Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Pokud máte problémy - přihlašování, registrace

Příspěvekod antaric » pátek 2. 11. 2007 21:55

Chtěl bych informovat ty z vás, kteří mají problémy s přihlašováním, nebo registrací, abyste mi napsali na mojí mailovou adresu a pokusili se co nejpodrobněji popsat, co vám to dělá, popř. zkusili nasnímat obrazovky (klávesou PrintScreen), uložili do dokumentu Word (či Wordpad) a odeslali to jako přílohu na mail. Uveďte i, jaký prohlížeč používáte a další okolnosti či parametry, které si myslíte, že by mohly mít vliv na funkčnost.

Většina z vás problémy asi nemá, ale může něco nastat.

Známý je jeden problém, který se týká cookies - zkuste následující postup, který jsem psal několika z vás. Problém se projevuje tak, že se přihlásíte a pak když přecházíte mezi stránkami fóra, tak se vám přihlášení ztratí. Nejdřív tedy zkuste následující a pokud se problém neodstraní, teprve pak mi pište. Rozhodně se nepokoušejte o další registraci, pokusím se vám zprovoznit váš dosavadní účet, nová registrace neřeší problém.

Ještě doplňuji, že stránky jsou odladěny v prohlížečích Internet Explorer 6 a Mozilla Firefox 2.0. Internet Explorer 7 nemám nikde instalovaný a Operu jsem nezkoušel, popř. další alternativní programy.

---

Podle mě je to těma cookies, jak jsem psal - je potřeba je smazat, pak už to bude v pořádku, napořád. Ostatní - pokud se nestačili ještě přihlásit poprvé, tak s tím problém mít nebudou.

Mazání cookies - v Internet Exploreru (pro verzi 6.0) - menu Nástroje -
Možnosti internetu. Hned v první záložce Obecné dát tlačítko Vymazat soubory cookies - potvrdit. Tím se to smaže, začne znovu - mělo by to být v pořádku.
Kdybys s tím ještě měl problém, napiš. Pokud máš Internet Explorer 7, tak
tam se to musí najít jinde, ale princip je stejný.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků