Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Jak máte nejraději, když žena vydechuje kouř?

ústy
27
46%
nosem
3
5%
ústy i nosem současně
14
24%
ústy i nosem po sobě
12
20%
jinak, speciálně (např. french inhale)
3
5%
 
Celkem hlasů : 59

Jak máte nejraději, když žena vydechuje kouř?

Příspěvekod antaric » čtvrtek 24. 5. 2007 13:35

Jak máte rádi (nejradši), když žena či dívka vydechuje svůj slastný cigaretový kouř? Ptám se vlastně proto, že každý to má rád nějak, někomu něco připadá jedno obyčejné, jedno chlapské, jiné sexy. Každá žena vydechuje kouř jinak (více či méně), myslím si, že většina z nich to zvlášt asi netrénovala, prostě kouří, tak jak chutná, jde, soustředí se na šlukování, na pohlcování, sycení se nikotinem...

Při odpovědích se spíš soustřeďte na běžné denní pravidelné kouření, než vysloveně speciální chvile... ;-) Můžete připojit i názor.

---

Sám za sebe odpovídám "ústy i nosem po sobě" - občas to vídávám a je to nesmírně sexy... Hlavně proto, že je na tom vidět, jak dotyčná o to víc tím kouřem žije, víc ho inhaluje, šlukuje, mnohem více a déle zůstává v ní... Obecně vnímám vydechování (i) nosem jako tvrdší, dokonalejší, prosycenější, neskutečně vzrušující, ale umím si představit, že mnohým to zas může připadat příliš chlapské, neženské... Ale moc to nevídám, jen velmi zřídka (vydechování jen nosem), stejně jako french inhale, běžně tak žádná asi nekouří, co jsem viděl. Pokud ano, jsou to spíš ty starší, vyžilejší, nikotinem mnohem víc nasáklé ženy...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » pátek 3. 8. 2007 0:13

Mě se nejvice líbí,když vydechuje pomalu co největší množství kouře ,slastně to prožívá,přičemž jěště pozoruje vydechovaný kouřJe to taky známka hlubokého inhalování,podle čehož se jedná o pravidelnou, a závislou kuřačku,což samozřejmě preferuju.
Jestli vyfukuje pusou nebo nosem,je mě celkem jedno,oba způsoby jsou dobré,
Nosem vyfukujou ty nejvíce náruživé,co si rády dokonale vychutnají slastnou chut cigarety a asi jenom někde doma v soukromí.Na veřejnosti jsem to snad ani neviděl.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod antaric » sobota 4. 8. 2007 10:16

Vydechování nosem, moc to vidět není, na veřejnosti, opravdu výjimečně. Ale párkrát jsem to zažil, spíš před lety, ale bylo to něco!
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 24. 1. 2008 19:37

Mě připadá i moc hezké, když je žena něčím zaměstnána a vyfukuje kouř mimoděk ústy i nose, třeba při řeči .... Nedávno jsem jednu takovou potkal, něco mi docela dlouho vysvětlovala a stále při tom potahovala z cigarety. Byl to príma hovor zahalený do cigaretového dýmu ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pátek 25. 1. 2008 20:59

Kasoun: Ano, při řeči mi přijde, že je to ještě extra sexy, vzrušující... Popotahnout, mluvit.. a potom vydechovat... Nebo vydechovat ústy i nosem při mluvení... Ať už v osobním hovoru nebo při telefonování.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Preferuji vyfukování ústy

Příspěvekod lisacek » čtvrtek 28. 2. 2008 16:49

Já miluji když kuřačka vyfukuje kouř pusinkou a vytvoří tím krásný obláček kouře MŇAm.
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Re: Preferuji vyfukování ústy

Příspěvekod honza » pátek 29. 2. 2008 20:30

Já mám moc rád francouzské kouení a nebo když žena popotahne z cigarety vícekrát za sebou speed smoking .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Kája » úterý 22. 4. 2008 17:37

Jako bývalému kuřákovi se mi líbí kouření mladých dívek.Zejména pokud
hluboce šlukuje(kouří do plic)a nevydechuje ústy téměř žádný kouř.Pozo-
rovat takto kouřící a dýchající dívku je velmi,velmi sexy.
Kája
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 4. 2008

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 20:01

Dal jsem hlas čtvrté možnosti. Krása, když žena našpulí pusinku a vyjdě z ní kouř, který vydechuje následně nosem. To je asi nejhezčí možnost. Jedna moje kolegyně, která pracuje ve zlatnictví takhle vydechuje a pokaždé ji při tom pozoruji.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 9:02

Vydechování současně ústy i nosem - takové to čisté a jasné, opravdu současně, bývá k vidění málokdy, to je pravda. Občas je ale vidět, že žena po vydechnutí ústy skoro neznatelně "dovydechne" ještě nosem. Sem tam je to vidět i na videích ode mě (naposledy Tereza 1.9.2009).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 7. 9. 2009 11:06

Taky je to vidět, z poslední doby, minimálně na jedné fotce s Katkou (2.9., dvojice Katka a Betka).
5457
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Nejkrásněji umí exhalovat zkušená kuřačka,

Příspěvekod siolaaduob » úterý 15. 9. 2009 23:59

která způsoby střídá podle potřeby. Moje žena když má naspěch, tak nekouří vůbec nějak atraktivně, spíš mi připomíná starou parní lokomotívu (to je prosím žert). Něco jiného ovšem je, když se uvelebí v křesle, před sebou šálek kapučína, to je tadost pohledět. Sama se exhalováním baví, podrží si kouř pár vteřin, než jej požitkářsky pomalu vypustí, napřed ústy, potom nosem a nejvíce se mi líbí, když při tom hovoří. A by the way: Nikdo by se neměl pozastavovat, když některá mladá děvčata začátečnice kouří, inhalují i exhalují nešikovně. Praxe a poctivé cvičení dělá mistra.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků