Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Kterou profesi spojujete s kuřačkami?

Příspěvekod Kasoun » pátek 20. 6. 2008 10:33

Ahoj,

napadla mě taková otázka, ke které profesi podle Vás neodmyslitelně patří, aby její vykonavatelka kouřila. V mém případě jsou to třeba servírky, nebo kadeřnice, které by bez cigarety podle mě vypadaly velmi divně. Podobné je to asi s trafikantkami. Je velmi příjemné, když mi cigarety podává žena, které při tom vychází kouř z úst a její stánek je útulně zakouřený ...

těším se na Vaše názory ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » pátek 20. 6. 2008 10:58

Dobré téma!
Určitě souhlasím se servírkami, barmankami - ideální je (bohužel stále méně často viděný jev) když i obsluhují zákazníky s cigaretou v ruce
nebo puse...

kadeřnice - taky! kolikrát se mi stalo že mě začala stříhat ihned poté co dokouřila (mě osobně by nevadilo, i kdyby kouřila při práci). (Taky by mohlo být povoleno kouřit zákaznicím kadeřnictví)

Dále bych uvedl úřednice všeho druhu, ke kterým cigareta neodmyslitelně patří, a mezi nimi je spoustu úžasných kuřaček mladšího i středního věku...dřív jich velké procento mohlo kouřit při práci,
dnes se musí uchylovat do kuřáren anebo před firmu, úřad...
Možná si vzpomenu na další povolání..

Krom toho určitě musím zmínit modelky, kde budu hodně krutý:
modelka,která nekouří, není modelka!

No, a cigareta taky patří k ženám provozujícím nejstarší řemeslo :-)) a u těch je opravdu, ale opravdu neodmyslitelná.....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 20. 6. 2008 11:29

No jo, na modelky a dámy nejstaršího řemesla jsem úplně zapomněl ... :-) Sdílím zcela stejný názor jako Ty, Muryru ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » pátek 20. 6. 2008 15:14

Mám - li se zamyslet nad profesemi, kde se nejčastěji vyskytují kuřačky tak souhlasím se servírkami a prodavačkami. co se týká kadeřnic, tak je to pro mne nová informace. Hodně kuřaček je mezi úřednicemi, nejvíce asi kouří mzdové účetní. Rovněž je třeba zmínit zdravotní sestřičky. Kuřačky převládají též mezi poštovními doručovatelkami. Cigaretám holdují i dělnice. Zkrátka kuřačky se vyskytují v různých profesích a je jen škoda, že přibívá nekuřáckých pracovišť, což těm dámám a nejenjim snižuje pracovní výkon. Pokud má uvést typickou kuřačku v profesi, tak úřednici jak u přetékajícího popelníku dopíjí x-té kafe a finišuje s účetní závěrkou.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » pátek 20. 6. 2008 17:43

Zdravotní sestřičky!!!! No jasně, úplně jsem zapomněl, protože jsem v jejich prostředí naštěstí dlouho nebyl...jediná krásná situace v lékařském a nemocničním prostředí!

Poštovní doručovatelky a dělnice hodně kouří, pravda, ale málokdy
se mezi nimi najdou výraznější krásky...viděli jste někdo krásnou listonošku?
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 20. 6. 2008 17:52

No, listonošku ne, ale když jsem byl ve čtvrťáku na praxi v ZKL Praha, byla tam jedna holka, dělnice. Slovenka, asi 20 jí tenkrát bylo, moc hezká holka. Trochu jsme spolu kamarádili a hlavně jsem jí děsně rád pozoroval, když s výrazně namalovanou pusou (nevím jak to dělala, ale byla namalovaná pořád ... :-) ) obsluhovala brusku na ložiska a kouřila u toho jednu za druhou! Vzpomenu si i na značku, Dalida, protože jsem jí (velmi rád) chodil do kantýny pro cigára. A spotřebu měla fakt úctyhodnou, minimálně dvě krabičky za směnu! No, toliko k dělnicím ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » sobota 21. 6. 2008 8:12

U nás ve městě je plno mladých pohledných listovošek. Zrovna tento týden k nám na úřad vozila poštu jedna asi třicetiletá blondýnka, která vždy po vysednutí z auta típla cigaretu. I mezi dělnicemi je plno krásek. Zkrátka u nás je situace značně odlišná od Prahy, je zde málo pracovních příležitostí a tak dělnické práce často vykonávají i ženy se středním či vyšším vzděláním.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod zdenda123 » čtvrtek 25. 9. 2008 20:38

muryru píše:Zdravotní sestřičky!!!! No jasně, úplně jsem zapomněl, protože jsem v jejich prostředí naštěstí dlouho nebyl...jediná krásná situace v lékařském a nemocničním prostředí!

Poštovní doručovatelky a dělnice hodně kouří, pravda, ale málokdy
se mezi nimi najdou výraznější krásky...viděli jste někdo krásnou listonošku?


Co se sestřiček týče, to je síla, to znám ze zkušenosti, krásný překouřený hlásky, asi to znáte. Bohužel je to již minulost.
Když měli holky noční, to byla síla, ráno po noční popelníky přetékají, každá zvládla za noc 2 až 3 krabky, ale to byly tahy z plných plic, žádné bafání, úplně černé filtry v nedopalcích.
Přes den, říkali, že zvládnou další krabičku. Když měli denní tak jim krabka denně stačila.
K tomu ještě krásné nožky v silonkách ....
to byla radost ....
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Příspěvekod muryru » čtvrtek 25. 9. 2008 21:36

Jak to? Sestřičky už nesmí v sesternách kouřit?

V nemocnici jsem ležel v roce 1989 a potom v roce 1992, a moc dobře si ty sestřičky, jak ty popisuješ, pamatuju... No jo, ale to už je opravdu hodně dlouho...
V listopadu 1989 mi bylo necelých 14 (jsem narozen v březnu 1976), ležel
jsem 24 dní v nemocnici s infekcí (a cítil se úplně zdravě) a pamatuju si,
jak jsem v pubertě ty sestřičky pořád sledoval, chodil okolo sesterny na
záchod...musel jsem se hlásit každý den na odběr krve, přišel jsem za sestřičkou, ona kouřila, típla a šla mi vzít krev a já cítil její vůni...a vnímal
její krásu a ženství ve spojení s tím krásným zlozvykem..
a byly tam dvě krásný sestřičky kolem 20, vzor 1989....Pak jsem "snil"
na pokoji pod peřinou... Ty sestřičky si dodnes pamatuju, docela by
mě zajímalo jak vypadají dnes (kdy jim je kolem 40), jestli ještě kouřej a tak...
Tehdy nějak naplno propukala moje fascinace kuřačkama..

V prosinci 1992 jsem byl nemocnici s úrazem nohy z fotbalu, a
to už jsem si chodil do sesterny s kouřícími sestřičkami povídat,
a pamatuju že jsem tam s nima byl párkrát velkou část noci,
a též kouřily velmi mnoho. Též to pro mě bylo velkým zpestřením
jinak samozřejmě nepříjemného pobytu.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod zdenda123 » sobota 27. 9. 2008 21:22

No k těm sestříčkám, bylo to v roce 1991, to se ještě kouřilo asi všude. přiznám se že mi to i trochu chybí. myslím, že jsem nikde jinde tak intenzivní kouření děvčat neviděl. dokonce mě několikrát požádali abych jim podržel cigaretu, neb někam musely odběhnout. vzpomínám si jak na ní byla stopa rtěnky, .... ta vůně ....
(předesílám, že jsem nekuřák a když si dám cigateru tak to je vždycky v souvislosti s obdivem kouřících žen)

no a co jsem zapoměl..... letušky
když někam poletíte, tak to chce mít alespoň hoďku navíc a posečkat před vhodným terminálem, krásně dívky v minisukních v silonkách a lodičkách si dávají nikotínku na dlouhý let ... některé zvlánou dbě tři po sobě k tomu kávu z plastového hrnku a jeden šluk za druhým ...inu cesta dlouhá. A třeba po ránu to je věc ...

jo a nevíte někdo kde obsluhují servírky s cifárem v puse .. to by byla věc ???
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 29. 9. 2008 9:48

Máte úžasný zážitky, velice příjemný a lichotivý! Se sestřičkami zkušenost nemám, NAŠTĚSTÍ nemocnice nejsou prosředím, kde bych se objevoval, ani výjimečně. Ale mohu potvrdit profese kadeřnice.

Chodíval jsem k jedné kadeřnici, bylo ji asi 23, odhadem, takový drobnější diblík. Byla sice takový kuřácký typ, ale nikdy jsem ji kouřit neviděl, ani nebyla vonět kouřem. Jednou, když jsem tam byl, tak se mě zeptala "Vy kouříte?" Nesměle jsem příznal, že ano, ona na to, že je to cítit z vlasů. Tak se mě začla ptát, kolik kouřím a další věci :-) Načež jsem se začal ptát já. Kouřila spíš, když je čas, asi krabku na dva dny, někdy při akcích i více. Sice jsem se tak nějak ptal, ale dál jsem bohužel odvahu nenašel ji říct, že se mi kouření na holkách líbí :-)

Jednoho dne však, když jsem se chtěl objednat telefonem, tam už nepracovala a i přes to, že jsem měl její číslo, jsem se ji nedopátral, nedovolal, prostě zmizela.

Ale zase to byla chvíle na něco nového v životě (měl jsem tehdy těžké období, postvztahové, v něčem trvá i dodnes).

Pak jsem začal chodit na další doporučení k jiné kadeřnici, velice šikovné, je starší (asi tak 55?), ale rozhodně fešná paní a věřím, že by se mnohým příznivcům starších kuřaček mohla líbit, v tomhle věku! Je to poměrně jasný kuřácký typ, ale dokud ženu kouřit nevidíte, nevíte, nemáte jistotu :-) No a když jsem tam jednou přicházel, stále venku před kadeřnictvím a vykuřovala. Párkrát i s kolegyní (řekl bych, že tam kouří většina nebo všechny). Když mě jednou viděla přicházet, tak to hned típala, aby nezdržovala :-) Asi nevýrazně, ale trochu jsem se ji snažil dát najevo, že nemusí tak rychle, ať si to dovychutná, dokouří ;-)

K této paní kadeřnici chodím dodnes, naposledy minulý týden :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » čtvrtek 2. 10. 2008 14:31

Tak myslím, že příště, až ji uvidíš kouřit, tak by jsi jí měl říci, že si též rád zakouříš a můžeš s ní tak navázat hovor. Podle toho, jak ji popisuješ, jsem si jist, že by u mne zcela jistě zabodovala, ačkoliv preferuji trochu mladší kuřačky tj. ženy kolem čtyřicítky.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Profese kuřaček

Příspěvekod lisacek » sobota 4. 10. 2008 23:45

Přidávám se k názorům ostatních co již zde zazněly. Znám jedno kadeřnictví kde pracují samé kuřačky kouří i v kadeřnictví jednou jsem potřeboval ostříhat bylo skoro před koncem pracovní doby, byl sem poslední zákazník zeptala se jestli mi bude vadit když bude kouřit při práci. Velice rád sem řekl že vůbec ne. Bylo na ni vidět jakou má radost.
Pracovala krásně pomalu dala si záležet, krásně kouřila a vypouštěla kouř.... No pak když bylo hotovo .................. TAkže když potřebuji ostříhat chodím jen k ní ...........
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Příspěvekod muryru » neděle 5. 10. 2008 10:22

lisacek: No to bych chtěl zažít, kadeřnici která bude kouřit při práci!!!
Zvlášť když se teď zrovna ostříhat chystám!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Povolání kuřaček

Příspěvekod David77 » neděle 5. 10. 2008 10:54

S kuřačkami nelze spojit 100% nějaké povolání, kuřačky i nekuřačky jsou ve všech povoláních, ale takové typické pro kuřačky je třeba:

- barmanky
- účetní (bohužel dnes v kanceláři zákaz)
- nevšední povolání (striptérky atd

Jednou jsem byl v baru a tam jedna mladá barmanka vykouřila asi za hodinu nejméně 10 cigaret. Zapalovala jednu od druhé a to byla krásná podívaná. Bylo to náhodný bar, který je vzálen mému bydliště. Daná dívka tam již nepracuje.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 7. 10. 2008 9:28

Vzpomínám si na učitelku češtiny,která si každou přestávku šla do kabinetu zakouřit...takže po přestávce o hodině češtiny to bylo super,zvlášť když mi něco vysvětlovala a byla u mě nakloněná-no to byla paráda...já místo toho abych vnímal nějákou blbou češtinu,tak jsem se rozplýval nad její krásou spojenou s tou krásnou vůní...Nebo ještě vzpomínám na mé minulé zaměstnání " v kolbence" kde sekretářky chodily ven každou chvilku kouřit,protože v kancelářích byl přísný zákaz.A po pracovní době hned po odpíchnutí si také zapalovali a s jakou radostí a úlevou...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Povolání kuřaček

Příspěvekod Tato » čtvrtek 9. 10. 2008 10:54

Ppss píše:S kuřačkami nelze spojit 100% nějaké povolání, kuřačky i nekuřačky jsou ve všech povoláních, ale takové typické pro kuřačky je třeba:

- barmanky
- účetní (bohužel dnes v kanceláři zákaz)
- nevšední povolání (striptérky atd

Jednou jsem byl v baru a tam jedna mladá barmanka vykouřila asi za hodinu nejméně 10 cigaret. Zapalovala jednu od druhé a to byla krásná podívaná. Bylo to náhodný bar, který je vzálen mému bydliště. Daná dívka tam již nepracuje.


Nemohu se ubránit sentimentu, když vzpomínám na dobu před mnoha lety, kdzž jsem po škole nastoupil do účtárnÿ jednoho podniku. V kanceláři se mnou pracovaly tři kuřačky, vzduch byl často takový, že by šel krájet. Téměř pořád někomu hořela cigareta. Ženský chodily do práce v sukních, černé kalhoty ještě nebyly v módě.

Dnes se ve většině kanceláří kouřit nesmí a účetní musí v lepším případě chodit na cigaretu ven. Určitou výjimkou jsou menší firmy, jejichž majitelé kouří. Nedávno jsem dělal kontrolu v jedné takové firmě a účetní, taková dívčina při práci kouřila. Byla sympatická a musím zdůraznit, že veškerou agendu měla v naprostém pořádku.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » čtvrtek 6. 11. 2008 23:51

Jedna (podle mého názoru) nádherná barmanka na svém pracovišti.
Hanka.

3671
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 7. 11. 2008 16:11

Nádhera, kafe by mi v tom baru zaručeně chutnalo.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod milovník kuřaček » sobota 8. 11. 2008 15:50

Tak tato barmanka je fakt nádherná...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron