Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

Kam nejlip dat fotky?

Příspěvekod LewisCollins » pondělí 15. 10. 2007 14:38

Kdyz vyfotim nejaka devcata, kam dat nejlip fokty, aby je hned tak nekdo nenasel (mimo toto forum) ? Dik L.
LewisCollins
nováček
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 15. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 15. 10. 2007 15:47

Specifikuj, co to znamená, aby "je jen tak někdo nenašel".

Jednotlivé kategorie (a můžu zřidit pro tyto účely další) mohou mít různé úrovně řízení práv pro jednotlivé činnosti:

Činnosti a operace ve fotoalbech jsou následující:

a) Prohlížení
b) Nahrávání
c) Hodnocení
d) Komentování
e) Editování
f) Mazání
g) Povolování obrázků

Přičemž úrovně oprávnění jsou:

1) Všichni
2) Registrovaní
3) Soukromý
4) Moderátor
5) Administrátor

Přičemž standardní sada oprávnění v albech je nastavena následovně:

a) Prohlížení - Všichni
b) Nahrávání - Registrovaní
c) Hodnocení - Registrovaní
d) Komentování - Registrovaní
e) Editování - Registrovaní
f) Mazání - Moderátor
g) Povolování obrázků - Administrátoři

Snad Ti tohle pomůže na zorientování, napiš, jak bys chtěl, tu svou kategorii, pro tyhle účely. Napadá mě možná, že by stačilo oproti tomu nastavit Prohlížení - Registrovaní. Dostalo by se k tomu jen těch 39 lidí, co je tu zatím registrovaných. Další možnost úrovně - Soukromý - tam bys mohl jen ty a administrátoři.

Administrátoři jsme zatím dva (já antaric a muryru - master guru tématu v ČR), moderátoři nejsou žádní. Jak to podle (ne)aktivity účastníků zatím vypadá, u tohoto stavu asi zřejmě dlouho zůstane :-(

Jinak díky, pokud bys chtěl přispět, podělit se o fotky, pro stránky by to byl přínos a oživení, rozšíření pestrosti.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Misto pro fotky

Příspěvekod LewisCollins » pondělí 15. 10. 2007 16:50

No jestli tomu rozumim, jdou sem dat jen odkazy na fotky, ktery jsou nekde na netu. Zadny stranky nemam a chtel bych to dat nekam, kam pujde videt jen z tohoto fora. A ne aby to treba bylo nekde jako naposledy pridane nebo aby to snadno nasel google atd. Rozumis mi? Ja nejsem moc dobrej uzivatel netu, ale zato fotaku a kamery yo. L.
LewisCollins
nováček
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 15. 10. 2007

Příspěvekod muryru » úterý 16. 10. 2007 8:49

V každém případě sem můžeš nahrávat svoje vlastní fotky, vždyť já v sekci Amatérské kuřačky od MURYRU vkládám výhradně svoje vlastní - nikde jinde neprezentované fotky - zatím do této sekce Vaše autorské fotografie kuřaček , kdybys zasílal větší množství a pravidelněji, měl bys svoje vlastní vlákno. Protože moje aktivita teď načas trošku umrzla (ale zase budu fotit dál), tak by tvoje snímky byly více než vítané.

Jinak jak píše kolega antaric, pokud chceš aby fotky mohli prohlížet jen registrovaní nebo ještě zúženější výběr, všechno lze nastavit.
Pokud máš technický problém z vlastním vkládáním obrázků (fotek) - přes sekci Obrázky, obrať se v soukromých zprávách nejlépe na kolegu antaric, případně na mně..
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 17. 10. 2007 13:55

LewisCollins: Ještě tedy vysvětlení ode me. Od 6.10.2007 jsem na těhle stránkách zprovoznil funkci možnost sem nahrávat fotky, obrázky - je to uložené přímo tady, nikde jinde, nejsou už potřeba odkazy jinam. Funkce je dostupná uživatelům na horní liště fóra - jako "Obrázky". Tam vidíš jednotlivé kategorie a podkategorie.

Vyrobil jsem Ti do kategorie "Vaše autorské fotografie" podkategorii "LewisCollins", fotky v ní uvidí jen zde zaregistrovaní a přihlášení. Zkus si to, nahraj tam něco a dej vědět, jak se Ti s tím pracuje.

Vzhledem k přístupu k fotkám, kdy je potřeba přihlášení, nepředokládám, že by se fotky dostaly do vyhledávačů. Beztak nás Google ani tak moc zatím neindexuje.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Dalsi fotky

Příspěvekod LewisCollins » pátek 19. 10. 2007 11:27

Ahoj! Tak zatim jedna fotecka tam je, uz vim co a jak. Ja se budu snazit, abych pridal dalsi.
Ale ted jeden dotazek - myslite si, ze byste byli schopny sehnat, oslovit nejakeho sponzora (co by dodal alespon cigarety)? S tim, ze ve fotce by byl produkt a v rohu logo... Chtel bych to pojmout trosku jako reklamni fotku, s lehce erotickym podtextem. Kdyz oslovim nejakou zenu, lepsi by bylo mluvit o reklame (pro ni promo fotka) nez o smoking fetish... Doufam, ze me chapete a zkusite to trosku promyslet... rozvest tema :o) DIK L.

38
LewisCollins
nováček
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 15. 10. 2007

Re: Dalsi fotky

Příspěvekod antaric » pátek 19. 10. 2007 12:20

Ahoj, díky za pokus a první nahrání fotky, zadařilo se. Jen jsem Tvou fotku přesunul z osobní galerie do té kategorie Vaše autorské fotografie a podkategorie LewisCollins. Ta je i uzamčená pro nepřihlášené, zkus přidávat fotky i tam (můžeš rovnou určit při nahrávání, kam se to má zařadit).
Zkusil jsem přidat do Tvého příspěvku odkaz na fotografii - přímý link, zatím to ale nefunguje dobře (právě díky právům), musím se na to někdy v klidu podívat, opravit (opravuju práci jiných :-) ).

Jinak pokud se týče sponzorství, rozumím Tvému záměru, nevím, jak moc bude proveditelný, rozhodující bude názor muryruho - druhého admina, určitě sem napíše, čekej jeho vyjádření.
Je ovšem pravda, že se profilujeme spíše jako nekomerční web, sponzory nemáme, webhosting a doménu kuracky.cz platím sám. Nevím, jestli by se našel nějaký sponzor, aktivně nehledáme, obávám se spíš toho, že by nás někdo mohl nařknout (z antikuřáckých aktivit), že je to pro peníze a nějaký prospěch, přitom povaha a smysl tématu je jiný - prostě ženy kuřačky se nám líbí jako takové, přitahují, dostávají...
A ještě jedna věc, co mě napadla - pokud by sponzorství mělo motivovat oslovované jako dárek za pózování - muryru zatím fotil zdarma a jemu se párkrát stalo, že dotyčná si řekla, že za to něco chce, peníze atd., takže ji odmítnul, nemělo to smysl.
Chystám časem připravu nějakých "vizitek", na vytištění a rozdávání, aby dotyčné věděly, o co jde, mělo to i tu profi formu v tomhle směru.
Autorství fotografií - fotografie, co jsou už umísťovány sem, mají (pro neadmin uživatele) při zobrazení vpravo nahoře malý (až nečitelný) vodoznak loga kuracky.cz.

Rozhodně - rozvíjejme diskuzi a uvidíme, na co přijdeme :-)

Muryru - druhý site admin - doplní brzy svoje názory.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 19. 10. 2007 13:54

Bylo by dobře, kdyby ten odkaz na fotky byl přímo tady ve vláknu, jako to je u mých kuřaček .

K tématu sponzorů a reklamy. Pochybuju, že by se dal sehnat nějaký seriózní sponzor. (dodání cigaret - mnou fotografované kuřačky většinou cigarety mají vlastní -protože fotím výhradně opravdové kuřačky, pózování nekuřaček s cigaretou mě nezajímá, případně mám připraveny vlastní cigarety, kdyby nechtěly plýtvat své).
Já nejsem profi fotograf, když oslovím ženu, nemluvím ani o reklamě, ani o smoking fetish...někde už jsem svůj postup psal...o našich stránkách říkám v případě, že dotyčná má k tématu nějak blízko.
Ale každý může jít svou vlastní cestou, nicméně zatím nevím, jak bych já mohl pomoci. Za sebe říkám, že bych asi v tuto chvíli těžko bych schopen sehnat sponzora ve smyslu jak si to, L., představuješ...bohužel.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Sponzoring

Příspěvekod LewisCollins » pátek 19. 10. 2007 14:04

Ja si totiz myslim, ze treba krabicky Marlborek nabo Gauloasek (nebo zapalovace) jsou taky zajimavy a muzou kompozici fotografii hezky doplnit. Sponzoring jsem myslel jako sponzorstvi (i treba nepenezni formou) tohoto webu. Vis, kdyz dam nejake divce fotky, muze tak rict klukovi/doma/kamaradce ze fotila treba jen promo nebo sponzoring. A to si myslim, ze je spolecensky prijatelnejsi. To jsem si uvedomil po nekolika rozhovorech (bohuzel fotak u sebe nenosim, je to studiovy aparat, v tom je ta potiz :o)
LewisCollins
nováček
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 15. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 19. 10. 2007 19:43

muryru: Zobrazování fotek tady, je to těmi právy, proč to nejde, zkusím to opravit (nebýt práv, kde jsem Lewisovi vyšel vstříc, bylo by to ok.)

lewis: Myslím, že asi dlouhodobě budete s muryru akcentovat spíše každý svůj postup a přístup, jak jste zvyklí a v čem se lépe cítíte, máte k tomu zdůvodnění, i podvědomě. Určitě je to dobře - kdyby se to povedlo a dařilo se dál, bylo by zajímavé porovnávat série fotografií vás obou, určitě by to bylo obohacení nejen navzájem, i v pestrosti.
Pokud jde o ten sponzoring, je asi těžký si představit, že bychom někoho takovýho našli. Musel by mít pochopení rovnou pro tohle téma smoking-fetish. V úvahu obecně připadají tabákový firmy a reklamní/marketingový. Obávám se ale především, že oni, pokud by byli osloveni, brali spíš jako řízenou provokaci (propratelnou později v médiích, bulváru), těžko by na to přistoupili, nepotřebují si dělat problémy. Možná nejblíž tomu jsou ty firmy a lidi, co zajišťují propagaci některých konkrétních značek cigaret v obchodních centrech u tabáků - to jak tam stojí ty slečny a ptají se kolemjdoucích "kouříte?" a nabízejí v nějaké akci výhodný nákup cigaret, zdarma k tomu zapalovače, mikiny a podobně, možná tam by se dalo něco dohodnout, privátně kontakt na šéfa. Ale to dávám jen jako tip, co mě napadnul, já si na to netroufám. Jinak paradoxem je, že ty slečny, co to tam nabízí, jsou často nekuřačky :-) Jakože jsem se jí i ptal, když mi něco nabízela :-)

Sponzoring tedy - pokud je nějaký reálný, pak spíš zatím z našeho středu. Obávám se, že vzhledem k výrazné pasivitě cz smoking-fetish komunitě je to zatím poměrně nereálné.. :-(

Ale třeba - co není, může být.

Jinak Ti samozřejmě velice dobře rozumím, ten záměr, že to fotografování může být společensky únosnější, když se pro danou ženu či holku prezentuje účel spíš takhle, ve formě proma a reklamy, než pro smoking-fetish.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » neděle 21. 10. 2007 21:19

Opravil, resp. upravil jsem dvě chyby (původní vlastnosti), mělo to jednu stejnou příčinu.

1) Kliknutí na obrázek tady ve vláknech neztrácí přihlášení (session), v nově otevřeném okně zůstáváte přihlášeni (dříve session vypadávala).

2) Zobrazují se náhledy i u fotek, které jsou k zobrazení pouze přihlášeným uživatelům. Nepřihlášeným-neregistrovaným se zobrazí pouze neexistující obrázek. Ilustrace funkce - na výše uvedeném obrázku u Lewisova příspěvku. Přihlášení ho vidí, nepřihlášení ho nevidí (chyba zobrazení - po odkliku si vyžádá přihlášení).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků