Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Parfémy a vůně

Příspěvekod antaric » neděle 29. 8. 2010 13:39

K ženám a k jejich zkrášlování tak nějak odnepaměti patři i jejich cit a smysl pro vůně. Ztělesnění vůní pak přirozeně představují parfémy a toaletní vody. Pro mnohé muže může být vášeň některých žen až nepochopitelná, jiní pak mají pro to smysl a sami tvoří protiváhu a "doplněk" své ženě používáním pánských parfémů.

Jaké vy ženy používáte parfémy? Jaké i konkrétní značky vám nejvíc sedí? Jste věrná jedné značce? Nebo jich střídáte více, podle nálady? Všímáte si (a popřípadě i zkoumáte), jak voní i jiné ženy? Co je vám největší inspirací pro výběr parfému? Zahoříte netrpělivostí pro novou vůni nebo dáváte prostor až do konce svému stávajícímu parfému?
Parfémy nakupujete v kamenných obchodech nebo je pro vás lákavá cenová hladina téhož zboží v internetových parfumeriích? Představuje pro vás parfém vhodný dárek od partnera?

A také - máte rádi, když i muž voní? Jaké vůně na něm preferujete - ať už charakteristikou nebo konkrétní značkou? Máte pocit, že vás vůní umí muž oslovit, vyvolat ve vás nějaké emoce? Myslíte, že na každého muže patří jiná vůně nebo jednu vůni si umíte představit na každém, nejen milovaném či vysněném objektu?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod antaric » neděle 29. 8. 2010 13:45

Vzápětí po založení tématu ještě pokračuji dále. Není úplně náhodou, že téma parfémů a vůni se objevuje i na našich stránkách. Nemohu mluvit za všechny ty, které kuřačky přitahují, ale patřím k těm, které intenzivně vnímají, jak se krásně mísí vůně ženskosti, parfému a cigaretového kouře... Pro mě osobně je to neodolatelný sexy mix, afrodisiakum - které pro mě nemá obdoby v ničem jiném. Proto milé ženy kuřačky - věřte, že máte v sobě silnou zbraň :-)

A pokud jde o mě samotného - jaký z parfémů by se vám nejvíc voněl na mně? Který by vám voněl z následujících, co používám nebo jsem používal? Hugo Boss No6, Hugo Boss Soul, Armani Attidude nebo Lacoste Challenge? Mně osobně voní každý z nich, střídám je podle nálady a přiležitosti, či i dokonce dle ročního období.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod muryru » neděle 29. 8. 2010 14:43

Souhlasím s tím, že vůně ženského těla, ženina parfému, cigaretového kouře je opravdu neodolatelný
sexy mix, který miluji a je krása k takové ženě přivonět. Ano, je to afrodisiakum.
Umím si představit i k tomu ještě mix dalších vůní, ale to už patří trochu jinam, do soukromí....

Jinak muž by možná měl vonět spíš benzínem, potem a třeba tabákem - tedy taková "zálesácká stará
škola", ale to už dnes na ženy asi moc nefunguje :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod pezatko » pondělí 30. 8. 2010 11:24

Osobně si myslím,že kvalitní parfém patří k ženě stejně jako upravené nehty atd.Vybírám si parfémy nejen podle nálady,ale také podle určitého období,ve kterém se právě nacházím.I u jiných žen si velmi často všímám jejich vůně..
Docela mě překvapuje názor,že pánský parfém je jaksi zbytečný...naopak si myslím,že zrovna parfémy pro muže jsou úžasné,dokonce si v nich libuji mnohem víc než v dámských a možná i proto mě baví je při vhodné příležitosti pro ně vybírat.I u mě platí,že kombinace muže,jeho parfému a cigaretového kouře je naprosto neodolatelná.
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod muryru » pondělí 30. 8. 2010 12:00

Nicméně pokud má žena na to vkus, baví ji i takto pečovat o partnera, tak si to rád dám líbit, pokud to nepřekročí určité mantinely - metrosexualita mi nic neříká.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod pezatko » pondělí 30. 8. 2010 12:30

Neměla jsem na mysli metrosexualitu,ta je uplně o něčem jiném...já jsem se vážně nesetkala s názorem ženy že nemá ráda,když muž používá vhodný parfém.
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod antaric » pondělí 30. 8. 2010 16:58

Já mám taky spíš za to, po všech zkušenostech, že ženám se parfémy na mužích většinou líbí. V minulosti mi to bylo i několikrát projeveno v podobě dárku, který jsem takto dostal. Bývalá láska pro mě vynašla, že se ke mně hodí, vůně Hugo Boss No6 - a dala mi ho. Vlastně to je jedna z mála věcí, krom vzpomínek, která mi po ní zůstala - tenhle parfém kupuju a používám dodnes.

pezatko: "I u mě platí,že kombinace muže,jeho parfému a cigaretového kouře je naprosto neodolatelná" - není to tak trochu náhodou v rozporu s tím, že máš partnera raději spíše nekuřáka? ;-) Jinak taková věta mě velice těší a lichotí - je to příjemné to vnímat, zvlášť při osobních chvílích.. :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod muryru » pondělí 30. 8. 2010 17:21

antaric: Přesně tak, pokud se to partnerce líbí a pokud třeba přijde s nějakým návrhem, jaká vůně
se hodí, tak tomu jsem byl vždy otevřený. Ale jinak na tom vůbec neulítávám, parfémy v mých očích
patří především k ženě, kde je to naopak zásadní záležitost.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod pezatko » pondělí 30. 8. 2010 19:55

Já tam žádný rozpor nevidím...psala jsem,že je pro mě ideální pro život spíš partner nekuřák,po všech zkušenostech vím,o čem mluvím...ale že mě dostává nebo spíš,že mě vzrušuje kombinace muže,jeho parfému a kouře z cigaret je věc jiná.
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod honza » pondělí 30. 8. 2010 19:57

Já se tady shodnu z Pežátkem mám to stejně u ženy když voní parfémem a cigaretou je to velice impulsivní pro mě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod pezatko » pondělí 30. 8. 2010 20:06

psala jsem svůj názor,možná se dneska už nedivím,že se o českých mužích říká,že o sebe příliš nedbají..
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod muryru » pondělí 30. 8. 2010 20:55

honza: Ale to my jsme přece psali, minimálně antaric i já, že se nám moc líbí když žena voní parfémem a
cigaretou, že je to pro nás moc přitažlivé :!:

Pezatko chápu, po zkušenostech by preferovala nekuřáka nebo mírného kuřáka, určitě má zkušenosti
se životem se silným kuřákem. vše má svoje pro a proti , a to že jí vzrušuje jmenovaná kombinace vůní
je v pořádku, je to prostě určitý sexuální signál, pud, preference partnera je zralé uvažování.
Stejně jako já mám rád co jsem psal 29.8.2010 15:43, tak jako partnerku preferuji spíše slabší kuřačku anebo dokonce nekuřačku (byť svátečně si ve vhodné chvíli zapálit by jí nemělo být cizí).
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod honza » pondělí 30. 8. 2010 21:02

Psali vím já to ted napsal za sebe aby jste to taky věděli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod Evelika » středa 1. 9. 2010 0:39

Souhlasím s pezatkem, že vůně k ženě prostě patří, zrovna tak jako upravené nehty, vlasy, prostě celková úprava, tedy její vizáž.Já osobně jedné značce věrná nejsem - myslím si, že by to byla nuda! :D Takže "prubuju" různé vůně. A ty, které mně, aj mému partnerovi voní nejvíce, tak k těm se samozřejmě ráda vracím. Mezitím ale zkouším jiné, abych je mohla používat dle nálady, či příležitosti.
Mou oblíbenou vůní je Giordani Gold i Silver, které si objednávám z katalogu.Naposledy jsem si objednala pro mě novou vůni Intense Embrace a ta mi tedy fakt moc příjemně voní ;) Takže ji právem řadím mezi své oblíbené :P
Co se týče mužů, tak musím přiznat, že pánský parfém, v rozumné míře!(né kýble! :lol: )mi je velice příjemný.....
Svému manželovi ráda a často (vlastně jenom já :P )kupuju parfémové a toaletní vody, páč si myslím, že hlavně mě musí příjemně vonět! ;-) Je fakt, že vždy sem se trefila aj jemu do "noty". :)
Čéče na tu otázku, zda si dovedu představit jednu vůni na každým mužským, asi nedokážu odpovědět, ale spíš si myslím, že ne. Je to asi i o typu...o charakteru....nevím.Jo, tak už to vidííím! Svýho mužskýho, a nějakýho týpka, třeba mě méně sympatikého :) stojí vedle sebe a stejně voní....NE! Tak to rozhodně ne, to bych nechtěla. :lol: :mrgreen:
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod Martina A » středa 1. 9. 2010 17:29

Asi to nebude úplně k dané otázce, ale - já mám vůně obecně hodně úzce spojené se vzpomínkami, konkrétními, nebo možná spíše s náladami určitých období... Když po delší době použiju parfém, který jsem "nosila" dříve, úplně to na mě dýchne atmosférou tý doby - a to kolikrát až do extrémů - už mě takhle parfém uvrhl do deprese a rtěnka mi jednou zařídila super náladu na celý týden... To jsou věci...

Takže, možná i to je důvod, proč vůním přikládám takovou hodnotu - a to i u mužů. Pokud to nepřehání, rozhodně mi to nepřipadá vůbec zženštilé. Ale mnohdy dám přednost vůni (pozor, ne zápachu :D ) těla. ;) Minimálně by se tyto neměly překrývat, alespoň já to tak mám.

Mimochodem - vůně na ženách vnímám velmi intenzivně. Dnes jsem v autobuse do Prahy chytla hodinový a velmi trapný záchvat kašle, neboť přistoupila dáma, která to jaksi přehnala s poněkud agresivním parfémem. Budiž to důkazem. :lol: :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod Petun » pondělí 7. 1. 2013 16:35

U mě jasně vyhrává DKNY Delicious. Miluji nasládlejší vůně a tuto vůni používám již 3 roky. Pořizuji si ho převážně přes eshopy. Samozřejmě ale používám i jiné a zajímají mě i novinky. Když mě nějaký zajímá, zajdu do parfumérie ho očichat a když se mi líbí, objednám si ho.

Podle mě i k mužům v dnešní době patří vůně. Pokud chlap nevoní, tak je to někdy fakt děs! Přítel používá Lacoste Red a nebo se mi ještě líbí Hugo Boss No.6
Petun
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 7. 1. 2013

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod klér » úterý 8. 1. 2013 17:54

Evelika: Giordani Gold mi voní taky, ale mám radši Love Potion nebo růžovou Precious. Jestli se můžu zeptat, ty jsi členka nebo jenom odebíráš od někoho?
klér
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 12. 2012

Re: Parfémy a vůně

Příspěvekod Eila » středa 15. 6. 2016 14:06

Co se týče mužů, dobrá vůně vody po holení nebo parfémů je určitě hodně sexy, zvláště u "drsnějšího" chlapa nebo nedbale elegantního. Ale vlastně u všech, pokud jim sedne k osobnosti. Miluji stránky <odkaz odstraněn>, kde jsou skvělé recenze na parfémy.
Já sama životní parfém stále hledám. Zajímaly by mě zkušenosti, které dámské parfémy se právě hodí k vůni cigaret. Zatím se mi líbil Shalimar, Kenzo Amour, Hypnotic Poisson, Prada Ambre a Jil Sander Sun.
Z pánských parfémů bych doporučila Chanel Allure for Men a značku Hermes.
Moc mě zajímá, které parfémy se líbí mužům na ženách kuřačkách.

// EDIT antaric: Nedovolená reklama - odkaz na stránky
Eila
uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Žena
Registrován: 13. 6. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Karelia Slims

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník