Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Kuřačky a mobil

Příspěvekod antaric » pondělí 13. 9. 2010 21:56

Původně se toto téma mělo jmenovat obecně Ženy a mobil (a i tak bude trochu pojato), ale je jasné, že kuřačky mohou mít ke svému mobilnímu telefonními přistroji ještě vztah navíc (viz podotázky na konec).

Co pro vás, milé ženy (nejen kuřačky) mobil znamená? Je prostředkem komunikace nebo je něčím ještě víc? Jaký vztah vás k němu váže? Nehnete se bez něj na krok? Nebo si rády od něj odpočinete?

Čím se řídite při výběru nového telefonu? Jsou pro vás důležitější funkce, způsob ovládání nebo vzhled či barva? Řídite se samy sebou? Nebo okolím? Dostáváte mobily jako dárek nebo si ho kupujete výhradně samy?

Trávíte více času smskováním nebo telefonováním? Máte pod kontrolou měsíční útraty nebo váš účet končí částkami, které raději nechcete vidět? Jsou pro vás alternativy v podobě balíčků neomezeného volání tím pravým ořechovým? Jsou smsky, které si ponecháváte na památku nebo je všechny mažete? Píšete smsky vyťukáváním nebo slovníkem T9? Případně už na dotykových displejích a klávesnicích?

A kde váš mobilní miláček při cestování tráví nejvíce času? Je to kabelka, baťůžek, kapsička nebo něco jiného? Používáte rozmanitá zvonění nebo dáváte přednost diskrétnějším zvukům? Případně signalizaci příchozích hovorů a sms přenecháváte pouze na vibracích?

A nyní více k vlastnímu - kuřačka a mobil. Rády současně telefonujete/smskujete a kouříte? Je to pro vás vhodné relaxování k hovoru? A nebo prostě jen využijete čas, v jeho nedostatku? A nebo zásadně obě činnosti oddělujete, znamenají pro vás tříštění pozornosti?

Myslím si, že téma má nevyčerpatelnou studnici dalších podotázek - prostor přenechávám i dalším, do diskuze :-)

Za námět děkuji Carlosovi.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod antaric » pondělí 13. 9. 2010 21:56

Já hned vzápětí dodávám, i za muryru, že my příliš mobily u kuřaček nemáme rádi. To proto, že nám znemožňují danou kuřačku oslovit, pro naše stránky. Úplně extrémním případem, který - slušně řečeno - velmi nepotěši, jsou situace, kdy kuřačka vyjde např. z obchodního centra, zapálí si současně s vytočením čísla na mobilu a telefonuje. A hovor típe spolu s cigaretou a načež rázně odchází zpět.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod Evelika » sobota 16. 10. 2010 15:43

Jejda, to je otázek:-) vezmu to tak nějak postupně....
Mobil jse pro mě hlavně prostředkem komunikace, žádný jiný vztah k němu nemám :-D
K práci ho nepotřebuji, takže komununikuji především s rodinou a přáteli.
Vzhledem k pubertálnímu věku mých synů, si bez mobilu nedovedu představit jejich takzvanou "kontrolu" - jak to ti naši rodiče bez nich mohli zvládat? :shock: Třeba když jsem chodila pěšky ze zábav domů...bych se zbláznila, kdybych se jim nedovolala! Však oni mi to brzy začnou típat! :D Horší je to s manželem, tomu když volám - tak dopol. mi to nezvedne, páč pracuje! a odp.když volám, tak se mi jeho mobil většinou ozve z jeho kufříku na chodbě!!! :D Smsky nepíše, takže ho má - jak já říkám - na dvě věci! :)
O volbě nového telefonu toho moc nenapíšu, neboť mám teprv druhý :-( :) Oba jsem si kupovala sama a to jsem se asi řídila sama sebou, bo jsem čučela jen na to jak vypadá, tedy esi se mi líbí :-D
Řekla bych, že spíše smskuji, ale pokud zjistím, že mám nějaký ten kredit navíc,, tak šupšup a už kecám s kámoškou :D Většinou mám útratu pod kontrolou, jen mě teď o dovolenou vypekli, tak jsem to krapánek přepískla. Ale přišla mi tam info smska o ceně volání a sms, ale ve finále to bylo úúúplně jinak! :cry: Když jsem po vyúčtování volalana info, tak se mi milá slečna jen omluvila...hmm, to bylo od ní hezké, moóoc hezké! ;)
Smsky vyťukávám a některé si nechávám aj na památku ;)
Mobil nosím v kabelce, z níž se mi linou občas zajímavé hlášky (které mám samozřemě od dětí!)např.: " tak mě zvedni!já ti zvoníčkuju,jsem tvůj růžovoučký mobilíček!" :D :D nebo "...jesli nemáš ty prachy, tak to ani nezvedej!! :D
Pane jo, já se ale rozepsala!!! :shock: :lol: jo ještě na jedno jsem neodpověděla...
ANO, vždy když vím, že hovor bude na delší dobu, tak si u něj zapálím cigaretu....tedy - je to pro mě vhodné relaxování u hovoru ;)
Už raději žádná písmenka, nebo si to nikdo ani nepřečte! :D :lol: :P
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 21. 10. 2010 16:37

A já si to přečet ;) a celý :lol:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod Martina A » pondělí 24. 1. 2011 19:36

Koukám, že tu není mnoho příspěvků, tak přidám "ruku" k dílu. :)
K telefonu žádný zvláštní vztah nemám, nezáleží mi na značce (ačkoliv pravda, osobně preferuji telefony Nokia, ale jde spíše o zvyk) a ani funkce mne tolik nezajímají, protože stejně obvykle pouze píšu smsky, případně volám. Je mi 20, první telefon jsem, tuším, dostala, když mi bylo 12 a v současné době mám už třetí. Telefony měním obvykle až když totálně odejdou. Co se týče vyzvánění a zvuků, většinu času používám buď profil "Tichý", nebo pouze vibrace. Je to praktické, protože ve spoustě situací (na přednáškách, v divadle atp) je skutečně nepřípustné, aby vyzvánění narušovalo daný program. :roll:
Osobně považuji za skvělý technický pokrok poměrně starou záležitost, a to internet v mobilu. Není nad to dohledat si nějaké dopravní spojení, nebo zkontrolovat emailovou schránku, pokud nemáme možnost připojit se jinak. :) Taky mě už párkrát zachránil, když standardní připojení kikslo. :D
Jinak přestože nemám k telefonu žádný zvláštní vztah, je pravda, že důležitý pro mě je. Vždycky když odcházím z bytu/domu, kontroluji, jestli mám klíče, pěněženku a mobil. :) Jedná se ale spíše o "případ nouze", protože pokud nic sama nepotřebuji, mobil klidně leží celý den na jednom místě bez povšimnutí. :)
Dříve jsem nosila mobil většinou v kabelce (ovšem pouze ve spešl kapsičce na mobil, která má zip), ale v poslední době jsem si zvykla nosit ho v kapse u kalhot, což sice působí rušivým dojmem, ale zvyk je zvyk. :)
A konečně, co se týče kouření během telefonování nebo psaní sms, tomu moc nefandím. Cigaretu si tak vůbec nevychutnám. Výjimkou jsou snad jen delší "sváteční" telefonáty s kamarádkou, kdy si zapálím i ráda, ale pravdou je, že telefonováním trávím skutečně velmi málo času a omezuji ho většinou jen na nezbytné záležitosti.
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 25. 1. 2011 18:33

Pěkné přiložení "ruky" k dílu Martino... :)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod Billda » čtvrtek 27. 1. 2011 21:34

Snad potěší jedno videjko mladé hezké kuřačky - telefonovat tam začne v minutě 4.20 a je vidět, že si při tom na cigaretě pochutnává se stejnou intenzitou a navíc při tom ještě stihne bravurně zlikvidovat nedopalek... :o

GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Kuřačky a mobil

Příspěvekod renegade » čtvrtek 27. 1. 2011 22:59

Pro Billdu: Ta slečna je celkem hezká, ale na muj vkus má moc krátký vlasy. ;)
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník