Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

OD KOLIKA LET BY MěLA DÍVKA KOUřIT?

od 12 let
35
27%
od 15 let
57
44%
od 18 let
32
25%
od 25 let
5
4%
od 40 let
1
1%
 
Celkem hlasů : 130

Příspěvekod rray30 » středa 16. 9. 2009 12:58

No, to je celkově dost těžká věc... Mladé slečny vyspívají dost brzy a mají na všecko svůj vlastní pohled, takže rozhovory s rodiči (jakkoliv dobře míněné - ať pro či proti) pozbývají smyslu. Tedy pokud se na dané téma začne mluvit až při "řešení problému". U kluků to samé, samozřejmě. Myslím ale, že pokud funguje dobrý a dá se říct kamarádský vztah děti - rodiče odmalička, tak snad ani k takhle vyhroceným konfliktům a zákazům nedojde. On i ten mladý dospívající člověk si pak mnohé sám uvědomí. A netýká se to jen kouření, myslím všeobecně.
My samozřejmě chceme, aby holky kouřily, takže začátky nebereme jako problém. A pokud si mladá slečna rozumí s rodiči, tak začne třeba o něco později, ale rozhodně ve vhodnou dobu a bez zbytečných konfliktů. Pokud chce začít. Nepíšu to jako nějakou teorii, mám s tím určitou zkušenost...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod rray30 » středa 16. 9. 2009 13:08

No, člověče, asi se budeš divit, ale já to fakt nezkusil. (tedy pokud nepočítáme klasické rákosové doutníky a srolované listí z hrušně ;-))). Výsledek si asi dovedeš představit...) A ani mi to nechybí. Ale ženy - kuřačky mě přitahují už dlouho.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » středa 16. 9. 2009 14:10

Musím konstatovat,že jsem skusil asi tak ve třinácti jen jednou a od té doby nic,když jsem chodil s dívkou tak mi strašně vadilo že v mojí přítomnosti kouří ale u jiných se mi to líbilo.Musím říct že synovec má spolužačku která ve čtrnácti kouří už dvě krabky denně,rodiče ji v tom podporují tak nevím co si mám o tom myslet.Nejlepší by bylo kdyby ženy začaly kouřit až po dětech,ale to by jsme byli ochuzeni o pěknou podívanou,nic se nemá přehánět.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod bobo » čtvrtek 17. 9. 2009 20:17

Podle mne je to dost individuální. Prostě od věku, kdy dostatečně dokáže posoudit klady a zápory. Dal jsem sice oficiálních 18, chodil jsem kdysi s jednou exkluzívní holkou, která v tom věku začala dělat modeling a s tími kouřit (takže si dokážete představit, jak moc jí pak ta cigareta i slušela).
Ale dokážu si představit dobu dřívější.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod rray30 » středa 23. 9. 2009 10:29

Cigareta moc sluší i holkám, které modeling nikdy nedělaly... ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod Tato » čtvrtek 24. 9. 2009 16:28

Možná by bylo zajímavé změnit otázku na : Od kolika let by jste své případné dceří povolili kouřit ?
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 24. 9. 2009 17:04

Tato: Tak to založ jako další diskusní vlákno ve fóru. Určitě by to bylo zajímavé - ale teď už ti ten nápad nikdo nemůže vzít, takže je to na tobě. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod Evelika » sobota 17. 10. 2009 0:18

Je to těžký takhle jenoznačně říct věk kdy....spíš si myslím, že těch 18 let je asi tak nejrozumnější.
Pamatuju se, jak jsem jako dítě školou povinné "hudrovala" našim, ať nekouřej, že to smrdí a škodí...atd.(doposud oba kouří)...no!... a tak mi to teď pěkně oplácej! :-D
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Od kolika let by dívka měla kouřit

Příspěvekod Billda » středa 10. 3. 2010 14:45

Nemůžu si u této otázky nevzpomenout na jednu situaci, kterou jsem zažil před víc jak 10 roky, kdy se ještě smělo ve vlacích kouřit. přistoupil jsem v Chebu do mezinárodního rychlíku do Prahy a ve velkoprostorovém vagoně cestovala nějaká německá třída středoškoláků a středoškolaček (v rozmezí tak 16-17 let) s učitelkou (asi na výlet do Prahy). Ještě nebyl v platnosti "šengen", tak tam pro Němce probíhala celní a pasová kontrola, která jednu z těch středoškolaček vykázala z vlaku a poslala zpátky do Německa (asi neměla v pořádku pas).
Samozřejmě učitelku - starou noblesní a vyrazně nalíčenou dámu-kuřačku to hodně vzalo a spolu s ní zvlášť skupinku asi 3-4 slečen (na svůj věk velmi vyspělých) z její třídy. Pořád to s tou učitelku "řešily", utěšovaly ji i sebe a co nejhlavnějšího - při tom v různých intervalech spolu s učitelkou nebo i bez ní si odcházely zakouřit. Byla to pro mě jednak hezká podívaná, ale hlavně - pozitivní šok. Do té doby jsem byl zvyklý ze školy, že kouřej jen problémoví žáci a studenti, nebo ti ze sociálně slabých rodin, ale tady kouřily tak nepokrytě a přirozeně vyloženě "ty největší šprtky ze třídy" a ještě před a spolu s učitelkou, jako by se nemetlo (mezi těma studentama samozřejmě kouřilo víc děcek, dokonce i velmi nedospěle vypadající studenti). Všude se v antikuřácké kampani hlásá, že je prý již přežité, když si např. mladé slečny tímto posilují sebevědomí a "dříve dospívaj", ale tady to tak přesně působilo a navíc jaksi tak přirozeně, nenuceně (je přece normální, že vynervovaní dospělí si "při řešení problémů" s chutí zapálí jako ta učitelka, takže studentky tímto působily velmi dospěle).
MLADÉ KUŘAČKY JSOU SEXY!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Od kolika let by dívka měla kouřit

Příspěvekod Tato » čtvrtek 11. 3. 2010 7:14

Zhruba před rokem, když jsem čekal na autobus, přišla k zastávce jedna asi pětadvacetiletá pohledná blondýnka a zapálila si. Po chvíli přišel asi šestnáctiletý hoch a řekl : " Dobrý den paní profesorko. " Ta se usmála a řekla : " Dnes jsem si koupila modrá LM. Dáš si ? "Připálila mu a povídali si o škole, dokonce ho pokárala, že totálně zvrtal písemku. Tak je vidět, že dnes jsou liberální učitelky, které si zakouří se svými žáky a myslím, že to jistě upevní jejich dobré vztahy.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Od kolika let by dívka měla kouřit

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 19:01

Ja osobne si myslím že najskôr od 18tich.
Osobne mi pripadá aj atraktívnejšie ked sa už dospelá žena rozhodne,že začne fajčiť. Predsalen v puberte to robia len pre machrovinu,a to mi príde strašne hlúpe.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Předchozí

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků