochybuju, že by si nekoupila další. Sám nevím, jak se na to tvářit. Kouřit prý chce, chutná jí to, ale ať se prý nebojím, nebude to přehánět... zapaluje si nejčastěji přede mnou a směje se, jak mě to dostává... no, sexy to je! ;-)
Takže vlastně (i když ne s mým záměrem) kvůli mně začala kouřit. A začalo to fotkami, tomu bych nevěřil... Ale zatím je to fajn :).

Mějte se! R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod muryru » pondělí 17. 8. 2009 21:35

rray30:

Velmi krásný příběh :-) Myslím že nejenom já můžu jen tiše závidět, co s přítelkyní prožíváš...děkujeme skutečně za barvité a velmi zajímavé vylíčení. Byť samozřejmě mě mrzí, že nemůžeme tvé fotky vidět na našich stránkách - zvědavost veliká!
(Nejvíc bych si přál, aby vznikl nějaký cyklus s jednou kuřačkou, která by pro nás fotila pravidelné fotogalerie, třeba jednou týdně, nebo aspoň měsíčně).
Jsem zvědavý na vývoj kuřácké vášně tvé přítelkyně :-)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod rray30 » úterý 18. 8. 2009 11:51

Díky, no uvidíme. Jak už jsem zmiňoval, tak částečně jsem z toho jejího kouření i rozpačitý. Co ji znám, tak nekouřila nikdy. A i když se mi to líbí, tak je to přece jen docela šok...

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod BAF! » čtvrtek 27. 8. 2009 12:10

Ahoj, tak jak to pokračuje s tvojí přítelkyní? :)
BAF!
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 3. 2009

Příspěvekod outofthebody » čtvrtek 27. 8. 2009 13:05

Já to měl obráceně, začal jsem kvůli přitelkyni, ale i když už spolu nejsme, nelituju toho. Jednou, když si šla zapálit ven, tak jsem šel s ní a nabídla mi cigaretu. Napřed jsem nechtěl (nikdy před tím jsem nekouřil, hodně sportuju), ale nakonec jsem neodolal a jednu si dal. Co vám mám povídat, hlava se mi motala neskutečně, ale kupodivu už napoprvý mi to zachutnalo, takže jsem si k tomu hned zezačátku nevytvořil odpor. I přes to motání hlavy mi ale po první vykouřené cigaretě bylo dobře, takže když šla za nějakou tu hodinku na další, už automaticky mi ji podávala a byla ráda, že kouříme spolu :-) Bylo to hodně zvláštní, pro mě naprosto nepoznaný pocity, ale pak se aspoň nemusela v restaruraci omezovat a jen kvůlli mě nekouřit, protože jsme si zapálili oba dva a bylo nám fajn.
Současná přítelkyně není moc ráda, že kouřím, ale toleruje mi to.
outofthebody
uživatel
 
Příspěvky: 28
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 6. 2009

Příspěvekod rray30 » pátek 28. 8. 2009 17:49

Ahoj! Tak pokračuje to docela slibně ;-). Po dvoudenní pauze si přítelkyně zapálila další slimku s takovou samozřejmostí, že jsem až koukal ;-). Kouří teď skoro každý den, tak 1-2. Ale jenom doma. Zapojila to i do určitých sváděcích her :-))), takže jsem si, musím říct, docela rád zvykl na to, že mám doma kuřačku.
Navenek se ale pořád tváří jako nekuřačka - před známými a rodiči, prostě kdekoliv venku. Je to ovšem jinak ;-) Teď na víkend jedeme s pár kamarády na chatu udělat takový "konec prázdnin" a jedna dvojice tam jsou kuřáci, vždycky z hecu nabízejí. Tak jsem sám zvědavý, jestli se přítelkyně prozradí.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 31. 8. 2009 10:35

rray30:I já opravdu jen tiše závidím a přeji si,aby se mi něco podobného také splnilo!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod rray30 » úterý 1. 9. 2009 23:28

milovník kuřaček píše:rray30:I já opravdu jen tiše závidím a přeji si,aby se mi něco podobného také splnilo!


Tak třeba to vyjde, moc ti to přeju. :) Je to spíš jen náhoda - já na tom, že má přítelkyně začala kouřit, neměl žádnou zásluhu. Jsem z toho sám hrozně překvapený (čím dál víc mile ;-) ), bylo to čistě její rozhodnutí a já ho jen respektuju. Takže stát se to může, i když by tomu člověk skoro nevěřil...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 2. 9. 2009 9:29

Já vím že co se má stát to se stane,ale právě taková náhoda jakou jsi měl ty-tak tu bych taky potřeboval a přeju si ji!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod rray30 » středa 2. 9. 2009 19:18

milovník kuřaček: No jo, to je bohužel klasika, na čem člověk nejvíc "ujíždí", to většinou nemá... Ale zkus tomu trochu nějak pomoct, může to být třeba detail. Já například fakt nevím, jestli by moje přítelkyně začala s kouřením, kdybychom spolu nefotili a kdyby předtím nebyla delší debata o svůdnosti žen - kuřaček. Asi ne.
Mě v tu chvíli samozřejmě ani ve snu nenapadlo, že si pak sama koupí slimky. Ale myslím, že pokud k tomu holka aspoň podvědomě nemá vyložený odpor, tak nějaká věc nebo situace může zapůsobit jako startovní impuls. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » čtvrtek 3. 9. 2009 8:15

Dnes ještě pretrvává názor že kouření je něco špatného,já mám v práci novou kolegyni (prezentovala se jako nekuřačka)a došla řeč i na kouření a ona mi řekla že by si ráda zakouřila ale má nepochopení u přítele který je velký sportovec a preferuje zdravý styl života , o kterým si myslím že je pěkný vymaštěnec ale abych se vrátil k tomu co mi řekla jednou na nějakém srazu pro ni přijel a uviděl ji tam kouřit,stropil ji tam strašnou scénu a ještě to řešil doma s jejími rodiči kteří byli na straně přítele.Potom každý den jí na internetu ukazoval následky kouření aby se podívala jak jednou dopadne.Tak jsem šel do trafiky koupil jsem krabičku slimek a díval jsem se jak si krásně každé potáhnutí vychutnává,skoro jsem dostal chuť si zakouřit taky.Opravdu je mi mé milé kolegyně líto,když jsem se ptal proč s mím ještě zůstává tak mi řekla že má strach z rozchodu,že špatně navazuje známostí a zůstane sama.Tak jsem řekl že ať se zamyslí jestli by ji nebylo opravdu lepší když by byla sama.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Tohle je opravdu zajímavá otázka.

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 1:47

V životě se mi nestalo, že bych trefil na přítelkyni nekuřačku. Buď se mi nějak vyhýbaly, anebo je jich strašně málo. A měl jsem těch přítelkyň dost, při mém povolání. Pouze ta první byla určitý čas nekuřačka, ale to jsme byli ještě vlastně skoro děti. Ona měla 14 a já o tři roky více. Jednou jsme se kvůli čemusi pohádali a nemluvili spolu tři dny a při prvním polibku po usmíření jsem zacítil cigaretový kouř. Do té doby jsem ani neuvažoval o tom, že by mi to mohlo být u ní sympatické, spíš naopak. Vyjel jsem na ni: "Co to má znamenat, tys kouřila?!" Odpověď byla šokující. Tři dny proplakala, nemohla spát a maminka, sama silná kuřačka, jí dala cigaretu se slovy: "Zapal si ji, to tě uklidní." (14ti leté holce, vlastní máma!) Zprvu jsem byl zhrozený: "Už nikdy to neudělej, jinak je konec!", ale potom jsem si vzpomenul na některé hvězdy filmového plátna elegantně kouřící cigarety, co se mi mladému kloučkovi líbilo a tak jsem jenom zamrmlal: "Vlastně, když máš na to chuť, nemám nic proti tomu." A od té chvíle začala holka kouřit, se svolením a podporou vlastní mámy; a mně se to od té chvíle začalo líbit a líbí se mi to dodnes.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků