Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod antaric » úterý 2. 11. 2010 10:22

siolaaduob: Díky za Tvůj příspěvek, je v něm vidět opravdové zaujetí, které má mnoho z nás. Doufám, že i tohle bude podporou a povzbuzení pro spoustu kuřaček - budou si víc vědomy toho, jak sexy a přitažlivě mohou působit, dosahovat dokonalosti pro oka nejen nás mužů. Přitom mnohdy stačí málo, jak nás tím odzbrojit, dostat.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Dara » úterý 2. 11. 2010 13:58

Ja len zareagujem na to,čo napísal siolaaduob. Ja som sa naučila nosiť opätky tiež tak,že som ich nosila aj doma aj kamkoľvek.... samozrejme zo začiatku to nebolo ľahké ale netrvalo dlho,a zvykla som si. Na výške som s tým už nemala vôbec problém. Podľa mňa vedieť chodiť na vysokých opätkoch je niečo,čo by jedna dospelá žena mala vedieť... proste nutnosť. Dosť ma zaráža to,že napríklad mnohé študentky právnických a ekonomických smerov sa stále svojich botasiek nechcú vzdať,pričom je veľmi pravdepodobné že po ukončení štúdia sa lodičky stanú ich "pracovnou obuvou" a budú sa v nich musieť naučiť chodiť. Ono je to potom dosť hanba,keď do firmy nastúpi mladá absolventka a chodí po chodbách ako nejaký velociraptor z filmu Jurský Park. Ono chôdza na opätkoch nieje nič nezvládnuteľné,ani bolestivé,treba sa to len jednoducho naučiť a investovať do kvalitných topánok.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Ája » čtvrtek 4. 11. 2010 21:04

To já jsem začala chodit v lodičkách až k vůli manželovi, který sportovní boty nemá rád. Dost dlouho jsem si zvykala, ale dneska chodím celý den v podpatcích i 10 nebo 12 cm vysokých a nedělá mi to problém. Samozřejmě když venčím psa tak si vemu kecky. Na vysoké podpatky jsem tak zvyklá, že když jsem den na výletě v pohorkách, tak mi vadí a už se těším do lodiček. Jinak mám ráda klasické lodičky s úzkým podpatkem a přiměřenou špičkou - ani kulatou, ani příliš špičatou. Boty vybíram vždy s manželem aby se líbily i jemu. Současně však hodně hlídám tvar, aby byly pohodlné. Vyzkouším třeba desatery boty než si koupím ty které mi padnou. Rozhodně pohodlí je na prvním místě a je zajímavé, že se dají najít pohodlné lodičky i 12 cm podpatkem. Jiné experimenty moc nemám ráda.
Ája
Ája
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 4. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod nob321ody » sobota 6. 11. 2010 14:09

......a jsem tu znovu, a to je zase botičková paráda !!!!! ať má "lejdy" co kritizovat

13126
....na snímku je Kourtney Kardashian, mladší ségra slavné Kim
tady jsou obě /po mamince kuřačce/ kuřáčky - a je ještě jedna segra / kouří celá rodina????????

13127
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Dara » sobota 6. 11. 2010 21:51

Síce netuším kto tie slečny sú... Ale tá na prvej fotke má peknú blúzku,aj sukňa je celkom ok. Len tie topánky sú trochu prehnané... ale oproti Tvojim minulým príspevkom sa to lepší :lol:
EDIT: Tak aby som len nekritizovala,pohľadala som trošku na internete fotky ktoré by vyhovovali mojej predstave. Narýchlo som našla túto retro sériu. Mne tie fotky pripadajú milé, sexi, ženské :-)
13165 13166 13167
Ako to vidíte vy? Môjmu lesbickému vkusu niečo takéto milé luxusné vyhovuje rozhodne viac,než hrubá sexualita či prílišná extravagancia.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Katmar » pondělí 8. 11. 2010 14:20

Dara Naprosto s Tebou souhlasim! Dívka na tvých fotografiích je nádherná. Mě také příjde takovéto civilní oblečení naprosto dokonalé. Ideální je to tak na hranici - vysoké podpatky, ale nepřehnané, kraťounká sukně, že je zřetelné, že dívka nosí punčochy, ale ještě nejsou vidět podvazky. Kostýmek, ve kterém vynikne ženské tělo, přitom oblečení jako takové není vyzívavé. Sexualita vzniká hlavně přístupem ženy ke svému okolí - ladná otočka, správné pokrčení nožky, pohled, rozparek, výstřih. Škoda, že žena na fotografiích není kuřačka - to bu bylo dokonalé.
Jinak k Tvému pohledu na ženskou krásu - nedokážu posoudit jakou roli v tom hraje Tvoje orientace, ale vkus máš velmi podobný se mnou.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Dara » pondělí 8. 11. 2010 22:26

Katmar: Teším sa že to tak nevnímam sama :-) Ja ešte skúsim niečo pohľadať... Je škoda že slečna na týchto fotkách nefajčí s tým súhlasím,svedčalo by jej to. Možno sa mi podarí nájsť aj fotky kde uvidíme rovnako očarujúcu slečnu aj s cigaretou :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod antaric » středa 17. 11. 2010 9:52

Trendy zimní boty. Letí platformy, klínky i jezdecký styl:

http://ona.idnes.cz/trendy-zimni-boty-l ... trendy_ves
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Martina A » středa 24. 11. 2010 14:15

Naprosto souhlasím s Dara, ostatní příspěvky snad raději komentovat nehodlám, snad jen, že patří do poněkud jiné kategorie... :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Billda » středa 15. 12. 2010 20:01

Nepatří to sice tak úplně k názvu tohoto vlákna, ale... Na netu jsem někde narazil na tento obrázek, který byl myslím dán jako ilustračka k nějakému článku vyzývajícímu k dokouření. Paradoxně mně se zalíbil krásně fotogenickou kombinací vysokého podpatku "zadupávajícího" oharek cigarety. No, dámy, kterépak by se podařilo takovýmto podpatkem hned napoprvé rozdrtit nedopalek cigarety? :P


106v1-1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 16. 12. 2010 16:26

Billda:moc pěkná fotečka :) také bych velmi rád viděl nějakou kuřačku co takhle zašlápne své právě dokouřené cígo...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 16. 12. 2010 18:21

Ještě tak kdybych tu botu měla v ruce.... :lol: Všimla jsem si, že stejně zašlapávám nedopalek špičkou boty, ať už podpatek mám, nebo ne... :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 16. 12. 2010 18:29

Dara: tvoje video i fotky jsou samozřejmě daleko rafinovanější! :D Zbytek je i na mě trochu moc... :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Dara » pátek 17. 12. 2010 18:12

K téme: Ja neznášam zem plnú nedopalkov a tak sa vždy poctivo snažím zahasiť o popolník alebo niečo v tom zmysle
Martina: Ďakujem. Nechcela som byť len kritičkou,čo osočuje druhých a sama nič neurobí..tak som sa posnažila :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 20. 12. 2010 15:38

Martina A: a zvládla by jsi tedy takto zašlápnout cígo...? :)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Martina A » pondělí 20. 12. 2010 20:57

Dara: taky jsem taková poctivá, pokud je v blízkosti něco, kam by se dal nedopalek bezpečně odložit :D Holt kuřáci jsou tolerantnější a ohleduplnější než nekuřáci. :lol:

Milovník kuřaček: Připadá mi to krajně nepraktické a zcela k ničemu, takže jsem se o to snad ani nikdy nepokoušela, a především mám jiné přednosti, než nějaký um zašlapávat vajgly centimetrovým podpatkem! :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 12. 2010 22:59

Martina A: Tak ono přeci nejde o nějakou praktičnost a nepraktičnost :-) Praktický je samozřejmě rychle dokouřit, rychle nějak típnout. Ale chápu Billdu - típat úzkým podpatkem je přeci něco méně obvyklého, zajímavého. Kuřačka, kterou bych tak viděl típat, by tím dávala najevo, jak si s tím vajglem vyhraje, dává záležet, jak je důsledná, hravá. Nehledě na to, jak ladně při tom její nožka působí a svému podpatku dává víc vyniknout. Samozřejmě, nedá se to dělat asi jen tak nahodile - chce to asi trénink. Závěr - rád bych to viděl, ale pokud to milé ženy vidíte, jako že je to o ničem, tak tedy nic :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Dara » úterý 21. 12. 2010 16:44

Martina A píše:Milovník kuřaček: Připadá mi to krajně nepraktické a zcela k ničemu, takže jsem se o to snad ani nikdy nepokoušela, a především mám jiné přednosti, než nějaký um zašlapávat vajgly centimetrovým podpatkem! :lol:

Tak krásne napísané. Klikla by som páči sa mi to :lol: Mne to celé príde proti logike,prečo by som to robila? :lol:
antaric: Svoju precíznosť,hravosť a dôslednosť si nechávam na dôležitejšie činnosti ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Martina A » úterý 21. 12. 2010 22:30

Antaric: proti hravosti nic, ale přesně jak říká Dara, hravost spočívá i v mnoha jiných věcech (a to, že běžně netípeme nedopalek takovýmto podpatkem, ještě nic nevypovídá o naší (ne)hravosti :P ) :roll: :lol:
Každopádně slibuji, že hned jak bude příležitost, si to vyzkouším, abych si před Billdou nemusela připadat nějak méněcenná. :D

Dara: s touto degenerací z facebooku také často na fóru bojuji :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Výška podpatků u bot - v čem se cítíte nejlépe?

Příspěvekod Billda » středa 22. 12. 2010 8:12

Martina A:
Můj názor na věc je v podstatě takový, jako napsal antaric: "rád bych to viděl, ale pokud to milé ženy vidíte, jako že je to o ničem, tak tedy nic". Ve svém příspěvku jsem se nikde nezmiňoval o tom, že pokud některá žena s takovýmto podpatkem vajgl nelikviduje, klesá v mých očích ve své atraktivnosti.
Větu o tom, jestli některá z dam na tomto fóru by zvládla takovýto manévr, jsem vznesl jako odlehčení, pokus rozproudit diskuzi, vybudit někoho, kdo už něco takového viděl v reálu, aby se o ten zážitek podělil apod. A to se, myslím, alespoň z části podařilo...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

PředchozíDalší

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník