Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

Čtrnáctka..........

Příspěvekod nob321ody » neděle 14. 3. 2010 13:23

....... takhle to vypadá u 14 jährige Mädchen





nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod antaric » neděle 14. 3. 2010 13:29

Pěkné
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod nob321ody » neděle 14. 3. 2010 13:32

antaric........přesně něco podobného, co vidíš na třech videích, jsem napsal do rubriky - od kdy by měly dívky začít kouřit - ale smazal jsem to a neodeslal ....... jsem svědkem něčeho podobného, a je to krásný příběh, i když určitě s nezdravým koncem ...........
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod antaric » neděle 14. 3. 2010 13:44

nob321ody: Možná je škoda, že jsi to neodeslal. Není úplně podstatné, kdo se tu jak s kým navzájem shodne nebo neshodne. Pro mě je klíčovější schopnost reflexe, sebereflexe, vnímat své argumenty, i argumenty druhých. Naslouchat a chápat. Takové názory tu zůstanou, nebudou mazány. I některé v mnoha pohledech "extrémní názory" (u kouření se týkající třeba věku, závislosti či těhotenství) - v tom je mi zas bližší přirozenost bez pokrytectví. Není potřeba si na něco hrát, když se nám něco líbí, v elementární slušnosti, respektu a nesobectví.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod Aidah » pondělí 15. 3. 2010 2:56

Německo je země neomezených možností..Tohle vypadá na dcerky přistěhovalců(záběr na muslim.šátky)..No a vypadají už tak na 16-17.Nehtíky,francie manikůra..Pěkné mno..:-) Ale u nás se o tom netočí tak otevřené dokumenty..Kdysi býval pořad Áčko na Nově,jenže my konkrétně Praha se inspirovala v Německu tak cca v 1995-2000..pak si šli každý svou cestou..škoda,Německé dokumenty jsou na úrovni..:-)
Aidah
VIP uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 72
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 2. 2010

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod Katmar » úterý 16. 3. 2010 22:35

Dotaz na to, od kdy bych nechal kouřit svojí dceru, tady už kdysi byl a moje odpověď byla, že od patnácti. Dceři je tedy zatím 17 a je to vášnivá NEkuřačka, která kouření manželce neustále rozmlouvá... Pak se ale přiřítí domů a zapáleně vykládá jak s kámoškama v čajovně kouří vodní dýmku, jak krásně voní, ale cigáro že by si nikdy nevzala... Nerozumím tomu, asi už jsem starej :-)
Jinak minulý pátek syn slavil narozeniny (15) a přijeli mu na návštěvu 3 kamarádi a 3 kamarádky. První půlhodinku byly holky takové nervózní, furt si něco šuškali a pak z nich vypadlo, že si potřebujou zakouřit. Nakonec hulili s manželkou úplně všichni - takže sem tam byl jedinej nekuřák :-) Kluci mi byli celkem fuk, ale na 14 až 15-ti leté kuřačky bylo pěkné pokoukání.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod antaric » úterý 16. 3. 2010 23:34

Katmar: Ty máš vždycky tak krásný zážitky :-) Těším se na vás na srazu ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod Katmar » středa 17. 3. 2010 12:34

Na setkání se už taky těším. Už jsi nějak přesně termín ukotvil? Přece jenom je duben už za rohem....
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod muryru » středa 17. 3. 2010 12:48

Tentokrát mám termín spíš v režii já, jsem ve spojení s miss a vicemiss 2009 (Dášou a Míšou). Třetí vítězka,
Kristýna, se nám zatím neozvala. Takže ladím termíny, Míša si nepřála březen. S antaricem jsme se domluvili,
že den srazu bude sobota. 3.4.nechtěl antaric (jde o velikonoční termín,nemusí se všem hodit), 10.4.si nepřál
milovník, zatím tedy je předpokládaný termín sobota 17.dubna (tedy přesně za měsíc).
S tím jsou srozuměny již i obě reagující vítězky miss, Míša už předběžně potvrdila účast, na reakci Dáši
čekáme.
Místo setkání ještě není určeno, je možné že zůstaneme v nám už známé lokalitě.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Čtrnáctka..........

Příspěvekod Katmar » středa 17. 3. 2010 13:05

Díky za info. Už se těším. Jenom jestli bych se mohl přimluvit o jiné prostory. Současné jsou řekl bych trochu moc "Hospodoidní" a přeci jenom budou mezi námi dámy - missky a tudíž by si asi (podle mně) zasloužili trochu lepší :-). Vím, že bych měl taky nějaké navrhnout a ne jenom kritizovat, ale žadný šikovnější mně nenapadají. Když mě něco napadne dám samozřejmě vědět.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků