Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Všichni mě odrazují od kouření

Příspěvekod rostak.78 » úterý 23. 8. 2011 17:19

Já kouřím docela často, ale nejsem ještě závislý, ale každý mě spíš od toho odrazuje, myslí si, že sem se zbláznil, že sem s tím začal a docela pozdě. Pak mě to docela odrazuje od toho kouřit, ale většinou neodolám a cigarety si zase koupím, čekám na tu závislost,to už kouřit budu muset. Hlavně se mi kouření líbí, dává mi dobrý pocit.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Re: Všichni mě odrazují od kouření

Příspěvekod VdGG » středa 28. 9. 2011 0:42

Don't worry, be happy :-D To chce klid, jak už říkal Švejk, pivečko, a k tomu cigárko... Můžeš kouřit jen relaxačně, nemusíš přece mít status - "stálý" kuřák. A nebo to tak můžeš i záměrně navléknout - sváteční kuřák - a uvidíš, že se potom docela pravděpodobně zlepší.
Pochopitelně, pokud si doposud pro okolí nekuřák, nemůžeš se divit, že pokud půjdeš cestou digitální, tj. 0-1, že to vyvolá překvapení, a i negativní emoce. To jsou prostě lidé. S tím nic nenaděláš.
Neboj, znám to sám, kdysi jsem byl také skalní nekuřák, postupem času už to tak horké nebylo, dnes si v klidu občas zapálím a nedávno jsem šokoval bývalého kamaráda z průmyslovky, který mě znal jako militantního nekuřáka, navíc ještě s různými moralizujícími kecy k tomu, takoví jsou nejlepší, že :-)
No, a teď nedávno jsme se náhodou cca po 8-9 letech potkali, za 14 dní nato měl nějakou firemní akci kam sem byl pozvanej, a když jsem ho tam s kamennou tváří požádal o cigáro, tak ten ten výraz bych ti přál vidět.
Nejdřív naprostý úžas až zděšení, že jeho kdysi vzorný kamarád kouří - a potom propuknutí v hurónský nekončící smích.....
Ten večer jsme se ještě hodně nasmáli, a nejvíc u toho, když mě líčil, jak mu mě jeho rodiče dávali za vzor!! :-)
Takže z toho můžou vznikat i naprosto nečekaně příjemné situace.
VdGG
uživatel
 
Příspěvky: 39
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 10. 2007

Re: Všichni mě odrazují od kouření

Příspěvekod rostak.78 » středa 28. 9. 2011 10:19

No já už taky na druhý nedám a normálně kouřím, víš já dycky, jak mě někdo řek, že třeba nemám kouřit, tak sem začal zase váhat a přemýšlet, jestli mám vůbec kouřit, ale mě to chutná, líbí se mi to, tak proč bych nekouřil.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Re: Všichni mě odrazují od kouření

Příspěvekod VdGG » středa 28. 9. 2011 15:31

Tak vidíš, to je správný. Pokud se do toho uměle nenutíš, a děláš to ze svobodný vůle, je to v pořádku. Však taky nemusíš vytáhnout čtyřicítku denně :-)
VdGG
uživatel
 
Příspěvky: 39
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 10. 2007

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron