Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

Jak se vám líbí kuřačka Violet

1 - vzrušující, moc se mi líbí
18
75%
2 - pěkná, líbí se mi
4
17%
3 - průměrná
2
8%
4 - spíše nelíbí, nic moc
0
Žádná hlasování
5 - vůbec nelíbí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 24

VIOLET - SC kuřačka (1.)

Příspěvekod muryru » úterý 31. 7. 2007 16:35

Kuřačka Violet je už několik let moje velmi oblíbená kuřačka, kuřácký idol. Nabízím první várku jejích kuřáckých fotografií.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 1. 8. 2007 20:23

Tak Violet je opravdu něco, neskutečně krásná a navíc ještě krásnějši s cigaretama! Je vidět, že kouřením vysloveně ŽIJE - jako opravdový idol! Neskutečně přitažlivá, vzrušující - navíc se umí hezky upravit, nalíčit, nehtíky, krásné oblečení, prádlo, boty. Tohle je vysněná nádhera...!
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » středa 1. 8. 2007 21:54

Nezbývá,než souhlasit.Violet je skvělá,moc se mě líbí.Je na ní opravdu vidět,že kouření je její vášní
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

violet

Příspěvekod peter » středa 29. 8. 2007 18:11

peter
 

reakce

Příspěvekod rob » pátek 31. 8. 2007 22:42

Violet je skvělá, chápu, že je to Tvůj idol....
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kasoun » středa 26. 12. 2007 14:06

Violet byla také vždy mou favoritkou ... :-) A další favoriky jsou třeba Angel http://www.southern-charms3.com/angel/main.htm , nebo Ivy http://www.southern-charms4.com/irresis ... y/main.htm :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod bubakus » čtvrtek 28. 2. 2008 20:53

To je fakt něco nádhernýho taková kundička je můj sen. Kouří opravdu pořád a všude. Nejvíc se mi líbí asi ta ve fialovém v postýlce jak silně potahuje a dělá si při tom dobře
bubakus
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 2. 2008

Violet

Příspěvekod tom » čtvrtek 28. 2. 2008 21:06

Mám na SC více favoritek, ale Violet je rozhodně jedna z nich. Myslím, že má na SC sestru - Reese. Myslím si, že si jsou dost podobné. Ale Violet u mě jednoznačně vítězí.
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Re: Violet

Příspěvekod honza » pátek 29. 2. 2008 20:37

No tak tady ta žena je moc hezká a prvky femdom zvláště pak z bičíkem a v kůži tak ty mi voní tze všeho nejvíc dík .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník