Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Líbí se vám, přitahují, imponují, máte pro ně slabost? Ti, kteří s vámi žijí nebo s nimi chcete žít, nebo jste zasněné do celebrit?

Pro ženy - jak vnímáte muže kuřáky?

Ano, muži kuřáci se mi líbí, přitahují (jsem kuřačka)
16
40%
Ano, muži kuřáci se mi líbí, přitahují (jsem nekuřačka)
2
5%
Ano, ale jen z praktického hlediska (nevyčítají mi kouření, nabídnou cigaretu atd.) (jsem kuřačka)
6
15%
Neutrálně, resp. nic mi to neříká (jsem kuřačka)
6
15%
Neutrálně, resp. nic mi to neříká (jsem nekuřačka)
1
3%
Ne, muži kuřáci mě odpuzují (jsem kuřačka)
6
15%
Ne, muži kuřáci mě odpuzují (jsem nekuřačka)
3
8%
 
Celkem hlasů : 40

Anketa pro ženy - přitahují vás muži kuřáci?

Příspěvekod antaric » úterý 16. 12. 2008 17:34

Tentokrát bych diskusi rád otočil a věnoval ji spolu s výzvou našim uživatelkám :-) Mírně jsem to naznačil už v Otázkách a odpovědích, tj. téma, že nejen ženy kuřačky se líbí mužům, ale i muži kuřáci se mohou ženám líbit.

Otázka je tedy jasná, na vás ženy - líbí se vám muži kuřáci? Přitahují vás? Přitahují vás více tím, že kouří? Co vás na nich přitahuje? Nebo vás to nechává chladnými či dokonce odpuzuje? Nebo vnímáte jen neutrálně, např. v praktickém ohledu, že muž kuřák vám zpravidla nebude vyčitat vaše kouření, nabídne vám cigaretu, připálí atd. (ale jinak to ve vás nic nevzbuzuje)? Otázek může být samozřejmě více...

Jak jste na tom, milé dámy? :-)

Prosím, aby se hlasování nahoře zúčastnily jen ženy (kuřačky i nekuřačky), příspěvkem pak můžete přispět všichni, i muži, co si o tom myslíte, jaké máte zkušenosti apod. Na muže třeba i otázka, jak by na vás působilo, když by vám žena řekla, že se jí s cigaretou líbíte, přitahujete.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » úterý 16. 12. 2008 17:38

Za sebe mohu říct, že jsem se s tím už setkal, že mi bylo řečeno, že jako kuřák ženu přitahuji... A to jak od kuřaček, tak i nekuřaček. Přiznám se, že ačkoli můj vztah k tématice je především daný tím, že mě přitahují ženy kuřačky, tímto to v tu chvíli dostávalo další a jiný rozměr, rozhodně příjemný a lichotivý... Možná je pak i krása, když přitažlivost, umocněná právě naší tématikou, může být právě vzájemná...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod pezatko » úterý 30. 12. 2008 12:32

Musím říct,že jsem ve svém životě potkala jen velmi málo mužů,u kterých by se mi kouření vyloženě líbilo (a přitom mužů kuřáků mám ve svém okolí poměrně dost) o to víc mě pak tito muži přitahují.
Líbí se mi způsob jakým drží cigaretu,jak vyfukují kouř....
A pak......když se smíchá mužská vůně s vůní cigarety.......to je nádhera.
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Příspěvekod antaric » úterý 30. 12. 2008 12:51

pezatko: I když jsem se Ti s cigaretou na akci nepředvedl a patrně nebudu patřit k té kategorii mužů, kterou máš na mysli, Tvá slova aspoň v představě velice těší a lichotí...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod pezatko » úterý 30. 12. 2008 16:29

antaric:Docela bych byla zvědavá,když říkáš,že ti to bylo řečeno i od žen nekuřaček......
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Příspěvekod antaric » úterý 30. 12. 2008 17:45

pezatko: Je to samozřejmě výjimka, vzácná výjimka, to slyšet i od nekuřaček. Dá se říct, že ony v tom cítily cosi mezi řádky, cosi elektrizujícího, fascinujícího, nevšedního... I cosi přitažlivého pro tu "špatnost"... Fascinující i právě v těch hrátkách s kouřem, vášní, vůní, smyslností... Něco, co je spolu s mužstvím dokázalo i vzrušit... A jejich samotný vztah k cigaretám? Ač nekuřačky, které neznají pocity, které prožívají kuřáci, tak touží to poznat, zažít, i ochutnat. Možná jen v představách, možná i ve skutečnosti... Byť je představa závislosti v pravidelném kouření může v prvním plánu děsit... Ale něco je mocnější, to kouzlo, fascinace, dívat se z očí do očí, skrze modravý kouř... Vnímat, jeden druhého... Oddávat se společně vášni a chuti... Potkat se polibkem...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Anketa pro ženy - přitahují vás muži kuřáci?

Příspěvekod Terezka.S » středa 16. 10. 2013 8:14

Já bych raději nekuřáka, přeci jen když zrovna nekouřím a on ano, nevoní mi. Nicméně láska je láska a té neporučíte:-)
Terezka.S
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2013
Kouření: pravidelně
Počet denně: 5
Značky: Lucky Strike, Camel, příležitostně balené

Re: Anketa pro ženy - přitahují vás muži kuřáci?

Příspěvekod Kamila29 » úterý 3. 5. 2016 21:35

Jó libí, ale takové to kouření s mírou. Chodící popelnice v jedné překouřené flanelové košili, se zatuchnutými fousy fakt nemusím.
Kamila29
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 3. 5. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Lucky Strike

Re: Anketa pro ženy - přitahují vás muži kuřáci?

Příspěvekod Sisian » středa 4. 5. 2016 8:08

..výtečné téma!
Ráda dodám že jednoznačně "mě berou kuřáci", svým chlapáctvím a formou stylu k němuž cigareta patří. Ale sama přitom paradoxně už pár let žiji s nekuřákem :D
ALE: rozhodně žádný kuřák nesmí být dělnicko-jezeďákoidní šmudla, drban a smrdutec, ale upravený muž
který ví jak se chovat, jak gestikulovat a prostě jak kouřit.
U mužů a vlastně i u žen..- u všech lidí platí, že kouření nesmí bejt vulgární, pak je to hnusný a asexuální.
Nicméně pro vztah a život není kouření zásadní priorita:)
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Zpět na Muži kuřáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků