Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Jaký typ cigaret máte u žen rádi?

Klasické cigarety, se žlutým nebo bílým filtrem
24
40%
Dlouhé cigarety (tzv. 100's)
20
33%
Tenké cigarety (zpravidla dlouhé), tzv. dámské, připadně "doutníčky"
12
20%
Cigarety bez filtru
3
5%
Je mi to jedno
1
2%
 
Celkem hlasů : 60

Jaký typ cigaret máte u žen rádi?

Příspěvekod antaric » pátek 29. 6. 2007 14:51

Možná se postoje k této otázce už mihnuly v jednotlivých příspěvcích pod fotkami, přesto pojďme si to shrnout do ankety :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 29. 6. 2007 16:35

Tady je moje odpověď jasná - nejradši u žen mám klasické cigarety se žlutým (případně bílým,ale žlutý je nejklasičtější) filtrem, nejlépe s otiskem rtěnky z úst kuřačky.
100´s jsou skoro totéž, ale stejně to (hlavně na fotkách,když už fotím...) líp vypadá, když už je část vykouřena a delší cigareta má velikost
klasické cigarety.
Na třetí místo bych dal klidně cigaretu bez filtru, i když třeba startky mi asociují určitý typ kuřaček, které zrovna nejsou to, co se mi nejvíc líbí, ale
pokud je žena pěkná, nevadí mi tento typ cigarety
Na posledním místě jsou úzké dámské cigarety nebo úzké doutníčky, nejsem jejich příznivec a kuřačka s nimi nepůsobí tak přitažlivě jako s normální cigaretou - trošku to působí jako náhražka - pak je nejhezčí
pohled na dým v ústech kuřačky. Pokud doutník, tak pořádný velký,
nicméně s takovým ženu asi příliš běžně neuvidíte (myslím in "real-life")
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Cigarety

Příspěvekod lisacek » sobota 3. 11. 2007 1:20

Na ženáích se mi líbí když kouží klasické cigarety. Ty slim a podobné jak píšeš to nějak není ono. No a Startky no to snad ne ......
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Příspěvekod Kasoun » pátek 28. 12. 2007 12:58

Tak to mě se líbí, když žena kouří cigarety s bílým filtrem, na kterém je hezky vidět otisk rtěnky. Cigarety bez filtru mi u ženy připadají vulgární a asociuji si je s holkou s dredama, maskáčích a minimálně 5ti kovovými předměty v obličejové části lebky, což opravdu není můj šálek ... Naopak dlouhé, úzké cigarety mi u žen připadají elegantní ...
Co ce týká jiných kuřáckých potřeb, jako doutník, dýmka apod., to se mi na ženách nelíbí ... A úplně nejotřesnější je špek trávy ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 22:52

dlouhé
s bílím filtrem
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pondělí 10. 8. 2009 6:52

Musím souhlasit Kasounem a sdílím jeho názor.Žena musí být elegantní a upravená a když má dlouhou cigaretu s bílým filtrem tak je to bomba.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » sobota 15. 8. 2009 12:59

Líbí se mi, že z nás milovníků kuřaček má každý akcent malinko na různé druhy cigaret, tak to má být, každý si najde to své.

Už to tu zaznělo, přesto zopakuji, připomenu. Oba s muryru dáváme přednost při fotografování a natáčením klasickým cigaretám (se žlutým filtrem). Pokud kuřačka kouří s bílým filtrem, slimky či podobné (barevné), nabízím zpravidla zlatá Marlbora či své Davidoffky Gold (ty už zase ale mají bílý filtr). Někdy veškeré cigarety během akce pochází od nás (a je to kuřačkám i trochu odměna za ochotu a spolupráci).
Pokud kuřačka trvá na svých cigaretách, nebývá to důvodem, proč bychom ji nenatočili a nenafotili.

Jak to kdy dopadne, můžete samozřejmě poznat z fotek a videí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » úterý 18. 8. 2009 12:02

Tak mně se vždycky nejvíc líbilo, když holky kouřily slimky (a ne proto, že to teď zrovna "mám doma" :-)))), nebo aspoň delší cigarety s bílým filtrem. Přijde mi to u holky takové elegantnější a hrozně sexy. Ale jak už bylo zmíněno, záleží na názoru každého, všem se líbí něco.
Ale nějak si nedovedu představit, že nádherná sexy kočka vytáhne startky bez filtru nebo jiné "machorky" a začne bánit... ;-)))
Je to samozřejmě jen dojem, možná mě opravíte, ale myslím, že holky taky dost řeší, jak s cigaretou vypadají. Takže od toho se asi bude částečně odvíjet i jejich výběr...

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod muryru » úterý 18. 8. 2009 12:45

No :-) postupně si na ty slimky u žen a dívek tak nějak zvykám (před dvěma lety, kdy jsem zde psal příspěvek jsem byl ještě zásadně proti), protože se oproti někdejším časům neuvěřitelně rozmohly,
ale přece jen stále trvám na tom, že nejvíc sexy je klasická cigareta - s žlutým (možno i bílým) filtrem.
(Startky apod., tady spíš jde o to, že tenhle typ kuřaček většinou o eleganci, jak fyzickou, tak kuřáckou, příliš nedbá, proto skutečně moc nepřitahují, podobně jako kuřačky trávy apod., když by si startku
zapálila elegantní krásná žena a smyslně ji kouřila - tak nic proti tomu :-))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod molik » úterý 18. 8. 2009 13:13

Tak Já se musím přiklonit k názoru Rray 30,protože se mi taky u žen líbí slimky a dlouhé cigarety s bílým filtrem. Ale určitě,už v dnešní době holky koukají na to jak s cigaretou vypadají elegantně a sexy.
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2009 20:01

Řekl bych, že to, jaké cigarety se nám u žen líbí, často nějak souvisí s podvědomím - podvědomím, kdy nám daná cigareta asociuje něco, co většinou ani nedokážeme popsat.

Troufnul bych si porovnat klasické cigarety a slimky:

Klasické cigarety myslím u těch, kterým se klasické líbí, asociují trochu tvrdost, mužnost, nezávislost - kouří stejné cigarety jako kouří muži. Kouření stejných cigaret = rovnost a vyrovnání se mužům. To se týká i síly cigaret. (K rovnosti mužům - uvedu příklad - mnohým mužům mohou imponovat a přitahovat ženy v policejních a vojenských uniformách).

Slimky - štíhlá dlouhá cigareta. Štíhlost cigarety asociuje štíhlost ženy (s tímhle operovala i jedna reklama, celkem nedávno, v trafikách). Slimka také délkou mnohem více připomíná cigaretu ve špičce - připomíná eleganci let dávných (až k Marlene Dietrich). Jemnost-ženskost slimek doprovází také zpravidla výrazně nižší obsah nikotinu, kombinovaný s různými vůněmi a příchutěmi (kterými se klasickým cigaretám ještě víc vzdalují). (Někteří se pak ptají, jestli je to ještě cigareta nebo je to spíš pro estetický efekt?)

Podobně by se daly zanalyzovat i cigarety bez filtru, startky či kouření jointů. To už ale nechám na někom jiném, popř. o tom přemýšlejte sami.

Myslím, že asi každý něco v tom takto vnímáme a pro co je ten či onen druh cigaret přitažlivější.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » čtvrtek 20. 8. 2009 21:30

Ahoj, byl jsem se svojí ženou která pracuje jako oblastní ředitelka"na podnikovém pártyasi" 250 žen a dívek" plus partneři tak jsem pečlivě sledoval kdo co kouří"Tato to nazval šmíracvím"i z rozhovoru se ženami které chtějí být"IN" kouří slimky které dělají ženu kuřačku velmi přitaživou a žádoucí tak jsem to vyslechl od většiny žen že by normální cigaretu ze žlutým filtrem si vůbec nevzaly.U mužů jsou v trendu doutníky,které preferují i některé ženy.Na našem párty jely slimky a muži kouřili doutníky, s některými ženami které kouřily doutníky ,ze svého hlediska nesouhlasím ženám noc doutník nesluší ale to je můj názor, já preferuji slimky.
Naposledy upravil vaclavsun@seznam.cz dne čtvrtek 20. 8. 2009 21:34, celkově upraveno 1
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2009 21:34

vaclavsun@seznam.cz: No tak to je úpadek - slimky a doutníky :-)))
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » čtvrtek 20. 8. 2009 21:37

Víš synu,to je už vysší kategorie, to je vše co bych k tomu dodal.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2009 21:40

vaclavsun@seznam.cz: Taky mě to napadlo, že je to typ společnosti, kam bych se neměl šanci dostat a upřímně bych ani nechtěl, necítil se tam dobře.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » čtvrtek 20. 8. 2009 21:53

Víš, to jsem si myslel taky poprvé když jsem tam šel tak jsem jsi říkal co tam budu dělat,ale musím říci že je správná parta lidí , u které mušíš mít všeobecný rozhled,když se s mima dovedeš pobavit o všem co hýbe státem , o kultuře to především,politice,tak zas není tak zlé,navážeš nové přáteltví dovíš se hodně zajimavých věcí tak si na to zvykneš a chodíš tam rád, je tam hodně zajímavých lidí.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pátek 21. 8. 2009 10:29

vaclavsun : škoda že z takových akcí nemůžeš přinést nějaký fotoreport. ani já se, podobně jako antaric, do takové společnosti příliš nedostanu a také po tom příliš netoužím.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod martinh » pátek 21. 8. 2009 15:56

Mě se líbí s klasickými cigaretami, ale nepohrdnu ani tenkými
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod anaru » čtvrtek 27. 8. 2009 13:05

Rad se pridam k nazoru,ja uprednostnuji cigarety s bilym filtrem,pro me to vypada elegantneji a take nemam vubec nic proti slimkam
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod pezatko » sobota 12. 9. 2009 18:59

Tak tady se nemůžu nezapojit do diskuze....mně osobně vyhovují cigarety klasické - tedy se žlutým filtrem,kouřím prakticky pořád stejnou značku a když se náhodou stane,že nemám svoje cigarety a někdo mi nabídne cigaretu s bílým filtrem nebo slimku,přijmu jí jen s velkou nevolí,protože si na ní tak nepochutnám jako na klasické cigaretě.I když i já musím uznat,že slimka v ruce ženy vypadá vyloženě elegantně..
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník