Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

Etabak.cz

Příspěvekod Tato » sobota 15. 8. 2009 18:03

Všem kuřákům a kuřačkám doporučuji navštívit stránku WWW.ETABAK.CZ, kde se pomalu rodí další kuřácké diskuzní fórum.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » čtvrtek 20. 8. 2009 19:35

Díky, novému fóru držím palce. Pokud nevymažou můj pozdrav a odkaz tamtéž, zařadím je i do našich odkazů.

Mimochodem - znáte někdo živější, vážně míněnou a stále fungující, popř. rostoucí internetovou diskuzi spojenou s kouřením, která má za sebou větší a silnější historii než naše stránky?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod martinh » pátek 21. 8. 2009 16:01

Hned tam jdu
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Tato » sobota 22. 8. 2009 15:25

Antaricu, doufám, že nezpychneš, ale kuřačky.cz jsou dnes bezkonkurenčně nejlepší stánkami věnujícími se kouření. Jsem moc rád, že vznikají i jiné a my kuřáci přestáváme být mlčícími otloukánky, ale kuřačky spojují diskuzi o kouření s krásou žen. Je vidět, že se jim s Murryru plně věnujete. Ale musím pochválit i nás uživatele, protože je spoluvytváříme. Vedle přípspěvků typu " Slečně X to sluší." se zde objevují polemiky a diskuze a to vždy ve slušné a kultivované formě. To že na tom máme lví podíl my, dokládá příklad diskuzního fóra žena s cigaretou na Lidé.cz, kterou ačkoliv vede Murryru se nedá s těmito stránkami vůbec srovnávat.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » neděle 23. 8. 2009 19:49

Tato: Děkuji za pochvalu, rozhodně jsem nechtěl slyšet a číst něco, na základě čeho bych chtěl zpychnout :-) Spíš mě to zajímá, protože sám nestačím sledovat vše - jaké jsou další existující komunity na českém internetu, které se zabývají kouřením (v pozitivním slova smyslu). Zatím jsem spíše narazil na osamělé ostrůvky, které se nijak (po čase) dál nerozvíjejí a spíše skomírají, pro nezájem a proto, že lidé nejsou ochotni většiho nasazení, táhnout projekty dál a výš (a bohužel mezi ně patří i projekt Asociace kuřáků ČR - www.kuraci.cz, komunikace zcela zamrzla na jejich straně, i přes mou aktivitu i pozvánku na naše živé setkání).

Tvůj příspěvek mě trochu přivedl na myšlenky a přemýšlení, z nichž trochu roste moje ambice nějakým způsobem pospojovat všechny existující internetové i neinternetové projekty, které se kouření věnují v kladném či neutrálním slova smyslu (a může jít třeba i o internetové obchody s tabákem). Pospojovat ve smyslu vzájemné podpory a prolinkování navzájem odkazy. Jistě by to vedlo k popularizaci a větší mohutnosti účasti. Vždyť nakonec - kolik je v české populaci kuřáků a kuřaček. Jejich počet by byl dostačující i na existenci nejsilnější politické strany. Cílem takového projektu pospojování komunit by mělo být především dát kuřákům silnější pocit normálnosti a přirozenosti, vědomí sounáležitosti - že se mohou na stránkách, jako jsou ty naše, cítit doma a mezi svými. A zbytek společnosti přesvědčovat o možném přirozeném soužití bez hysterie a naopak se vzájemným respektem.

Pokud byste takovou aktivitu chtěli podpořit, budu rád, pokud byste ze své pozice kontaktovali ty své kuřácké komunity, k nimž máte nejblíže a pomohli k možnosti vytvořit budoucí širší asociaci a alianci. Je potřeba se dál rozšířit mezi lidi, mezi internetovou populaci, v níž je bezpochyb spousta kuřáků a kuřaček - jen prostě se možná za svou neřest stydí a mají pocit, že na internetu se dají najít stránky o kouření jen negativní, o přestávání apod. Tohle by byla moje ambice, dosáhnout takového úspěchu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 9. 9. 2009 9:49

Pavel776: Děkujeme za slova chvály, znovu povzbuzující a posilující. Jsem sice spíš člověk skromnější, který si nedělá zásluhy, ale je pravda (zvlášť v poslední době) s radostí vnímám věci, které se povedou a povedly (během léta jsem programoval tři další webové projekty, je s nimi spokojenost, výborný ohlas). Takže v tomto směru mám i mírně euforické období.

Ostatní projekty, které se věnují na internetu kouření - pravdpodobně za tím vždy stál nějaký nápad, ale vždycky umřelo na nedostatek času a píle autorů a/nebo na nedostatek zájemců. Jsme rádi, že jsme s muryru kuřacky.cz tak rozjeli, ale především - že si stránky našly své zájemce, čtenáře a uživatele. Bez nich by to nešlo. A ukazatele ve statistikách, za dobu od spuštění, mají v průměru rostoucí tendenci. Doufáme, že trend se udrží, doufáme v zapojení i dalších a dalších uživatelů (ať už nových či dosud jen pasivních).

Rozhodně to, že www.kuracky.cz jsou takové, jaké jsou, dáno i tím, že jsme s muryru autoři dva. Jeden člověk by to neutáhnul.

Napojení na byznys. Zajímavá otázka :-) Mám pocit, že to někdo už načnul na druhém živém setkání stránek (rob nebo drevo to byl). V reakci na to jsem v legraci řekl, že třeba projekt jednou prodáme nějakému investorovi za deset melounů :-) Ne, to nehrozí :-)
Ale v každém případě bych rád, kdyby kuracky.cz mohly sehrát roli univerzálnější, než je jen jejich hlavní nosné téma. Věnovat se všemu dalšímu, co s kouřením souvisí, otevřít se více ženám, přitahnout je, umožnit jim zprostředkovávat další témata, která jsou jim vlastní. Nejsem ambiciózní člověk, ale mou ambicí je se opravdu stát leaderem na českém internetu, vůdčím webem. Ku prospěchu všech. Samozřejmě budeme narážet asi vždycky na "názor většinové společnosti" a jejich odpor. Možná z toho důvodu se případné subjekty, které logicky přicházejí v úvahu, asi bojí s námi navázat otevřenou i neveřejnou spolupráci. Těšilo by mě, kdyby se to společenské klima podařilo prolomit. K tomu i náš web slouží.

Tak uvidíme :-) Jak píšeš, potenciál JE veliký.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 10. 9. 2009 18:26

Hm, statistické zpracování návštěvnosti atd. by bylo fakt docela dost zajímavé...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 21:24

Statistik, čísel a parametrů je celá řada, dají se z toho dělat různá pozorování a analýzy. Na fóru je ovšem zveřejňovat nebudu, ale pokud to (nejen vás dva) zajímá, pak rozhodně přijďte na živé setkání příznivů stránek, budu tam o tom mluvit.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků