Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Pokojné vánoční svátky 2009

Příspěvekod antaric » neděle 20. 12. 2009 23:25

Asi jste možná zavaleni a unuděni klišovitými a frázovitými přáními mezi lidmi, podporovaných reklamou a staženými často do dvou ufofrovaných slov "veselé vánoce", možná spolu se stiskem ruky, ve kterém ale nevěříte přiliš v upřímnost a lidskost. Tomu bych se rád vyhnul, mimo jiné i proto, že moderní doba si v sobě nese krizi identity svátků, nejen vánočních.

Všichni z nás už za svůj život zažili mnohé Vánoce, na některé vzpomínáme rádi, na některé o něco méně. Některé nám přijdou už hodně vzdálené, některé jsou jako včera. Mnohé Vánoce máme spojené s různými událostmi a lidmi. Nejraději asi každý z nás vzpomíná na vánoční čas v dobách svého dětství - kdo by si nepřál se vrátit..?

Mnozí se proto znovu těší na Vánoce, možná i pro tu naději, kdy se aspoň na okamžik zas vrátí ten zasněný dětský čas, ať už pro ně samé nebo pro další děti, potomky, v další generaci. Jiní se na Vánoce netěší, nemají proč, není co slavit, možná se až příliš nechávají zahltit vnějším světem - ať už v kontrastu s tím, jak vánoce nechtějí žít jako ostatní, nebo právě že byli nuceni splynout (povinnosti, uklízeni, nákupy, horečnatost atd.), v cynismu a chladu.

Vánoce jsou ale časem v nás. Časem, který nám byl dán, už před dvěma tisíci roky. Časem příležitosti, jak se dokážeme zbrzdit - v průběhu a na konci adventu. Zbrzdit a zastavit. Proměnit. Naslouchat. Naslouchat vánočním zvukům. A naslouchat tichu. Tichu, které někdy může být tak krásné (jako zažívávám právě při návratu z půlnoční). Protože v tom mnohdy bývá naslouchání srdci, nejdřív tomu svému. Otevírá to bránu v nás. Bránu lidskosti. Bránu od nás k druhým, a od druhým k nám. Touha chvíle a důvěra opravdového mezlidského otevření, pro které není možná po celý rok prostor a příležitost. Od sobectví k lásce. Všude tam, kde se pohybujeme, a všude tam, kam nás posílá osud... Mezi svými, blízkými, i vzdálenými lidmi. Příležitost jak pro nás samotné, tak i pro druhé. Nezapomínejme, že věci nejsou jen tak... To dokázalo jedno malé dítě, které je počátkem. Dál pak záleží na nás samotných.

Ať už jsou pro vás následující dny svátky tradic, svátky rodiny, svátky zastavení, či svátky obdarovávání nebo koneckonců svátky ve své nejniternější podstatě - svátky křesťanské s Narozením Krista - přeji vám nejen za sebe jejich hezké prožití a naplnění. Ať ve vás zůstane dotek těch okamžiků co nejdéle, do dalších všedních dnů, na prahu roku 2010.

váš antaric
Naposledy upravil antaric dne pondělí 1. 2. 2010 18:10, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pondělí 21. 12. 2009 7:39

Taky přeji všem hezké svátky . Toto přání vždy potěší i já za něj děkuji .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Katmar » pondělí 21. 12. 2009 20:59

Tak já jsem se tedy při čtení tohoto přání, v letu o kterém píšeš, úplně zastavil... Normáleně jsem cítil, jak mi zpomaluje tep a po těle se rozlévá klid...
Moc díky za krásné přání.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pondělí 21. 12. 2009 21:26

I já děkuji antaricovi i všem ostatním za jeho nádherné vánoční přání nám všem, cítím a vím upřímnost těchto slov.
Taktéž já přeju příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nadcházející rok
všem příznivkyním a příznivcům našich stránek, a také všem dívkám a ženám, které se objevily na našich autorských fotografiích a videích.
Prožijme klidné, příjemné, šťastné vánoční chvíle v kruhu svých nejbližších a ať nám všem vyjdou naše sny a přání, které do nového roku máme!

muryru
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Evelika » pondělí 21. 12. 2009 22:32

Antaricu je to moc pěkně napsané, díky za tak přijemná slova, která jsem četla jedním dechem a jak píše Katmar - ten pocit jsem měla aj já...takový duševní klid.
I já si dovoluji vám všem popřát právě ty pohodové a ničím a nikým nenarušené vánoční svátky, se kterými jsou neodmyslitelně spojeny neopakovatelné chvíle a milá překvapení.
A do toho nového roku - 2010 (krásná cifra! a jak dobře se píše!:-))) vstupte tou "pravou nohou" - ať se vám vše, na co "sáhnete" podaří! ....ať se tu všichni příští rok zase "ve zdraví setkáváme".... no prostě ať se daří vám i stránkám!
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod antaric » úterý 22. 12. 2009 23:07

Evelika, Katmar: Děkuji vám... Když jsem dopsal to přání a odeslal ho sem, říkal jsem si, jestli ten text najde své adresáty. Protože určitě není jednoduchý, probíhat v něm po řádcích nejde a určitě mu k dokonalosti mnohé chybí. Moc mě těší, že si k vám cestu našel a že vnímáte, co jsem do něho chtěl vložit...
Do všeho, co dělám, se snažím, pokud je síla, dávat i něco víc, něco z lidskosti a dobra. Toho ducha se snažím vkládat i do svého působení tady, do stránek - aby každý, kdo přijde, aby tu byl rád, cítil se tu dobře, cítil se tu doma. A vnímal, že jsme lidé, společnost, ve vzájemnosti a opravdovosti.

Takže - všem, co už četli nebo budou číst - přeji ještě jednou pokojné nadcházející vánoční svátky!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » úterý 22. 12. 2009 23:59

Taky Vám všem přeji příjemné prožití svátků Vánočních a do nového roku 2010 Vám všem nezadaným přeji abyste našli alespoň svůj ideál krásy ať už s cigaretou nebo bez ní ale lepší by bylo s ní a o to tady jde, tak se mějte všichni pěkně a jsem se srdečný pozdravem Václav.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 25. 12. 2009 17:56

Antaric:četl jsem to až teď a musím přiznat,že to bylo naprosto úžasné čtení za které ti moc děkuji a tobě i všem přítomným také přeji klidné a pohodové Vánoce a v novém roce ať se každému splní to,co si přeje nejvíc...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod drevo » čtvrtek 31. 12. 2009 16:57

Přátelé, rád bych Vám touto formou popřál vše nejlepší a zejména hodně zdraví v roce 2010. Letošní rok jsem bohužel kvůli pracovnímu vytížení nemohl tyto milé stránky navštěvovat tak často, jak bych si přál, na druhou stranu jsem měl to štěstí a zúčastnil se setkání s vámi. Takže ještě jednou všem zdejším obdivovatelům kuřaček, kuřačkám i kuřákům stejně tak jako nekuřačkám a nekuřákům přeji úspěšný nový rok a nechť se jim splní vše, co si přejí nebo si předsevzali.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Přání na Nový rok

Příspěvekod David77 » čtvrtek 31. 12. 2009 18:00

Přeji všem vše dobré, hodně pohody, zdraví v novém roce PF - 2010.
Ať je to rok úspěšný jak v osobním životě, tak i pro náš zájem tj. zajímavé úlovky kuřaček nebo více žen kuřaček na našich srazech.

Přeji vše dobré.

Ppss
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Přání na Nový rok

Příspěvekod honza » čtvrtek 31. 12. 2009 18:45

Obrázek
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník