Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Nastavení a zobrazení pohlaví uživatelů

Příspěvekod antaric » neděle 24. 2. 2008 21:13

Ve dnech 23. a 24. 2. 2008 jsem implementoval do systému fóra možnost určovat při registraci a případně dále upravovat v uživatelském profilu své pohlaví. Symbol muž/žena se pak zobrazuje v profilu, seznamu uživatelů a u každého příspěvku daného uživatele.

Výchozí nastavení (pro stávající i nové uživatele) je "nespecifikováno". Určit své pohlaví je dobrovolné, dodržujte ale prosím zásadu pravdivosti informace (navíc lze občas i prověřit). Údaj doplníte snadno v menu Profil výběrem políčka a odesláním.

Pokud máte nějaké připomínky a náměty k tomuto vylepšení fóra, napište zde do vlákna.

Chystám ještě v průběhu času implementovat úpravu týkající se zadávání dat narození (pro zobrazení věku uživatelů) - zadání informace z vaší strany bude rovněž dobrovolné.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 21:11

Zajímavé je, že za ten týden, co se dá nastavit v profilu pohlaví, se k němu přiznalo jen osm lidí :-) (Nepočítám testera - servisní účet).
U žen to občas mohu chápat, ale chlapi? Pochlapte se :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » středa 5. 3. 2008 19:31

Pánové, jak už psal Antaric, to se stydíte za to, že jste chlapi? Nebo jste natolik líní, že nedokážete párkrát kliknout? Viděl jsem už spoustu uživatelů, kteří procházeli toto fórum, ale přesto jsou stále "bezpohlavní" ... Naopak bych rád pochválil děvčata, protože červených křížků docela přibylo ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » čtvrtek 6. 3. 2008 10:24

Myslím si, že je to spíše celková lenost, neochota, i to málo (pár kliků) udělat. Přičemž, jak jsem už psal jinde, cca dvě třetiny uživatelů se přihlašuje pravidelně, opakovaně.
Můj obdiv patří rovněž ženám, dívkám, které si své pohlaví určily (dvě z toho byly nové registrace po zavedení této funkcionality). Současný poměr je 5 "přiznaných" pohlaví žen proti 6 mužům (a ženy tím tak zde daly na frak mužskému egu).

Zatím se kloním, stejně jako vždy spíše k pozitivní motivaci. Určení pohlaví bude jednou z podmínek chystaného VIP členství.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron