Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

OD KOLIKA LET BY MěLA DÍVKA KOUřIT?

od 12 let
35
27%
od 15 let
57
44%
od 18 let
32
25%
od 25 let
5
4%
od 40 let
1
1%
 
Celkem hlasů : 130

Od kolika let by dívka měla kouřit

Příspěvekod David77 » pátek 22. 6. 2007 21:10

Zdravím všechny příznivce kuřaček, prostě dívek či žen kouřící cigarety.

Je fajn, že toto fórum existuje a je super, že tady máme fotek čím dál více.
Strašně se mi u dívky líbí kouření a cigarety. Jednak je to hodně sexy, dívku či ženu to činí atraktivnější a mě to strašně vzrušuje. Když vidím dívku(y) kouřit, tak jdu k ní (podle situace) a hned si zapaluji cigaretu a klidně vykouřím i několik za sebou, abych tím dívky zlákal k vykouření dalších cigaret.
Mě strašně vzrušují dívky kuřačky lolitky 15-25 let, ale vůbec neopovrhnu dívkami či ženami staršími, ale tak max. do 40 let věku.
Líbí se mi jak si dívka vyndavá cigaretu, zapalovač a následně si zapaluje, nasává a krásně vykuřuje kouř. Je to strašná slast i pro mě. Přímo mě můžou dostat dívky, které jakmile dokouří jednu, hned zapalují druhou a vykouří klidně za sebou třeba 6 cigaret.

Mám tady pro vás pár foteček, které jsem nafotil dnes 22.6.2007 v Praze. Konkrétně na Národní třídě či Václavském náměstí.
Určité budou další dle možností přibývat.


Chci se zeptat muryru:

Díky za vše co pro nás děláš. Tvoje stránky jsou super. Také se budu snažit aktivně přispět.

Tvoje stránky jsou SUPER. Velký dík.

Mám na tebe pár otázeček:

1) Když na ulici oslovuješ dívky, ženy kuřačky už se ti stalo a jak často, že by tě dívka odmítla, že nemá zájem o rozhovor či focení? Jak na to jdeš? Ať mám rady jak na ně.

2) Jaké máš rád ty osobně kuřačky. Kolik by měli denně vykouřit cigaret minimálně a maximálně?
Co říkáš kuřačkám ve věku 15-18 let? Vzrušují tě také nebo máš radši starší ženy a proč?

3) Co říkáš jedné extrémní kuřačky ze serveru www.dama.cz
konkrétně katka.001 jméno-katka

píše: Jsem kuřačka a vždycky budu!! Hulim jak fabrika 60 denně! Jsem trošku víc závislá než ostatní... Chutná mi to, líbí se mi to, baví mě to, voní mi to... Kouřím 15 let a jsem ok...

Co na to říkáš? Chtěl bys mít takovou ženu doma?

Díky za odpověď a těším se na vaše příspěvky.







DOTAZ!!!

Poradíte mě někdo jak vložit do textu správně fotečky. Mám je připravené, ale bohužel nevím jak je tam správně vložit. Díky za odpověď.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod muryru » pátek 22. 6. 2007 21:35

čau! Díky za příspěvek a aktivní účast!

Nejdůležitější: Kopírovaní fotek
Používám službu www.imageshack.us
Tam vložíš fotku.
Potom zkopíruješ řádek na thumbnails for forum (1) a vložíš (zmáčneš crtl a písmeno v) na forum. Půjde to? Moc se těším!

VELMI DěKUJU za slova chvály. Moc mě zpětná vazba těší, protože tomu přece jen věnuju dost volného času.
K tvým otázkám:
1) Samozřejmě že pro focení nezískám každou oslovenou ženu. Spousta jich slušně odmítne, což musím akceptovat. Nepříjemně zareaguje oslovená jen výjimečně - asi už mám odhad. Děkuji tímto všem dívkám a ženám, které jsem dosud fotografovat za jejich příjemnou spolupráci.

2) Pokud jde o vzhled, mám hodně rád černovlásky s delšími vlasy, důležitá jsou pro mě i prsa. Nejvíc pěkných žen je asi v kategorii 20-30, ale přitahují mě jak starší, čtyřicátnice, tak mladé dívky kolem 18. V každém období se to mění - dlouhou dobu jsem byl výrazně na starší. Starší mě asi vzrušují dodnes více, ale musí to být opravdu pěkné kousky. Miluji tělo krásné zralé ženy, a ještě když kouří...
U mladých je zase úžasné to spojení sladkého vzhledu a kontrastní cigarety jako projevu "zkaženosti" :))
Jinak počet cigaret, které žena vykouří, neřeším. Samozřejmě že nás asi všechny přitahuje, když kouří hodně, ale není to pro mě zásadní. Hlavně ať je kuřačka. Asi takhle: za "kamarádku" budu mít rád kuřačku, která kouří 40 cigaret denně, u přítelkyně/manželky mi klidně bude vyhovovat 10-15 cigaret. Hlavně ať není nekuřačka :))
3) Ženu kterou popisuješ, bych si doma asi odpustil.....:))
Naposledy upravil muryru dne sobota 23. 6. 2007 0:02, celkově upraveno 5
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 22. 6. 2007 21:58

I já díky za aktivní příspěvek, do fóra, evidentně to cítíme a prožíváme se vším všudy naprosto stejně :-)

Odpovědi na některé otázky tu už proběhly, pokud ode uživatelku katka.001 na www.dama.cz, ty její příspěvky jsem našel taky, i jsem jí psal, už je to hodně dávno, odepsala mi až po několika měsících, v podobném duchu (mohu přeposlat :-) ), na další mail už nereagovala. Ani jsem pak už na ní nikde nenarazil. A co si budem namlouvat, má manžela :-) Který kouří taky hodně, ale ne tolik co ona :-)
Jinou otázkou je ovšem, do jaké míry to mohl být i fake... Podvrh někoho z chlapů, koho to taky tak bere. Nevím, neposoudím.

Na Tvé fotky se těším, doufám, že se Ti povede zvládnout ten imageshack.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod larry » sobota 23. 6. 2007 7:10

K tomu věku:
Do roku 1998 bylo povoleno prodávat kuřivo od 16 let. V některých zemích to bylo i od 15 let.
Jestliže má být mladý člověk trestně odpovědný od 14, jak se uvažuje, že by se mohlo zavést, pak si myslím, že by ta hranice mohla být právě tam.

Určitě je nesmysl nějakých 18 či dokonce 21 let, jak občas někde vidím či slyším (USA..?).
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 25. 6. 2007 8:58

Já si taky myslím, že pokud se mluví o trestní odpovědnosti a o věku pro legálnost sexu od 14 let (dnes 15), tak by to mělo platit i pro prodej cigaret a a alkoholu. Myslím právě, že restrikce a zakazování podporuje "chuť zakázeného ovoce", proto víc láká, víc chutná, víc si navzájem dokazují mezi vrstevníci. Paradox omezování a opačnost efektu právě dokazují statistiky - čím více roste omezování a dostupnost, tím více roste spotřeba cigaret a alkoholu mezi náctiletými. Tudy cesta nevede a měli by si toho být vědomi všichni ti odpůrci.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Věra » neděle 1. 7. 2007 9:18

Stanovit věk. kdy by měla začí tžena kouřit je individuélní. Já například kouřím již od sedmé třídy, kdy jsme dostaly s kamarádkou ředitelskou důtku, po té co nás učitelka nachytala na záchodě. Naproti tomu kamarádka byla až do svých 35 let zapřisáhlou nekuřačkou a dnes potřebuje svých třicet denně.

Mám dnes již dvě dospělé dcery, které jsem jednou nachytala za barákem a to jim bylo 14 resp. 11 let. řekla jsem jim, proč se schovávají, že si uvaříme kafe a že mohou klidně kouřit doma. Od té doby jsme vše při cigaretě probraly a po celou jejich pubertu měly krásný kamarádský vztah.
Věra
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 12. 6. 2007

Příspěvekod muryru » úterý 3. 7. 2007 21:58

Věrko, to jsi opravdu doma úplně běžně...pravidelně,denně..kouřila společně s nezletiletými dcerami? Nebo odkdy doma (tedy před rodiči) pravidelně kouřily?
(Nebývá to zvykem, zrovna dnes se nechtěla fotit jedna cca 18 letá slečna, především díky obavám, že by to mohli na internetu vidět rodiče.
občas se setkávám s ještě staršími kuřačkami, které své kouření skrývají.)
Podobně benevolentní typy rodičů mohou taky způsobit, že pro mladého jedince ztratí cigareta příchuť "zakázaného ovoce" a nakonec se z nich ani kuřáci nestanou - jedna dívka mi vyprávěla, jak jí ve věku okolo 16 let různé tetičky podstrkovaly cigarety, i matka-kuřačka říkala, že může kouřit, a možná i díky tomu, ač s kamarádkami s kouřením lehce koketovala, se nakonec kuřačkou nestala a dokonce, řekl bych - k jejímu dobru, k naší (myslím mužské části osazenstva) smůle kouření nesnáší.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Věra » neděle 8. 7. 2007 13:47

No a teď vypadám jak nějaká divná ženská. Holky mohly pravidelně doma kouřit již od čtrnácti a jedenácti let. Těžko jsem jim mohla to zakazovat, když jsem tehdy kouřila přes čtyřicet cigaret denně. Byla jsem tenkrát rozvedená žena a tak jsme si byly jaksi blíž. No a myslím, že z nich vyrostly dvě normální ženy a dnes jsou již obě vdané / a já taky/.
Na druhou stranu jsem nechtěla z nich vychovat, kuřačky, s cigaretami začaly samy. Je mne zajímá co říká ta Tvá známá na matčino kouření. Zd a ji nechce omezovat. To kdyby mne z rodiny chtěl odrazovat od kouření, asi bych ho přetrhla.
Věra
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 12. 6. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 8. 7. 2007 15:44

Tak mě osobně se tvůj přístup líbí, ale určitě není typický. Znám spoustu matek-kuřaček, které by své dcerky (a synky) v neplnoletém, nebo dokonce nezletilém věku obrazně řečeno "zabily", kdyby je viděli kouřit,
a tito se z kouřením skrývají. Takže myslím že je lepší, pokud dítě
beztak pravidelně kouří, jeho kouření tolerovat, ale přece jen hlavně
těch 11 let je hodně brzy.... podle mě (ale neznám situaci v tvé rodině,
rozhodně tě neodsuzuju by to nemělo být před 15 rokem...
Naposledy upravil muryru dne pondělí 19. 10. 2009 11:29, celkově upraveno 1
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod sejcek » sobota 6. 9. 2008 16:38

12 je asi brzy, ale od 15ti už může být pěkně provoněná nikotinem a myslím, že to holce i přidá na atraktivnosti..
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:53

Dal jsem 15, protože v době, kdy začínaj holky chodit do knajpy a různě si sednout a je to legální, což je v 18ti, tak si nedovedu představit, že by byly teprve začínající kuřačky. Ve 12 je moc brzo, v tomto věku to působí, že kouří z frajeřiny a po 40 začínat??? Omg, to se jděte rovnou pověsit :D
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 23:03

mělo by se zažít od 12-15
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod fantomas » neděle 9. 8. 2009 21:39

Taktéž si myslím,že idealní věk začít je tak 15-16let,to je tak akorát
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod MBL » neděle 9. 8. 2009 21:53

Rovnako, 12 rokov je este pomerne malo, 15 sa mi zda optimalny vek, ked uz holka zvacsa vie "ako na to" ...
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod rray30 » pátek 21. 8. 2009 13:31

Myslím, že by dívky měly začít kouřit v době, kdy už to, jak se říká, "mají v hlavě srovnané". Těžko tím pádem stanovit nějakou věkovou hranici. Ale hlavně, aby to jejich kouření nebyla jenom póza, touha zapadnout do party nebo součást většinové davové reakce. Proto se přikláním k mírně vyššímu věku - řekněme od těch 18.
Jen si vezměte ty zástupy kuřaček, které začínaly kolem 11, 12 let, jak dnes říkají, že kdyby mohly vrátit čas, nikdy by nezačaly, jen teď nemají vůli přestat a podobně. Že to bylo jen z "frajeřiny" atd. Ne všechny, samozřejmě... Ale taková dvacítka, která už chodí na vejšku nebo do práce, má něco za sebou a při plném vědomí a bez vlivu okolí se rozhodne, že CHCE kouřit, zažívat nové slastné pocity a být třeba s cigaretou i sexy... no, to je paráda.

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod martinh » pátek 21. 8. 2009 15:52

Krásná patnáctka s cigaretkou - nádhera. Od 15.
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » pátek 21. 8. 2009 21:42

Jen taková minivzpomínka... Před pěti lety jsem prázdniny trávil ve společnosti jedné čerstvě šestnáctileté slečny (mně bylo 24, rozdíl značný, bohužel), byla nádherná a hrozně fajn, ale abych tak řekl "ptáček přelétavý"... No nemůžu říct, že by mě to nemrzelo. Jo, a zapřisáhlá nekuřačka.
Před časem jsem ji potkal na nějakém sportovním srazu... byla krásnější než kdy dřív a suverénně kouřila, s naprostou samozřejmostí a grácií. Prý necelý rok. Ten věk pro začátky je vážně relativní...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » neděle 23. 8. 2009 19:22

rray30: Myslím, že takové dramatické proměny od zapřísáhlých nekuřaček k pravidelným hodně kouřícím kuřačkám jsou i roztomilé až vzrušující :-) vážně.

A trochu mimo téma, k "ptáčkům přelétavým". Bohužel je to vlastnost zřejmě většiny dívek a žen - opravdových hodnot ve vztahu si začnou vážit až mnohem později, často až když je pozdě nebo jim jakkoli "ujel životní vlak". Moje životní zkušenost, bohužel.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » neděle 23. 8. 2009 20:11

antaric: Jo, uznávám, že mě to její kouření taky docela dostalo. Zvlášť, když to dřív bývala taková ta "slušňačka", víš, co myslím. Kouřila celkem dost a bylo to sexy.

No, tuhle zkušenost už jsem udělal taky... člověk se s tím nějak musí vyrovnat, ale mrzet to asi nepřestane jen tak. Možná nikdy... ale na to ještě nejsme ti správní "pamětníci".
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 2:49

Je to rozporuplné. Tady se někdo pohoršuje nad tím, že maminka povolila 11tileté dceři doma kouřit. Co podle vás a podle všech těch pedagogických mudrců měla dělat? Když to dceři zakážete, vyběhne z domu a tam bude kouřit o sto šest a víte vůbec, jestli jenom tabák? V partii kamarádů a kamarádek? Když jí dovolíte zapálit si doma, máte ji pod kontrolou, a určitě zcela jinak vyzní varování: jsi ještě mladinká, tak to dělej s mírou, pro radost a aby jsi se to naučila, ale nepřeháněj. Po jedné na oběd, odpoledne, po večeři a před spaním. Víc by ti uškodilo. Do osmnástky si můžeš každý rok po jedné přidat. Není to rozumnější přístup, než nic neřešící, protože nekontrovatelný zákaz?
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků