Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Prohlášení k 6.výročí existence stránek kuřačky.cz

Příspěvekod muryru » pátek 22. 3. 2013 17:05

Právě nyní je to dlouhých ŠEST let, co jsem jedno páteční odpoledne 23.3.2007 uvedl v život první verzi fóra, na kterém se právě nacházíte. A udělal první a nejlepší krok, který jsem mohl udělat, že první, koho jsem oslovil s odkazem na nové fórum, byl právě antaric. Šest let tedy trvá naše spolupráce a přátelství, ovšem připadá mi to jako včera. Nápad nevznikl zničeho nic, v té době už jsem dávno přispíval na různá naše i zahraniční diskusní fóra, a stále čekal KDO u nás nějaké takovéto stránky vymyslí. Nedělo se nic, kolega na italském fóru a odpůrci kuřaček na českých fórech všeobecnějšího ražení mě (v pozitivním i negativním) hecovali, ať si vytvořím vlastní web. Tak jsem pronesl památnou větu (která ovšem zazněla v jen v mé mysli) "Když ne já, tak už asi nikdo..." Nakonec se ujala až třetí verze, zárodek dnešních kuřaček.cz, na které brzy po založení začal mít zásadní úlohu webmaster a programátor antaric, ještě dlouho předtím, než výrazně vzrostl jeho podíl na aktivní práci v terénu (natáčení a později focení kuřaček v terénu, organizace srazů) Chtěl bych mu u téhle příležitosti poděkovat za již šest let nádherné nezištné práce a spolupráce ať už při jakékoli práci nejen pro web a také za jeho mimořádnou, obohacující lidskou kvalitu. Ondro, fakt jsi dobrej ! Díky.

Pro mě osobně mají stránky stejný význam a naplnění určitého poslání od samého počátku doposud, nerozděluji amatérské začátky a pokusy o něco, s dnešní takřka profesionální podobou. Každé údobí pro mě bylo významné a mělo něco do sebe. První autorské kuřačky, první reakce uživatelů, první volba Miss (jedinečný a dlouho vysnívaný nápad), první srazy a korunovace, dalo by se o tom dlouze povídat. Vždycky budu rád na několik prvních ročníků rád vzpomínat, ať už byly z dnešního pohledu amatérské, rodilo se něco, co dodnes funguje a ti, kteří dřív byli více vidět a v průběhu let se nám kamsi ztratili, mohou jen litovat. Vážím si každého, koho náš projekt dlouhodobě zajímá a sleduje nás, sice platí, že "všechno se dělá pro peníze", ale i když jimi rozhodně nikterak zvlášť neoplývám, tahle práce je především pro radost, spolusdílení a pro Vás všechny. Nechce se mi ani věřit, že už realizujeme kuřačky pro sedmý ročník - kuřačky.cz patří k mému období třicátníka, při desátém ročníku mi bude čtyřicet.

Na každého z nás během těch šesti let přišla jak období vrcholného nadšení, zápalu a entuziasmu, tak období určitého vyčerpání, únavy, upozadění, kratší či delší dobu, ať už mluvím o nás otcích zakladatelích, tak vlastně asi o většině z vás, často jsou příčiny z úplně jiných, vnějších důvodů. Je to naprosto přirozené a bude to tak i v budoucnu, různá přeskupení sil.
Proto je skvělé, když se objeví někdo, kdo nás dokáže plnohodnotně doplnit nebo dokonce nahradit. Mluvím o Katmarovi, který se z řadového VIP člena vypracoval v nepostradatelného člena tvůrčího týmu, organizátora, kameramana a troufám si říct, vůbec nejdůležitější osobu pro stránky v uplynulém roce 2012, neboť zmíněným útlumem jsme si za poslední rok v různém čase prošli jak antaric, tak i já. Katmarovi tak udílím zvláštní cenu Kuřačky.cz - MUŽ roku a na korunovaci Miss Kuřačka jej čeká překvapení.
Katmare,za nás všechny, díky !!
Na Katmarově příkladu vidíte, že téhož můžete dosáhnout i vy všichni, pokud máte zájem, chuť a čas se na rozvoji stránek podílet. Stačí jen se nebát a mít odvahu! Nikde není zaručeno, že se budeme aktivně stránkám věnovat věčně a právě vy jednou můžete stát na našem místě. A pokud se vám něco na vývoji stránek nelíbí, stačí napsat a podělit se o názor. Diskuse u vlákna s kuřačkou Kristýnou byla pro všechny z nás přínosná a poučná.
Nemyslím si, že by stránky v současné době zažívaly své vrcholné období. To máme, pevně doufám,teprve před sebou, stejně tak jako hlavní, jarně-letní část sezóny, na kterou se po větším útlumu, který jsem tak nějak podprahově v nedávném období prožíval, velmi těším. Bohužel letošní zima nějak nechce a nechce zastrčit své drápy...
Tak nám držte palce a buďte aktivně s námi!
Přeji nám všem v dalším roce existence stránek jen to nejlepší a ať se všem kuřačkám i jejich příznivcům daří a společně rozvíjíme náš jedinečný projekt!
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Prohlášení k 6.výročí existence stránek kuřačky.cz

Příspěvekod muryru » pátek 22. 3. 2013 17:48

Antaric na tomto místě obvykle bilancuje, co se nám během uplynulého roku povedlo. Šestý ročník byl opravdu pestrý, zvláštní, každý z nás ho zažil v lecčems z jiného úhlu, za důležité bych ve stručnosti zmínil

-korunovace tří vítězek Miss Kuřačka 2011 na srazu příznivců v dubnu 2012, další byla korunována na 3.SDP v září
-získání možnosti využití prostoru Katmarland, kde proběhlo právě 3.SDP (8.9.2012) a následně tyto prostory od září slouží jako náš ateliér (od 27.9.2012, premiéra focení s Gábinou) -díky Katmar+Ája
-Katmar+asistentka Ája aktivními členy týmu v terénu (od 25.4.2012-premiéra:focení s Katkou) a později v ateliéru. Katmar se později stal zásadním kameramanem, takže antaric se, pokud je Katmar přítomen, může věnovat pouze focení
-Gábina, původně řadová účastnice Miss Kuřačky, se stává též členkou týmu jako vizážistka (od 4.11.2012-premiéra Alice+Adéla) TAKÉ VELKÉ DÍKY
-vytvořen propagační leták stránek kuřačky.cz a soutěže Miss Kuřačka pro reklamní účely (dostává též každá oslovená kuřačka) - díky Katmarovi
-spuštěn internetový obchod s vybranými videy kuřačky.cz i pro ne-VIP uživatele (zatím přechodná provizorní verze (opět díky Katmar)
-první mimopražská výprava týmu na Moravu v červnu 2012 (i za ni diky Katmar+Ája, bohužel jsem se nemohl zúčastnit)
-nafocení téměř 80 kuřaček v různých podobách týmu a podmínkách, začali jsme u videí vytvářet videorozhovory,a to i v případě nepřítomnosti kameramana nově i já z foťáku
-nové antaricovo i Katmarovo vybavení výrazně zvyšující kvalitu nabídky
-vytvoření autorské foto-video kategorie Luxury Smoking Class pro nová focení projektem již prošlých kuřaček

Korunovace Miss 2012 bude letos v pozdějším termínu, ale v plánu je větší akce (budete včas antaricem informováni) a přejeme si, aby na ní dorazila nejlépe celá finálová desítka, nebo aspoň většina z nich. Někdy určitě zase dojde k SDP a budete-li o to stát (máme dojem, že spíše ne), tak i živému srazu.
Plánujeme jak ateliérová focení, tak focení v terénu v různých prostředích (v celém týmu, ale i jednotlivě nebo část týmu, jak to vyjde) - jednak focení náhodná, bezprostřední, více autentická (na rovinu - já jsem milovník lovů a okamžitých focení, chybí mi to a těším se jak blázen), tak focení domluvená. A určitě i mnohá překvapení, o kterých možná ještě ani teď nikdo z nás netuší :-)

Ať žijí kuřačky.cz a ať všem kuřačkám chutnají cigarety a ať se kuřačky všem líbí a nikdo je v kouření neomezuje, protože ženy a dívky s cigaretou jsou, byly a budou nejen sexy a přitažlivé, ale také přirozenou součástí společnosti.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Prohlášení k 6.výročí existence stránek kuřačky.cz

Příspěvekod Kazatel » sobota 23. 3. 2013 0:29

snad to po vás někdo v budoucnu převezme starci :-DDD
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Prohlášení k 6.výročí existence stránek kuřačky.cz

Příspěvekod Dara » čtvrtek 28. 3. 2013 12:07

Blahoželám stránke ku krásnemu výročiu. Vám, páni, patrí môj obdiv a uznanie za vytrvalosť a odhodlanie, s ktorým sa stránkam venujete. Držím Vám do budúcnosti palce a prajem veľa inšpirácie v podobe krásnych žien s cigaretou.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Prohlášení k 6.výročí existence stránek kuřačky.cz

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 17. 4. 2013 11:16

Také já bych chtěl popřát stránkám vše nejlepší a všem lidičkám co tohle mají na svědomí,tak jim patří velké DÍKY za vše co už udělali a pevně věřím a doufám,že ještě udělají...!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron