Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

Náhodný výběr (2)

Příspěvekod muryru » pondělí 2. 4. 2007 22:11

První náhodný výběr byl označen Kuřačky 23.3 (20 fotek), teď přicházím z druhým náhodným výběrem. Můžete uvést, která kuřačka se vám nejvíc líbí a proč.
ObrázekObrázekObrázekObrázek[URL=http://img519.imageshack.us/my.php?image=ild059fy9.jpg]Obrázek
[/URL]
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 3. 4. 2007 22:36

Těžko říct, každá fotka a žena je hezká, bral bych všechny :-) Přesto - nejvíc mě něčím zaujala první řádek poslední fotka (ild059fy9.jpg), působí na mě nejpřirozeněji, i na to "být spolu", kromě toho má krásně upravený nehty, s hořící cigaretou, na francouzské modeláži a jejích obdobách neskutečně ulítávám...
Dívka na poslední fotce je moc krásná, fakticky, navíc s cigaretou. Jen ty bačkory vypadají podivně :-) (To ještě neznamená, že každá žena musí být hned na podpatcích, na kterých taky ulítávám :-) ) Vidím to jen jako okamžik focení, dívka je opravdu nádherná. Aspoň pro mě :-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 3. 4. 2007 22:37

Ta v bačkorách - jasně, je to ta poslední na druhém řádku - tímto opravuji.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 3. 4. 2007 22:43

Možná u těhle výběrů doporučuju číslovat odzhora zleva 1, 2, 3 atd.... Jinak ta i podle mě moc hezká dívka v bačkorách je na druhém řádku předposlední - číslo 10.
Jako snímek se mi hodně líbí č.9 (dívka zezadu na hřišti), typově asi blondýna na 1.fotce vpravo. Z časových důvodů jsem nestihl přidat obvyklou dvacítku fotek.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 3. 4. 2007 22:49

muryru píše:Možná u těhle výběrů doporučuju číslovat odzhora zleva 1, 2, 3 atd.... Jinak ta i podle mě moc hezká dívka v bačkorách je na druhém řádku předposlední - číslo 10.


Aha, měl jsem zmenšené okno, proto mi to zalomilo už na třetí řádek. S označováním domluveno - číslování shora zleva doprava, plus asi budu ještě psát, co je na fotce.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Evelika » neděle 7. 9. 2008 11:16

souhlasím s antaricem - ta v bačkorách ! :-)
mě nejde ani tak o tu kuřačku, je tedy moc pěkná, ale je to nááádhernej snímek! povedl se ...lavička, stolek, vřes v proutěném košíku....to listí....hezký detaily:-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod antaric » středa 10. 9. 2008 11:48

Evelika: Je jasné, že ženy vnímají trochu fotografie jinak než muži ;-) Možná ne tak vizuálně, ale spíš o pocitech, atmosféře, kterou zprostředkovávají... ;-) I tahle rozmanitost se mi líbí a zvlášť proto, že se na ní můžeme sejít a prožívat... ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron