Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Kuřačky v jaké věkové kategorii vás nejvíce přitahují

15 - 18 let
29
39%
18 - 25 let
23
31%
25 - 40 let
17
23%
nad 40 let
5
7%
 
Celkem hlasů : 74

Příspěvekod anaru » neděle 23. 8. 2009 20:23

Muj nazor je,ze mezi zcvrle rty cigareta nepatri a nezalezi na tom jestli je kuracce 50 a nebo 70,jinak ja uprimne uprednustnuji mlady,ci-li tak ideal 15-35,ale musim priznat,ze rad vidim i mladsi coz znamena tak od tech 13 cti,ale tam spis hraje roli urcita jakasi vyzuelni vyspelost.
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod antaric » neděle 23. 8. 2009 20:37

Možná to na rozdíl od vás beru trochu jinak. Souhlasím s tím, že hezký pohled je na mladé kuřačky (věkové rozmezí si najde každý své).

Ale já to beru tak, že se třeba ve věku 30 let oženíte s 25-letou kuřačkou a budete spolu až do smrti. Úderem padesátky ji řeknete, přestaň kouřit, už se mi s cigaretou nelíbíš? Stanete se pokrytci, kdy najednou otočíte svůj názor na její kouření? Nebo se s ní rozvedete? Když nebude chtít přestat nebo to nedokáže? Nebo skutečně zůstanete spolu až do konce života, protože se milujete a doprovázíte žívotem v dobrém i ve zlém (a k tomu jako kuřačku jste si ji vzali)?
Já to beru spíš takhle, z hlediska životního partnerství. (A do ostatních "starých kuřaček" mi nic není.) Jednou se mi kuřačky líbí, tak to beru se vším, i se všemi riziky, i "riziky" - chci dostát svým slovům.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod anaru » neděle 23. 8. 2009 20:59

Antaricu,souhlasim s tim co jsi napsal,paklize vyjadrim svuj nazor,tak pro me je idealni partnerka "kuracka" je da se rici spis prilezitostni,no abych to vyjadril trochu konkretneji,tak asi,ze by ji krabicka vystacila treba na tyden,protoze me pritahuje na kurackach to,ze je kuracka a rada si tu radost obcas dopreje,protoze pohled na cigaratu mezi rty,u zeny ktera se nam libi je uzasna,ale nemusim uprimne ji videt kazdy den z 20 a vice v plicich.Vse se muze jednou trochu okoukat.A paklize neni vylozene silna kuracka,tak by pak v tom jakem-si krityckem veku,kdy ta pritazlivost se zacne vytracet,nemusela mit tak velky problem prestat.Ale samozrejmne je to jen muj ciste subjektivni nazor.Jinak musim Tobe a Muryru podekovat za Vase pilnou praci a za skvely stranky.
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod muryru » neděle 23. 8. 2009 21:33

anaru - Děkujeme za pochvalu, tvůj názor k tomuto tématu plně podepisuju, pokud bych mluvil o partnerce, tak bych to viděl velmi podobně.

Jinak co se týče přitažlivého věkového spektra, tak u mě je zvláštní, jak s vlastním přibývajícím věkem postupuje. Zatímco v 15 letech se mi líbily hlavně ženy řekněme do 30, po dvacítce už to byly i čtyřicátnice a nyní po třicítce už se mi do spektra vejdou i udržované padesátnice.
Takže je možné že po čtyřicítce to budou i šedesátnice :-)))
I když v podstatě stále půjde o jednu generaci.
(I když dnes jsou v mém spektru v podstatě tři generace-
od nejstarších: 1) ročníky řekněme 1956-1969, ty beru za ze svého
pohledu za výrazně starší, současný věk 40 a více
2) ročníky 1970-1983, moje generace, plus mínus o 6 let starší/mladší,
současný věk 26 až 39
3) ročníky 1984 a mladší...dívky od zletilého věku do 25).
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » sobota 29. 8. 2009 15:26

Murryru, mluvíš mi přímo z duše. Mně se zase neustále líbí vrstevnice, a proto nyní preferuji paní Editu, Dášu či Zlatu. Před lety jsem zase preferoval dvacítky. Vkus se prostě mění s věkem. Tak třeba za nějakých 40 let .... Ale úplně mne dostal Václav - to že mi nic neříká demokracie, když vyvracím jeho názor ? Tak na to jsem si musel ihned zapálit.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 2:32

Mladé holčičky, které se teprve učí kouřit, jsou samozřejmě milé, ale vzhledem na můj fyzický věk bych si musel připadat jako pedofil. Takže jsem musel, i když nerad, hlasovat sa 25-40. Ale i starší ženy, pokud o sebe dbají, jsou k podívání. Příklad: Marlene Dietrich, už opravdu stará babička, ale pěstovaná, když se objevila na obrazovce, nebo na plátně s cigaretou v ruce-věřím, že i mladší clenové tohoto spolku by začali polykat.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » středa 16. 9. 2009 13:01

:-) Jo, je to legrace, jak vlastně je člověk nejdřív "pedofil", pak "normální" a posléze "gerontofil", když se mu líbí jeho vrstevnice... ale řekl bych, že je to snad ta nejpřirozenější věc.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Předchozí

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron