Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Starosti a radosti, trápení i světlé chvíle života - muži a ženy, nejen skrze kouření

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod bobo » pátek 7. 1. 2011 22:33

Tak o tomhle něco vím, moje zápletka je ještě divočejší :mrgreen: . Jsem nekuřák a před více jak půl rokem jsem poznal mojí současnou partnerku (nekuřačku a celkem sportovně založenou), kterou jsem postupně ohodnotil 15 body z deseti. Mé vzrušení se zdvojnásobilo, když z ní jednou mimoděk vypadlo, že ve dvaceti asi dva roky kouřila a přestala kuli svému tehdejšímu příteli se kterým pak měla sedmiletý vztah. Téměř od začátku se máme hrozně rádi a dokážeme si povídat otevřeně o všech svých "choutkách" (neujíždím totiž jen na kuřačkách).

Okořeněno to bylo tím, že první dva měsíce (přesto že jsme se měli (a máme) strašně rádi) mi to s ní v posteli moc nešlo, až se mě jednou starostlivě a otevřeně zeptala, jestli by mi pomohlo, kdyby zase začala kouřit (!), dokonce po rozchodu s tím přítelem o tom jeden čas prý docela vážně uvažovala.

Nakonec to dopadlo dobře, partnerka zůstala nekuřačkou, v posteli mi pomohla už jenom ta představa, že o kouření uvažuje (a realizace mých dalších choutek).

Život vymýšlí všelijaké kličky...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod antaric » sobota 8. 1. 2011 20:54

wattin píše:Hezký den, po delší době jsem tu zpět a jak čtu příspěvky, napadá mne, že by stálo za to přidat i svůj.. Možná trochu netypický..jde totiž o vztah nekuřák-nekuřačka, kdy ovšem onoho nekuřáka velmi přitahují kuřačky, ale doma by ji nechtěl. Takže naprosto bezvýchodná situace.. Doma nekuřačka, která pro nekuřáka není najednou přitažlivá, ve snech kuřačky a nekuřačce by se cigareta doma stejně netolerovala. Navíc mám astma. Je to tak silné, že to pokazí vztah? Je to smutné, ale skoro to tak vypadá... Tak jak vidíte i tak to může vypadat...
Ale mimo to jsem Vám všem chtěla popřát všechno nejlepší do nového roku a těmto stránkám co nejvíc krásných kuřaček a prima lidí. WK

Na wattin budu reagovat trochu jinak než ostatní - díky tomu, že o wattin a jejím příteli vím hodně a to poměrně už dlouho. Jejího přítele znám možná osm let, patří k těm, se kterými jsem se na netu setkal v rámci tématu jako s prvním (spolu s Kasounem, s muryru až o pár let později). Wattin pak znám oklikou a vlastně trochu náhodou, z druhé strany - když mi pak o příteli vyprávěla, pak mi to docvaklo, že je to on.

Vím, že do příběhu dvou lidí vstupuju takto veřejně, ale z toho, co vím, cítím, že mnohé věci nepomohly a že tohle třeba může být cesta, jak to nakopnout.

Přítel - můžu napsat, že je to Honza, ostatně Honzů existuje spousty, takže třeba může jít třeba jen o shodu jmen. Jak chcete. Jeho základní problém je to, že se nedokáže rozhodnout. Že neví, co chce. Líbí se mu a přitahují ho kuřačky, velmi. Je to jeho sen, touha. Na druhou stranu se to v něm mele, druhá polovina jeho já cítí, že s kuřačkou by asi žít neměl. Žije s nekuřačkou (wattin) a první polovina v něm zase utíká ke snu a touze. Je to rozpolcenost a nerozhodnost. Co v něm převažuje nebo má převážit. Nejhorší je, že o tom s wattin nejen nedokáže, ale nechce mluvit. Za tohle by si zasloužil vytahat za uši. Tohle ale není o studu, to je společná věc dvou lidí. Má svůj problém a utíká z něho pryč, uzavírá a skrývá se svou duší před wattin. Wattin neví, na čem je, co si má myslet, na co se může spolehnout. Jestli má mít vztah vůbec budoucnost.

Wattin patří mezi ty nekuřačky, které mají pochopení a porozumění pro to, že se muži líbí, když žena kouří cigarety. Když mě poslouchala, jak jí o kouření píšu, co může přinést dvěma lidem v intimním prožitku, bylo ji skoro líto, že nekouří. Wattin jde dál - pro svého přítele a lásku je ochotná si zapálit, pro štěstí, naplnění, spojení. Zapálit ne proto, že by vynuceně chtěla vyhovět druhému, ale proto, že to štěstí a prožití chce přinést oběma, splnit sen, být šťastni, spolu.
Jenže Honza odmítá a uniká... Se slovy, že mu záleží na zdraví wattin. Uniká, odcizuje se, zůstává ve své rozpolcenosti, neví, co chce...

Dostáváš nabídku, o které mnoho mužů milovníků kuřaček, mající ženu nekuřačku, jen sní a Ty to zahazuješ...

Honzo, zasloužíš si vytahat za uši... Naprosto veřejně. Jsem na Tebe rozčílený za Tvou nezodpovědnost vůči wattin.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod bobo » sobota 8. 1. 2011 22:25

Stránky jsem jí zatím neukazoval, ne že bych nechtěl nebo s tím měl problém, ale protože jsem tak trochu stratég a přesně jak píšeš vím, že představy snadno jednou můžou přestat fungovat, a tak si nechci vystřílet hned všechny trumfy na začátku. Proto jsem se s ní například o její kuřácké éře a jejích pohnutek zatím ani moc nebavil. To je jako s ohněm. Můžeš kotel náládovat k prasknutí a rozfajrovat to do běla, ale najdednou zjistíš, že když začne vychládat tak nemáš čím přiložit, nebo udržovat příjemný ohýnek a v případě nutnosti mít vždycky polínko k přiložení...

Teď je to zatím OK, a jakožto nekuřákovi mi vyhovuje, že mám doma taky nekuřačku, nebo vlastně bývalou kuřačku.
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Dara » neděle 9. 1. 2011 13:59

antaric: Dá sa na to pozerať z rôznych uhlov. Ja na jednej strane Honzu chápem, wattin sa nám zdôverila, že má astmu, čomu by fajčenie rozhodne neprospelo,a viem si predstaviť že pre Honzu by to bol určitý pocit viny ktorý by mohol aj prehlušiť pôžitok z pohľadu na svoju fajčiacu polovičku. Čo ale považujem za gro problému,je jeho neschopnosť o tejto tematike s partnerkou hovoriť. Myslím si že vo vzťahu je najdôležitejšia otvorenosť. Veď komu máme veriť,ked nie milovanému človeku? Určite existuje množstvo spôsobov,ako túto situáciu riešiť tak,aby obaja boli spokojní,ide len o to sadnúť si spolu a prebrať to.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod antaric » neděle 9. 1. 2011 18:02

Znám Wattin i Honzu, samozřejmě jen do určité míry, na druhou stranu, kdo mě znáte víc, tak víte, že často mívám dost odhad na lidi dál, určitou projekci chování i věcí, které nejsou vyřčeny. Co jsem popsal ve svém příspěvku jsou ale věci, které jsem se dověděl a interpretoval. A protože mi na obou záleží, nemohl jsem jinak, než psát takto.

Astma - nemyslím, že by to byl až takový vstupní problém pro přiležitostné zapálení si, pro potěchu, pro ozvláštnění a naplnění. Ostatně a navíc - Martina A sama psala, že díky kouření ji astma povolilo. A mně osobně díky kouření prakticky zmizela alergie. Je to jen náhoda?

Pavel: Souhlasím s Tebou, je to tak. V lásce vyhrává bohužel ten, kdo miluje miň. Pokud jde o Honzu, tak bych řekl, že tam zástupný problém není. Je to především rozpolcenost mezi sexuálními touhami a civilním životem. Honza nechce wattin zraňovat, paradoxně ji ubližuje víc, než kdyby jednal víc otevřeně, uměl se jí víc svěřit a spolu hledat zakotvení ve vztahu, hledat pro sebe vzájemnou jistotu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Billda » sobota 1. 10. 2011 12:57

Náhodou jsem narazil na jednu čerstvou diskuzi na netu týkající se vztahu kuřáka a nekuřáka. Diskutují tam o tom maminy - je to totiž na ženském webu. Diskuze mi připadá zajímavá, tak když to tady v "ženském světě kuřaček" moc nežije, připojuji odkaz.

http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub/ ... cord841383

Velmi se mi líbí motto jedné z diskutujících, které vystihuje jeden z objektivně ověřených kladů kouření - jeho socializační efekt:
Kuřák bratra vždycky najde, zatím co nekuřák sedí sám v koutku.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 13. 10. 2011 1:15

Info pro watin...
Prostě to vem do svých rukou, a při té správné příležitosti si před přítelem zapal! Vždyť simůžeš dát 1-2 cíga za den. To nikomu neublíží a všem to udělá radost.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod wattin » čtvrtek 13. 10. 2011 16:08

Pro Katmara:
Dobrý nápad:-) měla jsem to dokonce tak nějak i v plánu, nicméně nakonec k tomu nedojde. Bohužel konec.. No , snad to někdy příště dopadne lépe.. A možná i ta cigareta třeba jednou dostane své místo...
wattin
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 30
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 12. 2008
Bydliště: Praha

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Dara » čtvrtek 22. 12. 2011 18:28

Nevedela som do akého vlákna tento môj zážitok zaradím. Tak to teda postnem sem. Má to súvislosť.
Začiatkom mesiaca som navštívila naše hlavné mesto. Keďže plány, ktoré som mala skrížili iné okolnosti, ocitla som sa v situácii že som musela tri hodiny čakať... Tak som sa rozhodla že tie tri hodiny presedím v kaviarni pri knihe.
Pri stolíku vedľa mňa sedel mladý pár, atraktívne dievča a jej priateľ, typovala som ich na študentov vysokej školy. Na stolíku pred nimi ležali dve krabičky cigariet, krátke červené LMky, a modré Petra slims. Samozrejme som si tak v duchu priradila slimky k atraktívnej slečne, a LMky k jej priateľovi. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď po pár minútach slečna siahla po LMkách, a jej priateľ po slimkách... ;) Toto sa zopárkrát opakovalo. Neskôr sa k dvojici pripojil ďalší pár. Rozprávali sa pomerne nahlas, veľa sa smiali a tak som ich nemohla prepočuť. Z ich rozhovoru (dalo by sa povedať až priateľského doberania si mladíka so slimkami) vyplynulo, že je vlastne pôvodne nefajčiar z militatnej nefajčiarskej rodiny, a fajčiť začal len preto, aby ľahšie prekonal cigarety svojej priateľky. Fajčenie mu smrdelo a vadilo, a takto to vraj prešlo :D Takže niekedy to môže končiť aj takto.... Mladému páru som poslala úsmev spolupatričnosti, a išla som.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Gizela » středa 13. 8. 2014 14:36

Dobrý den, jsem nováček na tomto foru a zaujalo mne téma život s nekuřákem, protože je to i moje situace. Manžel je nekuřák a je docela rád, když si zapálím cigaretu.
Máme s kolegyní kadeřnický salon na malém měsrě a musím říci, že naprostá většina našich zákaznic-dívky a ženy - jsou kuřačky. Z toho důvodu si myslím, že v budoucnu bude stále více převažovat partnerský model: kuřačka-nekuřák.
Gizela
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 7. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlborky

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Sisian » pátek 15. 8. 2014 7:28

Taky přidam svuj postřeh. I já žiji s nekuřákem. Už roky a nevadí mi to. Nekouří a opravdu to neni problém. A on moje kouření miluje. Vím to, vidím to a poznám to. Nejde o to jesli člověk kouří či ne, ale jakej je to člověk.
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Dara » pátek 15. 8. 2014 9:42

Gizela: Niečo na tom bude. Tiež som si všimla ten trend, ale mala som pocit, že sa mi to zdá len kvôli tomu, že ženy si všímam a mužov nie. Ale asi je pravda, že fajčenie je čím ďalej tým častejšie u žien ..a u mužov pomaly ubúda.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Gizela » pátek 15. 8. 2014 14:29

Dobrý den Sisian, jsem ráda,že jsi na tom jako já a sdíliš můj názor na partnerský vztah s nekuřákem.Já sama jsem z rodiny kde prakticky všechny ženy kouří: mamka , sestra i švagrová. Podobně jako já je na tom i moje sestra, která má přítele nekuřáka a také mu navadí, že žena kouří.Myslím, že nás žen kuřaček v těchto vztazích bude přibývat.
Gizela
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 7. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlborky

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Sisian » sobota 16. 8. 2014 9:13

Gizelo zdravim tě a taky si myslim že nás kuřaček bude přibejvat a taky přibejvá. Stačí vidět kolik mladejch holek u škol, na ulicích a tak - kde všude kouřej a je jich možná vic než kluků. Je to dobře, bude nás víc a víc. Chlapi nám podlehnou.
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod David77 » sobota 16. 8. 2014 13:32

Já si myslím, že by měla být tolerance a pokud je jeden z partnerů kuřák a druhý nekuřák, tak by se měli navzájem tolerovat a pro svoji vášeň mít pochopení. Ve vztahu je důležitá tolerance.
Myslím i tolerance kuřáka vůci nekuřákovi a třeba buď vůbec nebo v některých místnostech nekouřit.

Já sice osobně kouřím jen příležitostně, žena vůbec, ale má pro mé občasné kouření pochopení.
Jednou jsme ze srandy kouřili spolu asi dvě cigarety v posteli. Bylo to super a moc se mi to líbilo.
Sice tam byl tenkrát problém to hned vyvětrat, ale proč ne. Je třeba udělat občas změnu či recesi.
Pak jsem to ještě několikrát udělali asi dvakrát.

Přeji hezký den
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod petrr » pondělí 18. 8. 2014 9:25

Reagui na příspěvek Dary z 22.12.2011 jak píše o té slečne s červenými LM na stole. Letos jsem měl podobný zážitek, má přítelkyně je hodně silná kuřačka a když jsme letos jeli se známými na dovolenou, vezla si sebou na týden karton červených Marlborek a známí se divili, jestli jsem nezačal kouřit, když viděli, co vezeme v kufru. Tak jsem jim to musel objasnit, že nejsou moje, ale přítelkyně. Mimochodem, ještě si tam 2 krabičky dokupovala, takže je jasný, že jiný než červený pro ni nemají cenu no a té kamarádovo přítelkyni stačily na ten týden 3 krabičky modrých LM a ten její jí to ještě vyčítal...
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Katmar » pondělí 18. 8. 2014 13:05

To: Petrr. Tak to tu Tvojí kuřačku rozhodně máme zájem zde pro stránky nafotit! Určitě napiš muryru, nebo antaricovi!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod petrr » pondělí 18. 8. 2014 15:35

Neboj se, že jsem to už nezkoušel, ale nechce, je z toho spíš nešťastná, než že by se tím chtěla chlubit na veřejnosti, i když na ulici nebo třeba v hospodě samozřejmě kouří
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Život s nekuřákem

Příspěvekod Katmar » pondělí 18. 8. 2014 17:04

Takže co s tím?
Přece ví, že tady kluci dělají hezké a vkusné fotky. Musíš ji zvládnout. V každém případě chceme vidět aspoň nějakou fotku z mobilu, nebo tak.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Předchozí

Zpět na Láska, vztahy, sex

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník