Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

Která z dívek se Vám líbí?

Dívka č.1 "chci a musím kouřit"
7
17%
Dívka č.2 "chvíle mezi tancem"
1
2%
Dívka č.3 "se slimkou a zlatým zapalovačem"
6
14%
Dívka č.4 "krev a mlíko"
15
36%
Dívka č.5 "neruš, ted kouřím"
8
19%
Dívka č.6 "brunetka"
5
12%
 
Celkem hlasů : 42

Disco Girls-dívky kouřící na diskotece 1

Příspěvekod Aidah » čtvrtek 18. 2. 2010 10:59

Girl 1 7294 Girl 2 7293 Girl 3 7292
Girl 4 7291 Girl 5 7290 Girl 6 7289
Naposledy upravil Aidah dne sobota 13. 3. 2010 20:21, celkově upraveno 3
Aidah
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 72
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 2. 2010

Příspěvekod antaric » čtvrtek 18. 2. 2010 11:36

Super práce, díky za Tvou chuť se podělit o své autorské fotografie. Více než vítáno, rozhodně - pokud budou někdy v budoucnu následovat, budeme se těšit!

Skvělé i jak jsi vybral hlasování nahoře - Tvé komentáře :-)

Rozhodně souhlasím, že diskotéky a kluby jsou skoro "líheň" kuřaček, nekuřaček tam bývá velmi málo. V tomhle směru si člověk užije (co si vzpomínám už dávno). Bohužel se tam stejně jako muryru nevyskytuju, ale pravda, v úvahách v oslovování, kam také jít, se to už objevilo.

Z vybrané šestice kuřaček vybrat kterou? Vidím to asi na Girl 5, dokázal jsi mě přesvědčit s oním "neruš, teď kouřím" :-) a asi provedením je to nejlepší kuřácká fotka ze setu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » čtvrtek 18. 2. 2010 12:58

Aidah: I já děkuju, jestli budeš v tomto pokračovat, může to být velmi příjemné obohacení stránek.

Mě se jednoznačně nejvíc líbí fotka s dívkou č.4, a asi by mě zajímala
i dívka potahující na první fotce,č.1. Ale hlasuju pro čtyřku :-

antaric: No já do klubů přece jen občas zajdu, a je pravda že kuřaček je na takovýchto akcích spousta, ale tam opravdu kuřačky neoslovuju, a na tajné focení nemám vybavení a možná ani odvahu :-)
Diskotéky nikdy nebyly můj svět, v mladších letech jsem tam s kamarády tu a tam zavítal, moc dobře vím, že je to koncentrace kuřácké krásy mladých slečen.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Bonus

Příspěvekod Aidah » čtvrtek 18. 2. 2010 13:22

Děkuji,že se má snaha líbí..jako bonus je proto ještě má někdejší bývalá kolegyně Žanetka.Bylo jí kolem 23 a je tady na jak kuřácké,tak nekuřácké fotečce.Z výrazu vidíte,že si cigárko vždy užila...:-) Zvlášt na akcích /2006,podnikový večírek/:-)Rád na ni vzpomínám..:-)
7296 7298
Naposledy upravil Aidah dne čtvrtek 18. 2. 2010 13:25, celkově upraveno 2
Aidah
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 72
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 2. 2010

Žanda

Příspěvekod Aidah » čtvrtek 18. 2. 2010 14:05

No k té Žandě:ano,pořád.Je ale z Moravy a já v Praze,tak už se nevídáme,kouřívala vždy Viceroyky a podobné..No a fotky?Budou,jen co si přivezu z domova svůj zapomenutý Sony T2 http://www.photoextract.com/f/sony-cyber-shot-dsc-t2 to je on.Je to už stařičký stroj-dnes už jsou lepší..
Odkaz neberte prosím,jako reklamu-jsou to jen informace o mém zařízení..:-)
Aidah
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 72
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 2. 2010

Příspěvekod antaric » čtvrtek 18. 2. 2010 14:13

Aidah: V pohodě, reklama to není, klidně napiš, čím fotíš či jsi fotil :-) Já se tu taky už chlubil, čím natáčím :-) (Canon HF100) Nehledě na nově koupenou digi zrcadlovku (Olympus E-620 + 3 objektivy + objednaný externí blesk) - tu ovšem bude problém tahat na akce, není to moc mobilní (asi jen na domluvená focení a natáčení), bohužel.

Jinak díky za podělení se o kolegyni - není nad to mít spolupracovnici kuřačku :-) Sám mám v práci taky jednu - Zuzku :-) Bohužel ale moc nekouří, jen v poledne si odskočí s kolegou (má ale kratší poloviční úvazek), jen výjimečně jsem ji viděl kouřit častěji (Red and White). A kolega je nastartovanej na Startky :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 18. 2. 2010 22:40

Kolegyně je kuřačka a občas se tam s ní sejdu, tak si to užívám :-) Když u nás nastupovala, říkal jsem si, že je to takový kuřácký typ. A když jsem to zjistil a přesvědčil se, měl jsem obrovskou radost.
U nás v práci (bývám ale hodně rozlítaný, nebývám tam pořád, tenhle týden jen zítra) to máme jednoduché. Domek, z prvního patra seběhnout za dveře, tam hned popelník a prostor. U protějšího vchodu také popelník a tam občas chodí ven také kouřit nějaké nové pracovnice z dalších firem. Už jsem se s několika dal i do řeči :-) Bohužel mám na ně štěstí jen zřídka (a v zimě mít otevřené okno jako signál nejde). Je těžké vystihnout okamžik, kdy tam jdou a ještě jsem se nestačil s nima "domluvit", kdy se tam zas "sejdeme" :-) Nicméně i tím potvrzeno, že kuřáci jsou opravdu víc společenští, víc se dají do řeči.
Těším se na jaro :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Katmar » pondělí 22. 2. 2010 15:38

No vážení přátelé to já se mám skvěle :-) Maželka kouří a ve firmě tím pádem kouření naprosto toleruji. Z 10 lidí kouří 6. Z toho 3 ženy. Klidně by mohli kouřit přímo v kancelářích, ale sami si to nějak zakazují... Je zajímavé, jak mezi kuřáky funguje autocenzura - horší než za komunistů.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Tato » úterý 23. 2. 2010 7:16

Katmar, tak to doopravdy nechápu. Asi je to tím, že vzhledem k neustálé kampani se kuřáci za kouření stydí a berou to jako svou slabost. Proto to mají odpůrci kouření lehké. Kdybychom se my kuřáci prali za svá práva, nemuseli bychom být diskriminováni. Ale třeba se to časem změní.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Pavel » úterý 23. 2. 2010 22:06

Pěkné
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Disco Girls-dívky kouřící na diskotece..:-)

Příspěvekod Aidah » neděle 28. 2. 2010 2:05

7332 Určitě jsou ale po upgrejdu stránek zajímavá vylepšení.Třebas hledání uživatelů podle písmenek..:-) Kašlete na předsudky i prudiče.Smoking is sexy...:-) (Girl undeffined,HD)a určo se na nějaké té disko na ty cigarka víc zaměřím..:-)Jo a k těm modrým LM..ano,ty jsou oblíbené mezi mladejma holkama,dělaj prostě dojem takovýho "lízátka"..mezi těmi protřelými ženami,zvlášt kancelářskými ale pořád vedou "zlatý mááčka"..:-)
Aidah
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 72
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 2. 2010

Re: Disco Girls-dívky kouřící na diskotece..:-)

Příspěvekod nob321ody » neděle 28. 2. 2010 23:03

........dajak jsem anketu zprcl - hlas dávám dívce č4/v červeném/ ale nějak se tam připletla a vylezla z toho pětka :cry: - sorry "čtverečko" .................. //jinak se mi ve firefoxu nějak hádají písmenka u té ankety// zkusím ještě operu..............
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Disco Girls-dívky kouřící na diskotece..:-)

Příspěvekod milovník kuřaček » sobota 13. 3. 2010 20:14

Tak ta poslední je hodně dobrá!!!
Naposledy oživil Aidah v sobota 13. 3. 2010 20:14
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník