Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Pokojné vánoční svátky 2013

Příspěvekod antaric » neděle 22. 12. 2013 17:07

Téměř všechna vánoční přání i přání k novému roku, která jsem zatím viděl, dostal či dostávám, obsahují zpravidla přání na věci, které mají přijít zvenčí.

Já chci spíš popřát věci, které přicházejí zevnitř. A mají být uvnitř nás.

Chci vám popřát, aby to pravé vánoční vycházelo z vašeho nitra a jádra. Odtamtud, kde má být pokoj, smír. Odtamtud, kde ztišení otevírá prostor k naslouchání.

Lidé, a možná čím dál víc, mnoho mluví a málo naslouchají. Ve svém já, já, já. Málo opravdu autenticky naslouchají. Se zájmem, tichostí, laskavostí a především vlídností. V hluku a závodech světa.

Přeji vám všem tedy především dostatek vlídnosti, laskavosti a naslouchání, pro své blízké, vzdálené i náhodné lidi, které potkáváte. V touze po pravdě, dobru, pokoji a prosté nenárokující lásce k bližnímu. Vlídnost v obyčejných malých lidských činech a projevech.

Až třeba budete někomu podávat ruku nebo věnujete jen tak pohled z očí do očí. A sdílet třeba i jen pár obyčejných chvil.

Ve dnech vánočních i v roce 2014.

Váš Ondra - antaric
za tým projektu kuracky.cz
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Pokojné vánoční svátky 2013

Příspěvekod antaric » sobota 28. 12. 2013 20:03

V rámci projektu jsem se rozhodl, za podpory dalších členů týmu (muryru - Petr, katmar - Martin, clarity - Gabriela), že za každou správnou a úplnou nominaci, kterou provedete v soutěži Miss Kuřačka 2013, náš projekt přispěje částkou 5 Kč na konto Nadace Charty 77 - na Konto Bariéry. Projekt kuřačky.cz považujeme za součást společenského dění a prostoru, vnímáme nejen vlastní svět, ale svět solidarity a odpovědnosti za druhé. Toto je první krok, v budoucnu se chceme angažovat dalšími směry.

Projektů s dobročinnými účely je celá řada, člověk by rád pomohl všem, není to však v lidských silách. Konto Bariéry jsme vybrali pro symboliku slova bariéry - sami chceme odbourávat bariéry, které jsou ve společnosti - nejen fyzická rozdělení, ale i názorová a postojová.

Kolik bude činit výsledná částka, záleží na vás, jak se zapojíte. Po ukončení nominačního kola počet nominací sesčítáme, vynásobíme 5 Kč a odešleme na Konto Bariéry. Do počtu zahrneme také už všechny dosud provedené nominace.

Pokud sami zvažujete přispění na dobročinné účely, doporučuji vám využít Tříkrálové sbírky, která bude probíhat začátkem ledna, tradičně jako každý rok (http://www.trikralovasbirka.cz/).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník