Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Zážitek s kuřačkou

Příspěvekod David77 » pondělí 24. 10. 2011 18:07

Zdravím,
podělím se Vám o takový zážitek. Byl jsem v pondělí pozván na tzv.skupinovou diskuzi. Jelikož jsem tam byl dřív (abych to našel), tak jsem měl ještě dost času. Pomalu se venku na ulici začali scházet účastníci diskuze. Já jsem si čas krátil kouřením. Přišla tam i jedna dívčina, která stála blízko mě, ale vzápětí odešla si něco koupit. Myslel jsem si, že si jde koupit pití, ale koupila jsi cigarety. Hned s cigaretami přišla za mnou, jestli nemám zapalovač. Okamžitě jsem jí připálil. Kouřila červený Red White.

Říkala, že když viděla jak kouřím, tak to nevydržela a musela si jít okamžitě do krámu pro cigarety a kouřit. Nedalo se to vydržet. Dozvěděl jsem se, že kouřila ráno, ale na odpoledne (skupin.diskuzi) si raději nevzala zapalovač ani cigarety, aby jí to nenutilo si zapálit. Snaží se kouření totiž hodně omezit, ale když vidí někoho kouřit, tak to jde dle ní velmi těžce.
Sama říkala, jaký je to kouření strašný zlozvyk.

Já jsem dokouřil cigaretu a dal jsem si ještě jedna a dívčina si také zapálila. Musím doplnit hladinku, řekla

Takový jsem měl zážitek s cigaretou.

Co na to říkáte?
Mátě také nějaký zážitek s nějakou kuřačkou?
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Zážitek s kuřačkou

Příspěvekod antaric » pondělí 24. 10. 2011 19:57

Pěkný zážitek, opravdu potěší - spřízněná duše v kouření, nejen společenská záležitost.

Doufám, že jsi ji řekl o existenci našeho projektu :-)

Za sebe se se zážitky zdržím, nechám prostor ostatním. Zdržím proto, že jich mám nespočetně mnoho, až jsem skoro irelevantní :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Zážitek s kuřačkou

Příspěvekod Billda » úterý 25. 10. 2011 17:38

Ppss: Skoro to vypadá, jako bys nám vyprávěl svůj sen. Je to totiž neuvěřitelně "sexy zážitek". Být ten, kdo evokuje krásné ženě/slečně chuť na cigaretu... a má o tom přímo důkaz! To já ještě takový štístko neměl :cry: :cry: Jen samé žebrání o cigaretu od mužské populace...
Navíc dívčina z tvého zážitku byla natolik noblesní, že si šla koupit cigarety svojí značky a neřekla si o jednu "bezejmennou" od tebe (i když já osobně bych neviděl nic špatného ani v tom, kdyby si o jednu řekla). Takové dívčině bych s chutí předal k vyplnění náš dotazník :D :D :D
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Zážitek s kuřačkou

Příspěvekod petrr » úterý 15. 11. 2011 10:48

Nedá mi to a musím se podělit o nedávný zážitek. Před časem jsem chodil se slečnou, zapřísáhlou nekuřačkou. I na rande jsme museli chodit do nekuřáckých restaurací. Nedávno jsme se potkali,moc jí to slušelo a mě napadlo po čase někam zajít a popovídat si. Dala mi své nové číslo, že se domluvíme. Abych jí udělal radost, pozval jsem jí do její oblíbené restaurace.V zápětí mi přišla odpověď, že do té už jít nemůžeme, že vybere sama.Bylo mi to divné proč, ale neřešil jsem to. Sešli jsem se teda a hned jak dosedla ke stolu vytáhla z kapsy krabičku a zapálila si. Červená Marlbora. Oněměl jsem úžasem a ona se rozpovídala: „Začala jsem kouřit brzy po našem rozchodu s kamarádkou na dovolené, myslela jsem si, že na to s návratem domů zapomenu, ale nešlo to. Brzy jsme se dostala na krabičku lehkých Marlborek denně a netrvalo tak dlouho a já načínala druhou v 6 večer. Musela jsem s tím něco dělat, a tak jsem přešla na červené. Pomohlo to na pár týdnů a teď už jsem zas na svých 25 denně. Ale jsme spokojená“. A ještě nějaké informace: Je jí 28,kouří od 26,první cigareta ráno v posteli,druhá u kávy, bez cigarety max. 2 hodiny. Seděli jsme spolu 2 hodiny, za tu dobu zvládla 7 cigaret a 2 cestou domů. Bohužel je zadaná a o focení zájem nemá.
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Zážitek s kuřačkou

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 15. 11. 2011 15:27

Velmi pěkný a zajímavý zážitek-jen škoda té poslední věty... :( ale ty jí určitě přemluvíš,že jo... :) ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Zážitek s kuřačkou

Příspěvekod Billda » úterý 15. 11. 2011 19:27

petrr: nádhera! To muselo být supr! Díky za popis. Určitě ji aspoň řekni o našich stránkách a popros o reakci, co si o nich myslí.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník