Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Hlasování o nejsympatičtější kuřačku roku, z autorských fotografií. Informace, nominace, finále

MURYRU - analýza mých tipů v 2.ročníku Miss Kuřačky

Příspěvekod muryru » čtvrtek 8. 1. 2009 10:36

TOP 30
Letošní 2.ročník Miss Kuřačky je podle mě vyrovnanější a nabitější než ročník první. Zatímco v prvním ročníku se mi tipovalo celkem lehce,
letos jsem do své širší nominace nominoval více než dvě desítky kuřaček a musel jsem postupně svou nominaci zeštíhlovat.

10 nominovaných
Nominované kuřačky mají určitý shodný rys, mám rád brunety s delšími rozpuštěnými vlasy, přirozený půvab.

357376029842364361
8283723149423912798

1) Tereza je ztělesněním ženské elegance, neuvěřitelně charismatická mladá žena, přirozená, zároveň velmi atraktivní. Velmi sympatický projev, krásné rysy obličeje i hříva tmavých vlasů. Navíc velmi vstřícná k nám i našim stránkám. Tereza je pro mě největší osobnost z letošního výběru. Ihned po vzniku fotogalerie jsem věděl, že nemůže v mém
výběru chybět, což byla jediná základní jistota při vzniku nominace.
Jednoznačně miláček :-)

2) Alena. Opět veliké charisma, křehká krásná víla pálící jednu cigaretu za druhou, elegantní přirozená dáma s velkým kouzlem. Moc se mi líbila a věděl jsem, že na ní ve svém výběru nejspíše nezamenu.
Žena, kterou je třeba hýčkat a chránit. Jediná žena v mém TOP v kategorii nad 35 let.

3) Andrea. Typický "můj typ" - přirozená moc sympatická brunetka
podle mého gusta. Velmi mě zaujala.

4) Monika. Atraktivní, modelkovský typ. Kočka. Nádherná image, dlouhé černé vlasy, fascinující výraz. V letním počasí vyniknuvší krásné křivky sošného těla.
Focení s ní bylo dobrodružstvím. Nevím proč, i když nebylo znát, tuším nečeské kořeny, což je pro mě malinké mínus u jinak andělsky působící kočky.

5) Štěpánka. Živel, živočišný typ, pokud je Monika kočka, Štěpánka je tygřice :-)) Rozesmátá atraktivní mladá žena s krásným výrazem v očích a opět vyzdvihnu i její vlasy.
Štěpánka je tč. na mateřské dovolené, tímto jí přeju hodně štěstí a zdraví.

6) Jarka. Má úplně všechno, co má mít ten tzv. "můj typ". Delší černé vlasy, krásný obličej přesně typu jaký mám rád, pro mě naprosto úžasné křivky, zejména ty horní, krásně kouří, sympaťanda, krásná spolupráce. Je mi líto, že jsem Jarce způsobil focením s ní menší nepříjemnost. Je jedna z mých nejoblíbenějších v tomto ročníku.

7) Lucka. U ní mě mrzí, že spolupráce s ní byla krátká a nemohli jsme být konstruktivnější, alespoň že u toho byl i antaric s kamerou. I přes existenci jen několika fotek, navíc bez možnosti změny poloh modelky, a v podzimním počasí, mě Lucka svým vzhledem zaujala natolik, že musí
být nominována. Platí to co u Andrey (3), prostě je to můj typ.

8) Nicol. Letní fotky, prsatá šelma, přirozeným způsobem atraktivní,
ale zároveň nenápadná slečna. Velmi sexuálně přitažlivá. Přes nízký
věk velmi výrazné charisma.

9) Andrea. Platí to co u druhé Andrey (3) a Lucky (7). Sice focené
rychlo, ale přesný zásah. Dívka podle mého gusta, sympatická, líbící se mi velmi.

10) Jana - Byla na hraně s několika dalšími kuřačkami, které se do mé TOP10 nevešly. Nakonec dostala přednost díky letní image, svému sex-appelu, typu (dlouhovlasá černovláska), vztahu ke kouření (velmi silná kuřačka). Přitahuje mě.

NEVEŠLY SE (bylo na hraně, rád bych je ve svém TOP viděl)
3270862272523503100
26793188341625103426

KRÁSKY, U KTERÝCH VĚŘÍM ŹE JE NOMINUJÍ JINÍ:
Nevešly se bohužel do mých TOP10, ale počítám je k favoritkám
soutěže a některé ve finále zcela jistě chybět nebudou. Všechny
se mi velmi líbí.

26915302418571499
3661775259032362857


D-NOMINACE (které by si taky zasloužily, ale výš se nevešly):
718305490224613376
351997728823420620
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 11. 1. 2009 13:35

Tak máme finále Miss Kuřačky.
Hmmm..co k tomu říct. Moje tipy totálně vyhořely...
Z TOP10 se do finále dostala jediná, a to Tereza (002), a z druhé desítky také pouze Petra (020). A to jsme rozšířili finále na 10 účastnic.
Z dvaceti nejoblíbenějších kouřících krásek jsou ve hře již jen dvě...

Jak jsem předpokládal, hodně se prosadily mladé slečny z mojí třetí nominační desítky, které výrazně bodovaly všechny a sedm z nich doplnilo ve finále dvojici z mé TOP20. Ovšem na jednu z nejvýraznějších - Terezu 009, opět nedošlo :-((
Poslední finalistku mám ve své čtvrté, doplňující desítce.



Z mých 9 neúspěšných krásek z TOP10 mě nejvíce mrzí fiasko
Jarky (č.19) s pouhými dvěma hlasy (ode mně a od jedné z jejích
soupeřek). Jarčinu fotogalerii považuju za jednu z nejhezčích, ne-li vůbec
nejhezčí v roce 2008, a velmi mě mrzí, že zrovna ona zapadla,
finále by si zasloužila.
828

Stejně tak je škoda brzkého vyřazení Moniky (006), kterou jsem
považoval za jednu z adeptek na medaile.

V desítce bych si uměl představit i Štěpánku (012), možná se mohla
prosadit i nějaká už odrostlejší kuřačka - především Alena (003), nebo
třeba Zlatka.

Ale vybrali jste, jak jste vybrali, finále nemůže mít 30 nebo ještě
více soutěžících.
Tak tedy hlasujme a zvolme druhou Miss Kuřačku!!!!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Miss Kuřačka 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník