Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Líbí se vám, přitahují, imponují, máte pro ně slabost? Ti, kteří s vámi žijí nebo s nimi chcete žít, nebo jste zasněné do celebrit?

Uvítaly/uvítali byste také autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Jsem žena: Ano, určitě na doplnění a vyvážení tématiky se to hodí
7
16%
Jsem žena: Ano, ale není to nutné, nebylo by to pro mě
0
Žádná hlasování
Jsem žena: Ne, ke stránkám to nepatří
1
2%
Jsem žena: Nevím, je mi to jedno
1
2%
Jsem muž: Ano, určitě na doplnění a vyvážení tématiky se to hodí
6
14%
Jsem muž: Ano, ale není to nutné, nebylo by to pro mě
7
16%
Jsem muž: Ne, ke stránkám to nepatří
18
42%
Jsem muž: Nevím, je mi to jedno
3
7%
 
Celkem hlasů : 43

Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » neděle 4. 7. 2010 20:52

Naše webové stránky sledují primárně ženy kuřačky cigaret. Jejich půvab a přitažlivost zachycují především prostřednictvím autorských fotogalerií od muryru a případně dalších.

Nabízí se ovšem otázka (se kterou jsme byli již konfrontováni), nejen v rámci vyváženosti mezi ženami a muži: Zda by se stránky měly věnovat i mužům a analogicky přinášet i autorské fotogalerie mužů-kuřáků. (Umíme si představit konstelaci, za které by to bylo možné.)

Otázka míří primárně na ženy - návštěvnice našich stránek. Uvítáme tedy reakce od uživatelek, nejen v hlasování výše, ale i prostřednictvím příspěvků. Vždyť jsme od nich nejednou již slyšeli, že muži kuřáci jsou také sexy!

Názory mužů nás také zajímají - zkuste se na otázku dívat, jak ji asi mohou vnímat ženy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod muryru » pondělí 19. 7. 2010 21:13

Asi by ty fotky ale musely přinášet nějaké uživatelky-ženy. Nás chlapy, milovníky žen-kuřaček, by to asi moc nebavilo :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 31. 8. 2010 14:32

muryru-to jsi napsal fakt dobře :lol:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » úterý 31. 8. 2010 14:37

K původnímu nápadu se hlásím já - asi i podvědomě a v rámci vyvažování a ochotě vycházet vstříc. Samozřejmě - ženám je obecně těžké jakkoli vycházet vstříc, nedocení to a ještě to zdrbou s kamarádkami :-)

Sám si umím představit, že bych muže kuřáka nafotil, v podobném duchu jako to děláme u žen kuřaček. Akorát bych k tomu potřeboval ženský doprovod, který by se podílel na oslovení a určování, který muž by se jí líbil + celé akci dala určitý jiný rozměr, díky kterému by to bavilo všechny.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod Billda » úterý 31. 8. 2010 19:19

Zatím jsem nehlasoval, ale můj názor je asi tento: pokud by to bylo v mladé dvojici (trojici) s nějakou pěknou mladou kuřačkou - vedle které by stál buď její přítel, kamarád, nebo prostě kolega s cigaretou, proč ne? Byl by to hezký doplněk. Ale prvoplánově - se sólo kuřáky - by mě to asi nebralo.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » úterý 31. 8. 2010 19:46

Billda: Myšlenka autorských fotografií mužů je postavená na tom, že by byly určené pro ženy. Nepředpokládám, že běžného muže by asi zajímala fotosérie jiného muže, s cigaretou. V diskuzi jsem měl na mysli akcentovat vžití se do role žen, jak by to ony samy vnímaly. A jestli by to brali jako prvek vyvážení, na našich stránkách. Nezbývá, než doufat, že se k tématu vyjádří i ony samotné :-)

Jinak muryru už nadhodil, po tomhle nápadu (nebo možná už před ním), že bych před objektivem mohl stanout já :-) Že by to byla současně i pilotní zkouška a pokus. Akorát si nejsem jistý, jestli jsem zrovna vhodný objekt na sbírání jedniček, abych pak neznejistěl :-) Pokud byste o to ale hodně stáli, tak to zkusíme :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod nob321ody » úterý 31. 8. 2010 22:09

odpověď je jasná, a ještě jasnější - NEPATŘÍ TO SEM
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » úterý 31. 8. 2010 22:12

nob321ody: A jsi žena? :-) Co jsi ochoten udělat pro ženy? :-) Mě zajímá názor žen a názor mužů, kteří jsou si schopni odhadnout představy žen. A argumentace.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod Evelika » úterý 31. 8. 2010 22:21

No, já jsem zatím nehlasovala, páč můj názor je něco mezi 1. a 2. možností. Takže: ANO, ALE NENÍ TO NUTNÉ - POUZE JAKO DOPLNĚNÍ A ZPESTŘENÍ STRÁNEK - PRO NÁS ŽENY.Pravdu máte v tom, že by bylo asi lepčejší, nebo spíš vhodnější, kdyby ty snímky tvořily samy ženy. Jenže je nás tu pomálu a tak odvážnýh, asi ještě méně :-D Každopádně si myslím, že bychom nepohrdly se juknout a samozřejmě ohodnotit nějakého fešáka, či sympaťáka s cigaretou.
Toť můj názor.
A ještě se podělím o můj letní zážitek z pláže.Onehdá se tu někdo zmínil, že by ho zajímalo, zda i muži kouří slimky.Pánové, (a dámy) já to viděla na vlastní bulvy! :shock: A bylo to strašný!!! :o Nebyla to náhoda, jako že by mu došly cigarety a vzal si od partnerky, kouřil je pořád! Upororňuju že růžové plavky neměl! :) a měl partrtnerku....Bože, ale jak ta slimka v rukou muže byla nicotná a nepřirozená.
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod nob321ody » úterý 31. 8. 2010 22:47

anketa je jasná, čtyři odpovědi jsou i pro muže !! takže nechápu, proč je primárně zaměřená jen na ženy ...
co jsem ochoten udělat zde pro ženy ?? odpověd je jasná a ještě jasnější : HODNĚ! Hlavně to, že se sem nikdy nenechám vyfotit s cigaretou , chlapi sem zkrátka nepatří :D :D :D at si udělají kuřačky svoje forum "kuřáci.cz" -- já zde nerozhoduji, jsem tu jen KUKMENT .................tak to ber tak, jak je to napsaný....... :D :D :D a odpověd nepitvej
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » úterý 31. 8. 2010 23:01

nob321ody: Samozřejmě budu pitvat, protože na rozdíl od ostatních vůbec neargumentuješ :-) Pokud máš jen názor, zahlasuj. Pokud k tomu máš co argumentovat, argumentuj. To, že "chlapi sem zkrátka nepatří", není argument. A řeč je o mužích obecně, já vůbec nemám zájem fotit Tebe :-) A pokud sis nevšiml zadání, tak tam jsem napsal: "Názory mužů nás také zajímají - zkuste se na otázku dívat, jak ji asi mohou vnímat ženy."
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod Blago » pondělí 5. 3. 2012 20:54

Pokud se mi na hlavní stránce sebude vnucovat obrázek kuřáka, tak mi to nevadí. Pravděpodobně by to přilákalo více žen na stránky, a to je přece do dobrý ne? ;)
Blago
uživatel
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 4. 2009

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » úterý 6. 3. 2012 23:08

Blago: Vzhledem k tomu, že s muryru energii věnujeme primárně jiným věcem a tohodle se zatím nikdo neujal, není moc pravděpodobné, že by se v tomto směru v dohledné době něco změnilo oproti stávajícímu stavu :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod Dara » úterý 6. 3. 2012 23:40

Myslím si, že fórum sa bez toho zaobíde :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » úterý 6. 3. 2012 23:50

Dara: No, u Tebe je to samozřejmě trochu jinak všechno :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod Martina A » středa 16. 5. 2012 19:37

Pokud nečekáte pouze zájem žen lesbiček, tak to podle mě je hodně dobrý nápad. Pochybuji, že jedině s ženskými fotkami přitáhnete na stránky ženy. Pokud mají ale stránky zůstat mužskou komunitou, pak na focení mužů jistě zapomeňte.
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod muryru » středa 16. 5. 2012 20:58

Martina A: Tak stránky nejsou zdaleka jen o fotkách a videích. Myslím si, že naše stránky sleduje dost slušné procento žen, i když samozřejmě budeme rádi, kdyby více přispívaly. V žádném případě tyto stránky už dávno nejsou ryze mužskou komunitou. Myslím také, že spousta heterosexuálních žen dokáže ocenit půvab jiné ženy. Náš současný tým rozhodně muže fotit neplánuje, ale kdyby se našla fotografka s tímhle tématem, tak proč ne :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod antaric » středa 16. 5. 2012 23:34

Martina A: Vím, že ženy nejsou obecně zaměřené na vizuální podněty tak intenzivně jako muži. Nicméně i mezi ženami jsou rozdíly. Je jasné, že spoustě jsou nějaké fotky jiných žen ukradené ("proč bych se na ně měla dívat?"), popř. je to jakýsi projev žárlivosti, závisti či pohrdání. Jsou ale ženy, a nemusí to být ani lesbičky, které se na fotky jiných žen rády podívají. Ale sledují na nich něco jiného než muži - inspirují se či hodnotí oblečení, doplňky, úpravy všeho možného. A věřím (a znám nejednu) jsou i ženy, pro které je příležitost vidět jiné kuřačky na fotkách povzbuzením pro jejich vlastní sebevědomí s cigaretou, případně také impulsem se nechat zvěčnit zrovna tak dobře na fotkách před našimi objektivy. Zkrátka - fotky jiných žen s cigaretou mohou být pro ženy výzvou a přesvědčením, ať už v jakémkoli rozměru.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod David77 » čtvrtek 17. 5. 2012 7:15

Pokud by nějaká kuřačka chtěla dát fotky svého partnera kuřáka nebo jiného muže, tak proč ne. I ženám (není jich třeba tolik) vzrušují muží kuřáci. Byl by to takový doplňek pro naše stránky. Proč ne, jen by to chtělo více přispívajících žen kuřaček na naše stránky.

Hezký den
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Autorské fotogalerie mužů kuřáků?

Příspěvekod iamjumbo » neděle 16. 12. 2012 13:51

a man does not interest me, smoking or not
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

Zpět na Muži kuřáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník